iamnotshane [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Alternatywa
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

iamnotshane [ZMIANA DATY]

Niedziela, 23 stycznia 2022

20:00

od 59 

Koncert iamnotshane już 23 stycznia 2022.

Shane jest amerykańskim muzykiem popowym, którego cechą charakterystyczną jest jego głos, niezwykłe ruchy taneczne oraz także zaraźliwe melodie. Pod koniec października wystąpi w Warszawie, w Pogłosie.

Shane to nie tylko piosenkach, ale także autor tekstów. Występy rozpoczął już w wieku ośmiu lat, a cztery lata później pisał już własne piosenki. W roku 2014 wydał swój pierwszy teledysk do piosenki "Sinister". Dokładnie rok później ukazała się jego EP-ka o nazwie "SAD". Co ciekawe wyprodukował ją w swojej sypialni. Dzięki niej zyskać cała rzeszę wielkich fanów. W 2016 roku Shane do sieci wrzucił klip do piosenki o nazwie "lnsecure". Wykorzystał w niej między innymi kultowe już ruchy taneczne samego Michael'a Jacksona. Wideo to stało się prawdziwym hitem oraz już zgromadziło na YouTube 5,5 miliona wyświetleń. Zaś "Afterlifie" to typowy "banger" taneczny z uroczym wokalem. Zdobył już uznanie takich magazynów jak "Notion", "Clash" oraz "Wonderland".

Pamiętaj - 23 stycznia 2022, godzina 20.00 - klub Hydrozagadka.

Nie może Cię tam zabraknąć!

informacja organizatora

Shane to amerykański muzyk pop'owy, uzbrojony w charakterystyczny głos, zaraźliwe melodie oraz niezwykłe ruchy taneczne. Pod koniec kwietnia wystąpi w warszawskim Pogłosie.

Ten młody piosenkarz i autor tekstów z Los Angeles zaczął występować na scenie w wieku 8 lat, zaś pisać własne piosenki - 4 lata później. W 2014 roku wydał swój pierwszy teledysk do utworu "Sinister", a rok później ukazała się jego EP-ka "SAD", którą wyprodukował w swojej sypialni, a dzięki której zyskał ogromną rzeszę wiernych fanów. W roku 2016 Shane wrzucił do sieci klip do piosenki "Insecure", w którym wykorzystał m.in. kultowe, taneczne ruchy Michael'a Jacksona. Wideo stało się hitem i zgromadziło już ponad 5,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Z kolei "Afterlifie" - typowy, taneczny "banger" z uroczym wokalem artysty, zdobył uznanie magazynów "Wonderland", "CLASH" czy "Notion".

Data: 23 stycznia 2022
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Hydrozagadka

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.