Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Instytut Festival 2022 Music & Art [NOWA DATA]

  • Festiwal
  • Techno
  • Elektronika
  • Polskie
  • Zagraniczne

Instytut Festival 2022 Music & Art [NOWA DATA]

Instytut Festival 2022 Music & Art w Nowym Dworze Mazowieckim 17-19 września 2022

Już za rok czeka Was już trzecia edycja Instytut Festival Music & Art. To wydarzenie na pewno wyzwoli w Was potężną dawkę energii, radości, uśmiechu i miłości! Lokalizacja wręcz idealna, która bardzo Wam się spodobała w poprzednich latach – w Garnizonie Modlin. Do tej pory w ramach dwóch pierwszych edycji Festiwalu wzięło w nim udział ponad 200 artystów. Niesamowite doświadczenie muzyczne i wizualne. W 2022 roku chcemy Was zaskoczyć jeszcze bardziej niż na poprzednich edycjach. Szykujemy dla Was o wiele więcej niespodzianek! Na kilku scenach - Cannon Stage, Rave i New Moon Stage zobaczycie moc ekscytujących atrakcji. Poznacie najlepszych artystów sztuk wizualnych. Już niedługo dowiecie się, kto zaprezentuje się podczas Instytut Festival Music & Art w 2022 roku. Czeka Was też moc muzyki. Miłośnicy elektryzujących brzmień będą zachwyceni - prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju święto muzyki elektronicznej! Stawiamy na energię, świetną atmosferę i Waszą miłość do muzyki! Chcemy żebyście się świetnie bawili. Festiwal w Garnizonie Modlin to atrakcja, która wyróżnia się na tle innych wydarzeń artystycznych. Tej idei jesteśmy wierni od pierwszej edycji Music & Art. Zapraszamy w weekend 17-19 września 2022 do Nowego Dworu Mazowieckiego. Razem tworzymy nową historię w sztuce!

informacja organizatora

Przed nami trzecia edycja Instytut Festival Music & Art: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Garnizonu Modlin. Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów wizualnych i muzycznych, którzy dostarczali nam przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji. Po dwóch edycjach nabieramy jeszcze większego rozpędu i szykujemy dla Was jeszcze więcej niespodzianek podczas Instytut Festival 2022 Music & Art!

W czerwcu 2022 w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłych latach o zaaranżowanie przestrzeni zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Podczas nadchodzącej edycji nowością będzie New Moon Stage znajdująca się na tarasie Garnizonu z hipnotyzującym widokiem na Narew wpadającą do Wisły i panoramę warszawskich wieżowców.

Pierwsze ogłoszenia artystów już wkrótce!

Tak jak podczas ubiegłej edycji festiwalu, każdemu uczestnikowi który zakupi karnet weekendowy dajemy możliwość zakwaterowania na terenie miasteczka festiwalowego w Garnizonie Modlin. Zachęcamy do spędzenia całego weekendu z Instytutową rodziną w murach Garnizonu i skorzystania z szeregu nowych atrakcji, które dla Was przygotujemy. Więcej informacji na temat kwater i pola biwakowego już wkrótce.

Dbając o komfort i jeszcze lepszą komunikację podczas nadchodzącej edycji Instytut Festival Music & Art zorganizowane zostaną dedykowane dla uczestników festiwalu wahadłowe przejazdy autobusem ze stacji metra Młociny (linia M1 kursująca do godziny 2:50 ze stacji Centrum) do Modlina, realizowane we współpracy z Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Garnizon Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2022 Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

Lokalizacja: Garnizon Modlin https://www.modlin.pl/

Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową.

Ceny karnetów weekendowych: EARLY BIRDS: 145 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 10.12.2019 I PULA: 175 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 14.02.2020 II PULA: 215 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 31.03.2022 III PULA: 240 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 13.05.2022 IV PULA: 280 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 16.06.2022 IV PULA: 325 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 19.06.2022

Więcej info: https://www.facebook.com/technoinstytut https://www.instagram.com/instytut.techno https://soundcloud.com/instytuttechno https://www.youtube.com/instytut

bilety
II pula, Karnet (17-19.06)
od 215
III pula, Karnet (17-19.06)
od 240
IV pula, Karnet (17-19.06)
od 280
V pula, Karnet (17-19.06)
od 325
miejsce

Garnizon Modlin

Nowy Dwór Mazowiecki, Gen. Bema J. 200C