Inspirator Działań Kulturalnych - webinary TR Online

  • Spotkanie

Inspirator Działań Kulturalnych - webinary TR Online

Czwartek, 5 listopada 2020

17:30

0 zł

TR Warszawa zaprasza na nowy cykl webinarów z udziałem ekspertów i ekspertek związanych z kulturą i edukacją kulturalną. Inspirator Działań Kulturalnych to przestrzeń spotkań, których celem jest przyjrzenie się i refleksja nad ciekawymi inicjatywami z pogranicza edukacji i kultury.

Kim są odbiorcy i odbiorczynie kultury, jakie są ich praktyki i przyzwyczajenia?
Jakie są potrzeby nowych pokoleń, a jakie starszych?
Jakie wyzwania stawiają przed sztuką problemy zmieniającego się świata?

Prowadzące spotkania – Anna Rochowska i Anna Kurelska, pedagożki teatru z zespołu edukacji TR Warszawa – wspólnie z zaproszonymi ekspertami i ekspertkami zastanowią się nad jakością działań w obszarze społecznych wydarzeń performatywnych, edukacji, pedagogiki teatru i rozwoju publiczności.

Inspirator Działań Kulturalnych to miejsce dzielenia się dobrymi praktykami oraz poszukiwania sprawdzonych rozwiązań, które warto wdrażać w przyszłości. W webinarach wezmą udział przedstawiciele i przedstawicielki instytucji kultury, a także osoby zaangażowane w edukację w Polsce.

Ważnym celem Inspiratora Działań Kulturalnych jest także wskazywanie istotnych miejsc aktywności kulturalnej i poszukiwanie różnorodności w sposobach odbioru sztuki. Punktem odniesienia podczas webinarów będą także społeczno-kulturowe tematy poruszane w spektaklach TR Warszawa.

Program realizowany będzie na żywo online na grupie WIĘCEJ NIŻ WIDZ! na Facebooku, która powstała dla osób zainteresowanych aktywnym włączeniem się w działania prowadzone wokół spektakli i wydarzeń towarzyszących TR Warszawa.

Dołącz do grupy WIĘCEJ NIŻ WIDZ! - https://www.facebook.com/groups/wiecejnizwidz

Dzięki formule spotkania na żywo uczestnicy i uczestniczki oglądający webinary będą mogli uczestniczyć w dyskusji – komentować i zadawać pytania.

Wszystkie webinary tłumaczone będą na żywo na PJM (Polski Język Migowy) w ramach programu TR BEZ BARIER 2020.

Spotkania online odbywać się będą w wybrane czwartki o 17:30.

Zachęcamy do uczestnictwa na żywo! Zapis webinarów będzie dostępny kanałach społecznościowych i stronie internetowej TR Warszawa.