Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

J1 | Shadows w/ MARRØN & IGNEZ

 • Impreza
 • Techno

J1 | Shadows w/ MARRØN & IGNEZ

Piątek, 28 stycznia 2022

23:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Shadows is the clubnight run by our resident MKO, previously responsible for the dype series of events, and also a member of the SLAP collective.

The enigmatically named event is a total exploration of the genre of techno, along with all of its various sub-genres, spanning from deep and dub techno, to the classic sounds of Detroit. The first Shadows event of 2022 will showcase the talents of Marrøn and Ignez, two rising Dutch artists, both residents of the famed Amsterdam series of events called Eerste Communie.

The bar room will be taken over by the rowdy Katowice-based WE LECIM crew — DJ Noseblunt, Holoe and Kolin MAIN :

MARRØN (Eerste Communie) IGNEZ (Eerste Communie / Somov Records) MKO (SLAP / Jasna 1)

BAR - We Lecim Takeover DJ NOSEBLUNT (WE LECIM) HOLOE (WE LECIM) KOLIN (WE LECIM)

miejsce

Jasna 1

Warszawa, Jasna 1

Jasna 1 należy bez wątpienia do czołówki polskich klubów. Intrygujące i odważne bookingi, muzyka wychodząca poza taneczną elektronikę, niezapomniane dekoracje i atmosfera sprawiły, że miejsce to stało się ważnym punktem na klubowej mapie Warszawy.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Elektronika
  Polskie
  Pod dachem
  Performance

  Piątek, 21 stycznia 2022, 21:00

  Klub SPATiF, Warszawa, od 35.00 zł

  Korowody | Ceremonial Rite & daisy cutter | ???????????????????????????????????????? Planeta ~ Taras Gembik ~ Jakub WalkowskiW korowodach będziemy czarować przyszłość i celebrować bycie razem. Urządzimy bal różnorodności i frywolności, sięgając do zamierzchłej wiedzy naszych przodków.Karnawałowy “świat na opak” to czas świętowania, odpustu i śmiechu, wolności od norm i reguł, pielęgnowania rytmu natury i jej cykliczności. W tradycji słowiańskiej korowody przebierańców przeganiają mroczne uroki zimy hałasem i zabawą. Połowa stycznia to także ukraińskie ludowe święto Malanki, podczas którego specjalnie dekorowane maski odpędzają złe duchy.Mile widziane kreacje – każdy na ile czuje. W końcu według karnawałowej tradycji wszyscy i wszystkie wyrzekają się zajmowanych w społeczeństwie pozycji, odwracając codzienny porządek.✶ 21:00 ✶„Notatki z brzegu” to improwizacyjno- performatywna opowieść trzech przyjaciół. Improwizacja tutaj występuje próbą zapisu myśli, wspomnień i skojarzeń dotyczących miłości. Posługując się językiem abstrakcyjnym: muzyką, głosem, ruchem, Planeta, Taras i Kuba przedstawiają zbiór zgromadzonych refleksji pomiędzy wrażliwością, namiętnością, czułością a cierpieniem. Przez pryzmat marzeń i poezji podzielą się uczuciem, które potrafi doprowadzić do szaleństwa.✶ Występują ✶Jakub WalkowskiPlanetaTaras Gembik✶ 22:00 ✶All night DJ set – Ceremonial Rite b2b daisy cutterVFX ah/realhttps://www.instagram.com/aahreal/Grafika Izabella Wolfhttps://www.instagram.com/devilsclaws/~~Wejście: performans 35 pln / sama impreza: 20 plnUWAGA: Wchodząc na wydarzenie prosimy okazać europejski certyfikat szczepień, ozdrowieńca lub negatywny wynik testu na Covid.

 • Impreza

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:30

  Arche Hotel Krakowska, Warszawa, od 299 zł

  #### JUŻ 26 LUTEGO ZAPRASZAMY NA BAL KARNAWAŁOWY 2022 "NOC UBRANA W PIÓRKA"__Piękno w najlepszym wydaniu połączone ze szczyptą miłości to przepis na udane show z burleską i muzyką na żywo. Zabawa karnawałowa w Hotelu Arche Krakowska to podróż przez smakowe oraz wizualno-muzyczne doznania. Bawmy się razem, zaczynając od serwowanej, trzydaniowej kolacji składającej się z przystawki, dania głównego i deseru. Poza słodkościami zapewnimy też wyjątkowy deser w postaci artystycznych występów z muzyką na żywo zwieńczonych prawdziwym kryształem — klasycznym pokazem burlesque w kielichu pełnym szampana.SHOW KARNAWAŁOWE BĘDZIE WYPEŁNIONE WYSTĘPAMI PROGRAMU **C'EST L'AMOUR — TO JEST MIŁOŚĆ**, KTÓRY OCZAROWAŁ WIDZÓW I DOSTARCZAŁ WYŚMIENITEJ DAWKI KOBIECEJ ELEGANCJI I KOKIETERII.W muzyczno-taneczną podróż przez miłość, kabaret, musical z finałem najlepszej klasycznej burlesque w Polsce zabiorą nas artyści:- **Kinga Malewska** odpowiedzialna za scenariusz, produkcję i choreografię;- Gwiazda europejskiej burleski **Lillet L'amour**- Zaśpiewa i wieczór poprowadzi **Wojtek Lechończak "Cieniu"**, uczestnik The Voice of Poland- **Princess Beatrycze** zaprezentuje pokaz burleski i taniec- **Marie de Soie** — Wokal- **Sebastian Łobos** — Piano- **Paulina Brożek** — wokal i taniec- **Anna Yefimenko** — taniec__**PAKIET KARNAWAŁOWY OBEJMUJE:*** Ponad godzinny spektakl C'est L'amour - To jest miłość* Kolacja serwowana — set menu przygotowane przez naszego szefa kuchni Witolda Blocha składające się z przystawki, dania głównego oraz deseru.* Wino białe i czerwone* Napoje ciepłe i bezalkoholowe bez limitu* Fingerfood i przekąski na stole w trakcie nocnej zabawy * Zabawa z Dj-em do 2:00 w nocy* Loteria Arche z voucherami do wykorzystania w sieci Hoteli Arche​*Dodatkowo w barze hotelowym będziemy prowadzić sprzedaż drinków i napojów alkoholowych (wódka, whisky itp.)* **ZAREZERWUJ**Strefa pierwsza pod sceną + PROSECCO W PREZENCIE dla każdego stolika - 399 zł/osobaStrefa druga - 349zł/osobaStrefa trzecia - 299zł/osoba ##### WYJĄTKOWY, OSTATNI WEEKEND KARNAWAŁU WARTO ZAREZERWOWAĆ NA ZABAWĘ I ZACHWYCIĆ SIĘ PIĘKNEM!---##### SZCZEGÓŁY I KONTAKT* 26 lutego 2022- Godzina otwarcia bram: 19:30- Godzina startu imprezy: 20:00- Godzina zakończenia: 02:00Pytania prosimy kierować do:Tomasz Wójcik+48 535 595 677twojcik@arche.plWydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.Miejsca przy stołach, w miarę możliwości będą skierowane przodem do sceny.

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  WYMAGANY UCC (Unijny Certyfikat Covid)

  Sobota, 29 stycznia 2022, 22:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 40.00 zł

  TIGA 29 stycznia wystąpi w Warszawie! Nie sposób skompresować w kilku zdaniach dorobek tego kanadyjskiego artysty. Przez cały czas swojej kariery poruszał się gdzieś pomiędzy techno, acidowymi dźwiękami, a electropopem. Przygoda artysty zaczęła się w latach 90., kiedy Tiga rozpoczynał swoją przygodę z DJingiem na lokalnej scenie. W 2001 roku pojawił się singiel „Sunglasses At Night”, którym oficjalnie zadebiutował jako producent i trudno wymarzyć sobie lepszy debiut, bo to do dziś jedna z najbardziej kultowych pozycji w tanecznej elektronice. Potem powstały kolejne hity, jak choćby „You Gonna Want Me”, „Shoes”, „Bugatti” i „Let's Go Dancing”. Artysta kolaborował z takimi artystami jak Soulwax, Zombie Nation, James Murphy czy Mathew Dear. Remiksował dla LCD Soundsystem, Scissor Sisters, Justice, The xx, Depeche Mode czy Cabaret Voltaire. Tiga to postać, która na scenie muzycznej od lat zaskakuje, wprowadza wiele świeżości i nie daje się zaszufladkować w jednym gatunku.Supports: TBAData: 29 stycznia 2022 r. Miejce: Praga Centrum Doors: 22:00 Start: 22:00 Organizator: Follow The Step Regulamin: www.followthestep.com/regulamin