Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

IRA | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

IRA | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 27 sierpnia 2021

20:30

od 69 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

IRA zagra 27 sierpnia w Krynicy-Zdroju

IRA to legendarny zespół rockowy, który został założony w 1987 roku. Od kilkudziesięciu lat należy do ścisłej czołówki polskiej sceny muzycznej. Fani z pewnością ucieszą się na wieść o tym, iż grupa wystąpi 27 sierpnia w Krynicy-Zdroju. Koncert odbędzie się o godzinie 20:00 w Pijalni Głównej.

Główną rolę w zespole odgrywa niesamowity Artur Gadowski. To postać uwielbiana zarówno przez młodsze grono odbiorców, jak i te zdecydowanie bardziej dojrzałe. W grupie nie ma słabych punktów, dlatego z biegiem lat nie zniknęła ze sceny i nadal zadziwia doskonałymi utworami, w których słychać różnorodne przesłanie.

Warto w tym miejscu wspomnieć o najpopularniejszych singlach zespołu IRA, do których można zaliczyć m.in.: "Nie zatrzymam się", "Nie daj mi odejść", "Wybacz", "Taki sam" czy też "W górę patrz". To grupa, która zgromadziła na swoim koncie wiele cennych nagród i laurów. Artyści zaprezentują się w Krynicy-Zdroju w ramach szóstej edycji festiwalu Krynica Źródłem Kultury. Tego wydarzenia nie wypada przegapić.

informacja organizatora

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).