iamnotshane [ZMIANA DATY]

  • Koncert

iamnotshane [ZMIANA DATY]

Wtorek, 27 października 2020

20:00

od 59 zł

Koncert iamnotshane już 27 października 2020!

Shane jest amerykańskim muzykiem popowym, którego cechą charakterystyczną jest jego głos, niezwykłe ruchy taneczne oraz także zaraźliwe melodie. Pod koniec paźdzernika wystąpi w Warszawie, w Pogłosie.

Shane to nie tylko piosenkach, ale także autor tekstów. Występy rozpoczął już w wieku ośmiu lat, a cztery lata później pisał już własne piosenki. W roku 2014 wydał swój pierwszy teledysk do piosenki "Sinister". Dokładnie rok później ukazała się jego EP-ka o nazwie "SAD". Co ciekawe wyprodukował ją w swojej sypialni. Dzięki niej zyskać cała rzeszę wielkich fanów. W 2016 roku Shane do sieci wrzucił klip do piosenki o nazwie "lnsecure". Wykorzystał w niej między innymi kultowe już ruchy taneczne samego Michael'a Jacksona. Wideo to stało się prawdziwym hitem oraz już zgromadziło na YouTube 5,5 miliona wyświetleń. Zaś "Afterlifie" to typowy "banger" taneczny z uroczym wokalem. Zdobył już uznanie takich magazynów jak "Notion", "Clash" oraz "Wonderland".

Pamiętaj - 27 października 2020 rok, godzina 20.00 - Hydrozagadka.

Nie może Cię tam zabraknąć!

-- Going. --

miejsce

Hydrozagadka

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka. Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę! Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje. Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.