Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Igo | Bydgoszcz [ZMIANA DATY]

 • Koncert
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem
 • Trasa

Igo | Bydgoszcz [ZMIANA DATY]

Sobota, 3 grudnia 2022

20:00

od 109 zł

Igor Walaszek, czyli nasz szacowny Igo postanowił po raz kolejny znokautować publiczność. Artysta działający od kilkunastu lat w zespołach Bass Astral x Igo oraz Clock Machine rusza w Polskę solo. Fani mogą się spodziewać nie tylko nie tylko tytułowej „Heleny” z pierwszego singla Igo, ale i wielu starszych kawałków wykonanych przez artystę wspólnie z Bass Astral i Clock Machine. Igo pokazał już nie raz szczyt swoich możliwości. Był gwiazdą Męskiego Grania 2020. We współpracy z Darią Zawiałow i Błażejem Królem przygotował świetny materiał, który ukazał się na singlu zatytułowanym Świt.

Kto z Was pamięta single „Noc” oraz „Pogoda”, które Igo nagrał z Clock Machine, nie będzie zawiedziony. Igo to człowiek instytucja, artysta, który wie czego chce i stara się maksymalnie wniknąć w słuchacza. Na solowej trasie koncertowej Igo będzie wiele miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk i Bydgoszcz, gdzie Igo zaśpiewa Helenę i inne kawałki 7 maja 2022 r. Miejsce godne największych – Bydgoska Fabryka Lloyda. Zbierajcie siły na koncert, warto na nim być! Igo - Artysta, którego teksty i muzyka trafiają do serca każdego. Do zobaczenia!

występują

informacja organizatora

Igo wyrusza w swoją pierwszą solową trasę!

Po setkach koncertów zagranych przez ostatnie 12 lat z Clock Machine i Bass Astral x Igo Igor Walaszek postanowił zadebiutować na scenie po raz kolejny. Tym razem ze swoim solowym materiałem. Oprócz premierowych utworów, wśród których znajdzie się "Helena" - pierwszy singiel Igo, usłyszycie też te znane z poprzednich projektów!

Spodziewajcie się nieoczekiwanego, oczekujcie niespodziewanego...

bilety
Pula II | Bilet dla osoby POSIADAJĄCEJ Unijny Certyfikat Covidowy
od 109
Pula II | Bilet dla osoby NIEPOSIADAJĄCEJ Unijnego Certyfikatu Covidowego
od 109
miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Wieczór irlandzki z Jamesonem

  Piątek, 25 marca 2022

  Bydgoszcz

  Już 25 marca zapraszamy wszystkich na wieczór pod znakiem Irlandii, przeniesiemy się w wyjątkowy irlandzki klimat dzięki muzyce na żywo oraz pokazie tańca Irlandzkiego!A w planach również strefa gier oraz inne atrakcje zapewnione przez naszego partnera - Jamesona!Start : 18:00I Pula - 50 złII Pula - 60 zł Zespół Johny Roger:Repertuar zespołu „Johny Roger” to oprócz szant – reele i jigi, popularnie wykonywane w Irlandii i Szkocji. Motywy ludowe aranżowane i niejednokrotnie łączone w medleye z szantami, wykonywane są na koncertach w różnych konfiguracjach – często zależnych od nastroju budowanego przez zespół wraz z publicznością. Inspiracje grupa czerpie zarówno z klasyków gatunku, jak i z krajowych grup folkowych, jednak najważniejsze dla rozwoju zespołu były kilkakrotne spotkania z zaprzyjaźnionymi muzykami z Irlandii i Szkocji.Zespół Tańca Irlandzkiego i Szkockiego Trebraruna: "Zespół Tańca Irlandzkiego i Szkockiego Trebraruna to grupa trójmiejskich pasjonatów. Lubią nie tylko słuchać celtyckich melodii, ale też do nich tańczyć. Stepują, skaczą, a jeśli trzeba - zatańczą i na mieczach. Z okazji Dnia Św. Patryka przygotowali dla Was pokaz tańca irlandzkiego, ale to nie wszystkie atrakcje tego wieczora! Poprowadzą też ceili, czyli nauczą Was kilku prostych, tradycyjnych tańców, przy których bawią się Irlandczycy na całym świecie."

 • Wieczór latino - warsztaty vol.5

  Sobota, 26 marca 2022

  Bydgoszcz

  Wieczór latino - warsztaty vol.5Kochani…kontynuujemy już nasz stały w kalendarium wieczór w rytmach latino!Zapraszamy wszystkich fanów gorących rytmów, każdy znajdzie coś dla siebie, poziom warsztatów dostosowany do uczestników, zapraszamy osoby początkujące jak i te należące już do tanecznego świata!Jak zawsze Area Dance team zadba o najlepsze animacje i atrakcje dla naszych gości1. Start - 18:00(szczególnie w godzinach 18-20 zapraszamy do skosztowania naszego hiszpańskiego MENU)2. Warsztaty latino - 20:003. Taneczna zabawa - 21:00Wejście: I PULA - 40 złII PULA - 45 złIII PULA - 50 zł (dostępne po wyczerpaniu poprzednich pul)Zabierz znajomych i spędźcie z nami wieczór w Lloydzie!Rezerwacje stolików w wiadomości prywatnej lub SMS pod nr. 797 910 048

 • Paluch - KOMPOT | Bydgoszcz

  Piątek, 1 kwietnia 2022

  Bydgoszcz

  Fabryka Lloyda z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Palucha w Bydgoszczy promujący jego nadchodzący album „KOMPOT”. Artysta 1 kwietnia wystąpi po raz pierwszy z najnowszą płytą właśnie w Bydgoszczy, gdyż koncert otwiera oficjalną trasę promującą ten album. Otwarcie hali: 19:00Start: 21:00Miejsce: Fabryka LloydaBilety —>I Pula - 59 złII Pula - 69 złIII Pula - 79 złPaluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.Po ogromnym sukcesie płyty „Nadciśnienie” (wydawnictwo okryło się platyną- ponad 30 tysięcy sprzedanych sztuk). Poznański raper wraca z krążkiem pt „KOMPOT”, a bydgoski koncert będzie oficjalnym otwarciem trasy promującej nadchodzący album.Do zobaczenia!

 • BOKKA - Blood Moon Tour | Bydgoszcz

  Sobota, 2 kwietnia 2022

  Bydgoszcz

  Najbardziej tajemniczy zespół w Polsce powraca z czwartym, długo wyczekiwanym albumem i trasą koncertową “Blood Moon”.W wakacje 2019 roku BOKKA poprosiła zaprzyjaźnioną reżyserkę i scenarzystkę Dorotę Piskor o napisanie zarysu scenariusza, który zainspirowałby zespół do stworzenia czwartej płyty. Tak zrodził się pomysł „Blood Moon”, zabierający w fikcyjną podróż do dnia końca świata, który według wielu legend i wierzeń miał nastąpić podczas zjawiska nazywanego „krwawym księżycem”.Filmowa aura przeniosła artystów w rejony, w których jako BOKKA nigdy wcześniej nie byli. Zespół zdecydował się na nietypowe dla siebie środki wyrazu korzystając m.in.. z brzmień orkiestrowo-symfonicznych. Bliskie stały im się nie tylko instrumenty smyczkowe, ale także flety, klarnety, oboje czy fagoty. Wokale już nie są tylko na froncie, tkają też dywany w warstwie instrumentalnej. Jest to zasługa wielu godzin samplowania przeróżnych dźwięków, jakie może wydobyć z siebie człowiek.Płyta Blood Moon ma inną niż do tej pory u BOKKI melodykę, niespieszne tempo i narrację. Bohaterowie tej opowieści w obliczu zbliżającego się kataklizmu pozostają pochłonięci prywatnymi emocjami, rozterkami, płonnymi postanowieniami oraz rozważaniami nad sensem istnienia.Pieczę nad albumem sprawował uznany producent Bogdan Kondracki, odpowiedzialny za sukcesy wielu polskich artystów, m.in. Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej, czy Moniki Brodki. Za koncepcję wizualną wydawnictwa odpowiada Jakub Guzik.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 26 marca 2022, 20:00

  Scena Bydgoszcz, Bydgoszcz, od 50 zł

  O.S.T.R . Wraca do Bydgoszczy! Mimo wyjątkowych trudności i obostrzeń O.S.T.R. zagrał w zeszłym roku 25 koncertów, w tym dokończył przerwaną w marcu trasę GNIEW. Upór i pragnienie ciągłego kontaktu z fanami i sceną to coś co czyni Ostrego najlepszym artystą scenicznym w Polsce! Spodziewajcie się zdwojonej mocy koncertowej ze strony O.S.T.R.

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Niedziela, 3 kwietnia 2022, 18:00

  Scena Bydgoszcz, Bydgoszcz, od 65 zł

  ALL-IN 22 TOUR to nasza jedyna tegoroczna trasa klubowa, która podsumowuje prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji czeka Was całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

Bilety na trasę ALL-IN 22 TOUR mogą kupić zarówno osoby z certyfikatem UCC, jak i te bez certyfikatu. Po trasie posiadacz każdego biletu będzie miał możliwość wygenerowania cyfrowej klubowej karty PRO8L3M. **Karty będą Was uprawniać do:** - wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i pre-orderów; - ekskluzywnego dostępu do bonusowych materiałów muzycznych i graficznych; - zniżek zakupowych; - przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji zespołu PRO8L3M osadzonych w sieci. Karty klubowe powstają w oparciu o sieć Polygon. **Bramki:** 18:00 **Koncert:** 20:00 

**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**

 • Koncert

  Sobota, 23 kwietnia 2022, 19:00

  Mózg Bydgoszcz, Bydgoszcz, od 45 zł

  Po niespełna dwóch latach od premiery platynowego debiutu i świetnie przyjętej trasie "BANG DE DENG TOUR, Ero wraca z świeżym albumem i jeszcze mocniejszym materiałem koncertowym! Już 23 kwietnia sprawdzimy formę reprezentanta JWP i nowy longplay "EROIZM" w bydgoskim klubie Mózg.Tak o wydawnictwie mówi sam raper: "Album "Eroizm" to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane" i mam nadzieje, że dobrze wybrałem...Jest to album o mnie i o nas... dla Was!"Na scenie ERO wesprą - HZD/Hazzidy i Dj Falcon1**UWAGA!!Dzięki zmianie przepisów nie ma już konieczności informowania o posiadaniu bądź nieposiadaniu certyfikatu UCC przy zakupie biletów na kncerty. Wszystkie bilety są dostępne dla każdego. Do zobaczenia na koncercie!**