Imany | Poznań

  • Koncert
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • Singer/songwriter

Imany | Poznań

Wtorek, 26 października 2021

19:00

od 139 

Były już kultowe smyczki w mocnym brzmieniu – teraz przyszedł czas na osiem wiolonczel akompaniujących aksamitnemu popowemu wokalowi!

Już w październiku 2021 roku w Poznaniu wystąpi bowiem uwielbiana na całym świecie Imany!

Podczas przepełnionego efektami specjalnymi artystka wcieli się w rolę kapłanki voodoo, która podróżując po świecie opowiada historię różnorodnych kultur w nieco mistyczny sposób.

Zespół pod nazwą Voodoo Cello'' stanowi genialne tło dla zaaranżowanych na nowo hitów Imany, m.in. "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" oraz ujętych na nowo utworów z repertuaru genialnych Beatlesów, uśmiechniętej Donny Summer, poważniejszego Radiohead, rozkrzyczanej Bonnie Tyler, nieśmiertelnej Madonny czy wyluzowanego Boba Marleya.

Czeka nas widowisko, jakiego jeszcze nie było! Imany – laureatka potrójnej Platynowej Płyty za album "The Shape of a Broken Heart" po raz kolejny udowodni, że jest wokalistką doskonałą. Potrafi bowiem w niebanalny sposób przekazać widowni cząstkę swojej duszy, czym serwuje absolutnie niezapomniane przeżycia.

informacja organizatora

Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel. "Voodoo Cello" to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album "The Shape of a Broken Heart" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty.

Artystka swoją najnowszą trasę koncertową opisuje następującymi słowami: "Voodoo Cello to spektakl, który na tej samej scenie łączy osiem wiolonczel i głos wyśpiewujący kultowe hity muzyki pop. Bez jakichkolwiek efektów specjalnych, całkowicie naturalnie. Wszystkim dobrze znane piosenki zostały zaaranżowane na nowo, zaczarowane przez wiolonczele, które wspierają mnie na scenie.
Pojawiam się tam jako kapłanka voodoo, postać całkowicie wymyślona i inspirowana różnymi kulturami. Wykorzystuję dobrze znane melodie do opowiedzenia jej historii. Voodoo Cello to mistyczna podróż kobiety obdarzonej magicznymi mocami. Jej utwory opowiadają historię jej życia, walkę z ciemnością i drogę ku światłości. Żeby do niej dotrzeć, kapłanka musi zwalczyć demon, które w niej mieszkają. Tworzy własne tańce i rytuały, które pomagają jej osiągnąć wewnętrzny spokój.”.

Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.

Data: 26.10.2021
Miejsce: Sala Ziemi Poznań Congress Center
Doors: 19:00
Start: 21:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin