Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

IRA | Krynica Źródłem Kultury

  • Koncert

IRA | Krynica Źródłem Kultury

Piątek, 27 sierpnia 2021

20:30

od 69 zł
Kup bilet

IRA zagra 27 sierpnia w Krynicy-Zdroju

IRA to legendarny zespół rockowy, który został założony w 1987 roku. Od kilkudziesięciu lat należy do ścisłej czołówki polskiej sceny muzycznej. Fani z pewnością ucieszą się na wieść o tym, iż grupa wystąpi 27 sierpnia w Krynicy-Zdroju. Koncert odbędzie się o godzinie 20:00 w Pijalni Głównej.

Główną rolę w zespole odgrywa niesamowity Artur Gadowski. To postać uwielbiana zarówno przez młodsze grono odbiorców, jak i te zdecydowanie bardziej dojrzałe. W grupie nie ma słabych punktów, dlatego z biegiem lat nie zniknęła ze sceny i nadal zadziwia doskonałymi utworami, w których słychać różnorodne przesłanie.

Warto w tym miejscu wspomnieć o najpopularniejszych singlach zespołu IRA, do których można zaliczyć m.in.: "Nie zatrzymam się", "Nie daj mi odejść", "Wybacz", "Taki sam" czy też "W górę patrz". To grupa, która zgromadziła na swoim koncie wiele cennych nagród i laurów. Artyści zaprezentują się w Krynicy-Zdroju w ramach szóstej edycji festiwalu Krynica Źródłem Kultury. Tego wydarzenia nie wypada przegapić.

informacja organizatora

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3