IAMDDB

  • Koncert
  • Rap
  • R&B
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

IAMDDB

Piątek, 10 grudnia 2021

19:00

od 79 

IAMDDB pod koniec roku w Polsce

IAMDDB to młoda raperka, która jest znana w wielu zakątkach Europy. Już 10 grudnia 2021 roku będzie można ją podziwiać na terenie Polski. Pojawi się w Warszawie (Praga Centrum), a jej koncert zaplanowano na godzinę 19:00.

Jej muzyka niesie za sobą dogłębne przesłanie, skierowane głównie do kobiet zmagających się z trudnymi sytuacjami życiowymi i będącymi w kryzysie. Dzięki jej utworom można odnaleźć samego siebie oraz skupić się na priorytetach. Odbiorcy stają się silniejsi, pewni siebie oraz stawiają czoła różnym wyzwaniom.

W swojej dotychczasowej karierze IAMDDB stworzyła takie hity, jak: "Shade", "Drippy", "Night Kapp", "Quarantine" oraz "End of the World". Raperka stara się tworzyć zróżnicowaną i bogatą w emocje muzykę. W jej repertuarze można znaleźć utwory, które zaliczają się do trapu, alternatywnego hip-hopu oraz jazz fusion. Wokalistka stara się rozwijać umiejętności i zdobywać coraz to nowsze doświadczenia. Podróżuje po całym świecie i dociera ze swoją muzyką do młodych, jak i bardziej dojrzałych odbiorców.

informacja organizatora

IAMDDB na koncercie w Polsce z materiałem z najnowszego albumu! Po dwóch EPka i trzech mixtape'ach Diana De Brito zdradza, że jej debiutancki album pozwoli słuchaczom poznać ją na bardziej intymnym poziomie. „To prawdziwa IAMDDB, dopracowana DDB, zmysłowa DDB” - mówi, dodając, że projekt podkreśli jej różnorodną osobowość. „To moje odrodzenie”.

„Tworzę muzykę dla kobiet, które przechodzą przez podobne sytuacje do moich, aby poczuły się silniejsze. Zdecydowanie odczuwam potrzebę podnoszenia wiary ludzi we własne siły”- mówi. W pejzażu dźwięków tworzy bezpieczną przestrzeń, w której kobiety mogą odnaleźć siebie, swoje niedoskonałości. „Kobiety muszą zrozumieć to między innymi dlatego, że społeczeństwo mówi nam, że nie powinniśmy być emocjonalne ani szczere, a w tym jest siła. Sama jestem bardzo podatna na zranienia”.

Wśród fanów jej twórczości są między innymi Annie Mac, Julie Adenuga i Diplo, z którym współpracowała przy utworze „Mira Mira”. Jednak to kontakt ze słuchaczami sprawia jej prawdziwą przyjemność. To właśnie dla nich śpiewała tak bardzo lubiane przez fanów „Shade”, „Drippy”, „Back Again” i „Child's Play” na wyprzedanych koncertach w londyńskim Roundhouse oraz m.in. podczas Glastonbury i Afropunk.
IAMDDB może również liczyć na wsparcie legendarnej Lauryn Hill, której twórczość ukształtowała jej gust muzyczny. „Znajomość z nią to moje najważniejsze doświadczenie, jak do tej pory” - mówi. Hill, niekwestionowana gwiazda, udzieliła jej kilku ważnych rad dotyczących zarządzania, posiadania katalogu muzycznego i doboru odpowiedniego zespołu z którymi będzie pracować.

IAMDDB skupia się na byciu za sterami nowej fali artystów w Manchesterze, którzy ożywiają bogaty muzyczny krajobraz miasta. Uważa, że ​​„energia” miasta pomogła jej w dostrojeniu artystycznej sprawczości. „Uwielbiam to, jak ludzie tutaj są wyluzowani i ciepli” - mówi. Jest dla niej „irytujące”, że istnieje presja, by mieszkać w Londynie, w celu muzycznego doskonalenia się, tak jakby reszta Wielkiej Brytanii nie miała wiele do zaoferowania.
Jej pejzaż dźwięków to eklektyczny koktajl. Łączy w nim swój swingujący wokal ze znaki firmowymi („keep it G”, „wavy baby” i „DDB”) z beatowymi trapami, jazz fusion i melodyjnym alt-hip hopem, aby stworzyć hybrydowe brzmienie, które oddaje jej własny, charakterystyczny styl.