Imany | Kraków

  • Koncert
  • House
  • Pop
  • Soul

Imany | Kraków

Niedziela, 31 października 2021

19:00

od 139 

Już 31 października 2021 r. w ramach europejskiej trasy koncertowej, w Krakowie pojawi się Imany.

Od 19.00 będzie można wejść do Auditorium Maximum UJ Kraków, by być gotowym na show, które rozpocznie się punktualnie o 21.00

Imany - artystka, która już okryła się kultem, znana w Polsce z takich hitów, jak "Don't Be So Shy" i "You Will Never Know", umieszczonych na albumie "The Shape of a Broken Heart", który okrył się podwójną platyną. Odwiedzi Kraków w niezwykłym spektaklu! Voodoo Cello to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Oprócz niezwykłego głosu wokalistki na scenie znajdzie się osiem wiolonczel, których wyjątkowe brzmienie pozwoli oddać klimat historii, tworzonej na scenie. Artystka wcieli się w rolę kapłanki, której życie to walka z ciemnością i dążenie do światłości. Show zostanie opowiedziane z użyciem największych hitów muzyki pop, a scenografię i wyjątkową charakteryzację artystki stworzą najznakomitsi specjaliści światowej sławy. To niezwykłe wydarzenie będzie czymś, co na długo pozostanie w Twojej pamięci.

informacja organizatora

Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel. "Voodoo Cello" to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album "The Shape of a Broken Heart" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty.

Artystka swoją najnowszą trasę koncertową opisuje następującymi słowami: "Voodoo Cello to spektakl, który na tej samej scenie łączy osiem wiolonczel i głos wyśpiewujący kultowe hity muzyki pop. Bez jakichkolwiek efektów specjalnych, całkowicie naturalnie. Wszystkim dobrze znane piosenki zostały zaaranżowane na nowo, zaczarowane przez wiolonczele, które wspierają mnie na scenie.
Pojawiam się tam jako kapłanka voodoo, postać całkowicie wymyślona i inspirowana różnymi kulturami. Wykorzystuję dobrze znane melodie do opowiedzenia jej historii. Voodoo Cello to mistyczna podróż kobiety obdarzonej magicznymi mocami. Jej utwory opowiadają historię jej życia, walkę z ciemnością i drogę ku światłości. Żeby do niej dotrzeć, kapłanka musi zwalczyć demon, które w niej mieszkają. Tworzy własne tańce i rytuały, które pomagają jej osiągnąć wewnętrzny spokój.”.

Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.

Data: 31.10.2021
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, Kraków
Doors: 19:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin