Inside Story: The Shapeshifters

  • Impreza

Inside Story: The Shapeshifters

Piątek, 31 stycznia 2020

21:00

od 59 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Zespół muzyczny The Shapeshifters pojawi się 31 stycznia 2020 roku w Warszawie.

Grupa zagra koncert w Centrum Praga, a start zaplanowano na godzinę 21:00. Grupy nie trzeba nikomu przedstawiać, specjalizuje się w gatunku house music. Na scenie nie zabraknie również pięknych tancerek, doskonałej choreografii i oryginalnej oprawy muzycznej. Wspaniałe emocje gwarantowane. Brytyjski zespół sprawi, że ostatni dzień stycznia przejdzie do historii.

The Shapeshifters zagrają największe kawałki ze swojej kariery, nie zabraknie wzruszających wspomnień, numerów z początków drogi muzycznej oraz nowości. Tego wydarzenia muzycznego absolutnie nie można przegapić, dlatego warto już teraz zarezerwować sobie wolny termin i pojawić się w Warszawie 31 stycznia. Każda osoba może liczyć na niesamowitą rozrywkę, w dużych ilościach!

informacja organizatora

„Więcej, więcej, więcej…” - z takim mottem Inside Story wchodzi w Nowy Rok, ogłaszając kolejną imprezę pod swoim szyldem. Dawna praska infrastruktura ponownie zmieni się w przestrzeń pełną brokatu, różu oraz disco. Nie zabraknie także tancerzy i tancerek - znanych z pierwszej odsłony cyklu. Wielu z nas tęskni za tanecznymi rytmami house, dlatego organizatorzy nie zwalniają tempa i zapraszają na kolejne wydarzenie w tym klimacie!

Inside Story: Purple Disco Machine Aftermovie

https://www.youtube.com/watch?v=HIv2nfRcxFs&feature=youtu.be

The Shapeshifters to brytyjski duet elektroniczny, związany z legendarną wytwórnią Defected Records. W 2004 roku Simon i Max wydali swój pierwszy utwór, czyli „Lola’s Theme” - hymn house’owych imprez. W następnych latach nagrali takie klasyki jak „Back To Basics”, „Incredible” czy „Sensivity”, po czym każdy z nich podbił listy przebojów. Obecnie grupę reprezentuje sam Simon, ponieważ Max zawiesił swoją pozycję producenta i DJ’a. Główny rezydent Glitterbox London przyjedzie do Warszawy zagrać największe szlagiery muzyki house.

The Shapeshifters Live from Glitterbox, Printworks London

https://www.youtube.com/watch?v=PrnREkA0FwY

Line up imprezy uzupełnią polscy reprezentanci sceny elektronicznej.

Promotor: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce