Indywidualne sesje uwalniające, podróż w głąb siebie.

  • Warsztat

Indywidualne sesje uwalniające, podróż w głąb siebie.

Czwartek, 23 stycznia 2020

12:00

od 150 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Serdecznie zapraszamy na indywidualne, dwugodzinne sesje uwalniające, w przestrzeni wibracji Kryształowych Mis.

Odpowiedni dźwięk bardzo szybko wprowadza w stan głębokiego relaksu, wtedy wyłącza się nasz racjonalny, analityczny umysł, zyskujemy możliwość łatwiejszego wglądu we własne wnętrze i odkrycie prawdziwych źródeł stresu, chorób czy niepowodzeń.
Dźwięk może ponownie zharmonizować ciało fizyczne, emocjonalne, mentalne i energetyczne, działa w subtelnych systemach, które mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie.

Dzięki równoczesnemu prowadzeniu głosem w bardzo przyjaznej, intymnej atmosferze odkryjesz wspomnienia, ograniczenia i obce programy, które Ci już nie służą. Doświadczysz obecności w sobie wielkiej mądrości i mocy, która wreszcie będzie mogła się ujawnić.

Udzielisz przebaczenia swemu ciału, by pozwolić mu na uruchomienie naturalnych zdolności samouzdrawiania i doświadczysz radości płynącej ze zrozumienia siebie i procesów, jakie są twoim udziałem.

Sesje trwają ok 2,5 - 3 godz. Cena 150 zł
Zapytania i zapisy pod nr 600 107 003

Na misach zagra i głosem poprowadzi:

Marta Małocha – absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych, dyplomowana bioterapeutka.

W swojej pracy z ludźmi łączy wiedzę, zdobytą przez lata na wielu kursach, dotyczącą metod uzdrawiania i pracy z umysłem z technikami kreacji mającymi swe źródła w twórczości artystycznej. Od dwóch lat prowadzi sesje głębokiej relaksacji z Misami Kryształowymi.
Właścicielka Pracowni Działań Twórczych FaraRaRa w Lublinie.

miejsce

FaraRaRa

Nałęczów, Plac po Farze 6