Imany | Wrocław

  • Koncert
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem
  • Trasa
  • Soul

Imany | Wrocław

Poniedziałek, 25 października 2021

19:00

od 159 

Imany, czyli Nadia Mladjao, to artystka niezwykle kreatywna i uzdolniona.

W swojej muzyce łączy takie gatunki jak soul, folk, pop rock i blues. Piosenkarka potrafi też zaskakiwać i udowodni to podczas najbliższej trasy koncertowej, która obejmie także Polskę! Podczas swoich występów zaprezentuje fenomenalne widowisko pt. „Voodoo Cello”!

Orkiestra złożona z ośmiu wiolonczel, wspaniały głos wokalistki i historia o tajemniczej kapłance – wszystkiego tego doświadczy publiczność przybyła na koncert. A to jeszcze nie wszystko! Na repertuar złożą się utwory znanych wykonawców. Zaaranżowane na nowo piosenki The Beatles, Radiohead, Boba Marleya, Madonny, Donny Summer czy Bonnie Tyler staną się tłem muzycznym dla niesamowitej opowieści.

Wokalistka sama wcieli się w rolę fikcyjnej kapłanki voodoo. Postać ta inspirowana jest kulturami z różnych stron świata. Publiczność wyruszy wraz z Imany w mistyczną podróż wypełnioną magią i znanymi melodiami granymi przez wiolonczele. Kostiumy dla artystki przygotował Olivier Rousteing – dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain.

Tego spektaklu nie można przegapić. Dlatego warto już teraz zarezerwować sobie wolny dzień 25 października 2021 r. Wrocławskie Narodowe Forum Muzyki stanie się centrum wyjątkowego wydarzenia!

Imany w języku suahili oznacza „nadzieję”. Osoby mające nadzieję na fantastyczne widowisko nie zapomną tego magicznego wieczoru. Ich najśmielsze muzyczne oczekiwania zostaną spełnione!

Wokalistka podczas tej trasy wystąpi także w kilku innych polskich miastach: Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

informacja organizatora

Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było.

Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel. "Voodoo Cello" to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album "The Shape of a Broken Heart" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty.

Artystka swoją najnowszą trasę koncertową opisuje następującymi słowami: "Voodoo Cello to spektakl, który na tej samej scenie łączy osiem wiolonczel i głos wyśpiewujący kultowe hity muzyki pop. Bez jakichkolwiek efektów specjalnych, całkowicie naturalnie. Wszystkim dobrze znane piosenki zostały zaaranżowane na nowo, zaczarowane przez wiolonczele, które wspierają mnie na scenie.
Pojawiam się tam jako kapłanka voodoo, postać całkowicie wymyślona i inspirowana różnymi kulturami. Wykorzystuję dobrze znane melodie do opowiedzenia jej historii. Voodoo Cello to mistyczna podróż kobiety obdarzonej magicznymi mocami. Jej utwory opowiadają historię jej życia, walkę z ciemnością i drogę ku światłości. Żeby do niej dotrzeć, kapłanka musi zwalczyć demon, które w niej mieszkają. Tworzy własne tańce i rytuały, które pomagają jej osiągnąć wewnętrzny spokój.”.

Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.


Informacje organizacyjne

Data: 25.10.2021
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin