Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Jagoda Stanicka & Tamara Kurkiewicz | Jazzstate | SPATIF

 • Koncert
 • Jazz

Jagoda Stanicka & Tamara Kurkiewicz | Jazzstate | SPATIF

Środa, 23 września 2020

20:00

od 25 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Zapraszamy na koncert:
Jagoda Stanicka & Tamara Kurkiewicz

Usłyszymy:
Jagoda Stanicka - pianino
Tamara Kurkiewicz - instrumenty perkusyjne

Data: 23 września 2020 (środa)
Czas: 20:00 - 21:00
Lokalizacja: Klub SPATiF, Al. Ujazdowskie 45, Warszawa
Po koncercie odbędzie się jam session.


Kompozycje duetu Stanicka & Kurkiewicz powstają na bazie improwizacji oraz poszukiwania nowych brzmień.
W utworach pojawia się minimalizm, obrazowość, subtelność, lecz także witalizm oraz energiczna motoryka.
Debiutancki utwór Illume ukazał się w kwietniu tego roku, udostępniony premierowo na antenie m.in. Programu 2 Polskiego Radia, Polskiego Radia Czwórka i amerykańskiego radia KEXP.

Jagoda Stanicka jest pianistką z klasycznym wykształceniem.
Tworzy autorskie kompozycje, które wykraczają poza obszar muzyki poważnej, łamiąc granice podziału na gatunki i style. Jest laureatką wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Występowała solo, kameralnie oraz jako solistka z orkiestrami w Polsce (m.in. Studio Polskiego Radia w Warszawie, Filharmonia Narodowa, Świętokrzyska, Lubelska) i za granicą (Austria, Francja Włochy, Holandia, Niemcy, Węgry, Słowacja, Litwa, Ukraina, Białoruś). Działała w Fundacji Cultura Animi. Organizowała m.in. Spoktania Muzyczne Młodzieży Polskiej i Ukraińskiej w Filharmonii Lwowskiej. Brała udział w licznych warsztatach i kursach (XV Festiwal Ensemble, Erasmus Plus – Madeira/Portugal, Project Comenius – Bayreuth/Niemcy, Querceto International Piano Festival). W 2019 roku wzięła udział w nagraniach albumu ambientowego „Albert Karch feat. Ichiko Aoba „Celestially Light” i wystąpiła z tym projektem na Scenie Klasycznej TVP Kultura. Jagoda czynnie współpracuje ze stowarzyszeniem KOLD biorąc udział w cyklicznych spotkaniach kompozytorskich.

Tamara Kurkiewicz to młoda perkusistka skoncentrowana na wykonawstwie muzyki współczesnej. Jest laureatką wielu konkursów, m.in. XII Konkursu Muzyki XX i XXI Wieku dla Młodych Wykonawców oraz X Międzynarodowego Konkursu Perkusyjnego w Fermo. Występowała solo i kameralnie na koncertach w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”, Klangspuren Schwaz Tiroler Festival für Neue Musik, Werk_statt_festival, IMPULS-Festival. Tamara współpracuje z Chain Ensemble, który adresuje swoje produkcje przede wszystkim do młodej generacji odbiorców, chcąc otworzyć ją na obiór najnowszej muzyki. W kręgu jej artystycznych zainteresowań znajduje się teatr instrumentalny ze szczególnym uwzględnieniem roli gestu oraz ruchu.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach stypendium wojewódzkiego dla studentów uczelni artystycznych udzielonego artystce Jagodzie Stanickiej.

Autorem zdjęcia użytego w grafice jest Kamil Wasiluk.

Organizator: Karolina Szewc

miejsce

Klub SPATiF

Warszawa, Aleje Ujazdowskie 45

Klub SPATiF mieści się w klimatycznym budynku przy al. Ujazdowskich 45 w Warszawie i imponuje ideą obraną przez założycieli. Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru i Filmu zrzeszyło osobistości ściśle związane z radiem, kinem i teatrem. To wszystko na rzecz stworzenia unikalnego miejsca, które będą mogli odwiedzać wszyscy spragnieni kulturalnych wrażeń. Wyjątkowość, klub SPATiF zawdzięcza awangardowej aranżacji i najlepszej jakości trunkom oraz kuchni. Mnogość atrakcji, jakie oferuje, przyprawia o zawrót głowy i ciężko przy jednej wizycie skorzystać z nich wszystkich, dlatego stali bywalcy tam wracają. Wszechstronność to główne założenie Klubu SPATiF. Ma być miejscem, do którego każdy, niezależnie od preferencji na spędzanie czasu wróci po więcej i dopieści swoje muzyczne podniebienie. SPATiF to jednak więcej niż standardowy klub. Odwiedzając lokal zaznamy profesjonalnej i sympatycznej obsługi, która przeprowadzi przez wszystkie ścieżki SPATiF'u i zostawi po sobie pozytywne wrażenia. To miejsce to swego rodzaju hołd oddany założycielom i członkom Stowarzyszenia. Dzięki stworzeniu takiego miejsca, jakim jest SPATiF mamy możliwość zasmakować profesjonalizmu i doskonałości w nieco zawadiackiej formie. Wszystko utrzymane w klimacie wypoczynku i nastrojowości, która urzeka pasmem udogodnień.  SPATiF to miejsce nie lada artystyczne i intrygujące. Odnajdą się w nim osoby o silnych i niezależnych osobowościach, fani ambitnej muzyki elektronicznej, ale i jazzu. Każdy dzień tygodnia oferuje coś innego, dzięki czemu klub ewidentnie trafia w każde gusta. Weekendami zamienia się w prawdziwie dynamiczną i energetyczną salę, a w dni, kiedy szukamy wysublimowanych brzmień zjemy przepyszny lunch, prosto z otwartej kuchni. Jakość obsługi i organizowanych wydarzeń jest zawsze na najwyższym poziomie. Możesz tam trafić zupełnie przypadkiem, bez różnicy czy szukasz klimatycznego miejsca na herbatę w ogródku albo drinka w znakomitym lokalu. Codzienność w SPATiF niesie za sobą nowe koncerty, wydarzenia i doskonale skomponowane menu, którym Cię uraczy.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • 15th MÓZG Festival Warszawa / SPATiF / 9 listopada / Dzień 3

  Sobota, 9 listopada 2019

  Warszawa

  BROSHUDA | di.ARIA | BRÖTZMANN / DOBIE / JANICKI / JANICKI | FOQL & EDKA JARZĄB: Mother Earth's Doom Vibes | JULEK PLOSKI LIVE | FREEZE LIVE | JAKUB LEMISZEWSKI LIVE | VJ COPY CORPO | MONSTERwww.festiwal.mozg.pl[ENGLISH version below]Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej i Sztuk Wizualnych „Mózg Festival” jest spotkaniem artystów tworzących i poruszających się we wszystkich rejonach muzyki współczesnej, sztuki performance, audio i wideo instalacji, w których muzyka odgrywa istotną rolę.Do udziału w festiwalu zapraszani są artyści z całego świata, gdyż jednym z założeń festiwalu jest jego wielokulturowość oraz prezentacje sprzyjające poznawaniu i rozumieniu wieloaspektowości kultur.Festiwal prezentuje najnowsze techniki wykonawcze oraz połączenia interdyscyplinarne w kontekście i poszanowaniu tradycji.___________________________________________________________________International Festival of Contemporary Music and Visual Arts „Mózg Festival” is an encounter of artists who work and create in all areas of contemporary music as well as performance art and multimedia installations where music plays an important part. Artists who participate in the festival come from all around the world. This reflects the multicultural principle of Mózg Festival and enables the audience to experience and understand different aspects of various cultures.The festival presents the newest performance techniques and interdisciplinary combinations that relate to and honour tradition.PROGRAM / TIMETABLE20:00 BROSHUDA sala im. Gustawa Holoubka21:00 PETER BRÖTZMANN / JON DOBIE / SŁAWEK JANICKI / QBA JANICKI sala im. Gustawa Holoubka22:15 FOQL & EDKA JARZĄB: Mother Earth's Doom Vibes23:00 JULEK PLOSKI LIVE + VJ COPY CORPO23:00 FILMS AGAINST WAR „GROBOWIEC ŚWIETLIKÓW” sala im. Gustawa Holoubka23:40 FREEZE LIVE + VJ COPY CORPO00:25 JAKUB LEMISZEWSKI LIVE + VJ COPY CORPO01:15 BROSHUDA dj set - we współpracy z PRZEKRÓJ PROSI DO TAŃCA02:00 MONSTER dj set - we współpracy z PRZEKRÓJ PROSI DO TAŃCA

 • MICHAŁ GÓRCZYŃSKI SOLO

  MICHAŁ GÓRCZYŃSKI SOLO

  Dzisiaj

  Warszawa

  Drugim artystą, który wystąpi w cyklu sobotnich koncertów solo jest wybitny klarnecista, kameralista i kompozytor Michał Górczyńśki.„Opracowania polskiej muzyki ludowej na klarnet kontrabasowy” to próba połączenia doświadczeń współczesnej instrumentalistyki z bogatą tradycją wykonawstwa ludowego. Niejednoznaczność rytmiczna z tym co pulsujące, dysonans i techniki współczesne z tym co równie ciekawe – jedyne w swoim rodzaju prowadzenie rozstrojonej, rozedrganej frazy ludowej. Jasne, pozytywne melodie zdekonstruowane na potrzeby idei mają za zadanie nieść inne emocje, niespotykane w muzyce tradycyjnej. Z jednej strony różne światy, z drugiej niezwykły dialog tego co żywiołowe, intuicyjne z tym co konceptualne, formalne. Z wybranych trzech regionów Polski – lubelszczyzny, radomskiego i rzeszowskiego – budowany jest materiał zatytułowany „Krainy”. Jego główną cechą, wiodącą ideą jest produkowanie, komponowanie bazy dźwiękowej tak aby głos solowy klarnetu kontrabasowego miał pełnej swobody przestrzeń do improwizacji i reinterpretacji tematów ludowych.***Bilety w cenach 20/30pln***W ramach cyklu sobotnich koncertów solowych wystąpią:PAWEŁ SZAMBURSKI / MICHAŁ GÓRCZYŃSKI / RAPHAEL ROGIŃSKI / GRZEGORZ TARWID / PIOTR DAMASIEWICZ / JOAO DE SOUSA / TEONIKI ROŻYNEK / GERARD LEBIK / ANTONINA NOWACKA / JERZY MĄCZYŃSKI /MAREK POSPIESZALSKI / MIKOŁAJ TRZASKA / PATRYK ZAKROCKI***Michał GórczyńskiKlarnecista i kameralista, urodzony 30 kwietnia 1977 w Warszawie.Specjalizuje się w grze na klarnecie basowym. W 2003 ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie.Koncertował podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień" pod batutą Jacka Kaspszyka (jako członek Wiosennej Orkiestry Warszawskiej Jesieni), z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Jerzego Maksymiuka, Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy "Aukso" prowadzoną przez Marka Mosia, Orkiestrą Filharmonii Podlaskiej, holenderskim zespołem De Ereprijs, Kwartetem Śląskim.Michał Górczyński od 1998 zajmuje się jednocześnie pisaniem muzyki - jest twórcą takich utworów, jak Zróżnicowanie na dwa fagoty i klarnet, Rondo a la krakowiak na wrzeszczącego pianistę i klarnet basowy, Malowanie na dwa klarnety, fagot, kontrabas i śpiew, Suita w stylu żydowskim na klarnet, skrzypce i kontrabas, cykli utworów inspirowanych językami świata na skrzypce, klarnet i wiolonczelę, muzyki dla teatrów dramatycznych i lalkowych (około 25 spektakli) oraz filmów undergroundowych. Jest też twórcą instalacji i autorem audycji radiowych.Uczestniczył w Międzynarodowych Kursach Muzyki Współczesnej w Darmstadt, gdzie prezentował swoje autorskie techniki wykonawcze na klarnecie basowym. Od 2008 pracuje nad poszerzaniem możliwości brzmieniowych tego instrumentu, współpracując z jednym z najlepszych polskich beat boxerów "Tik Takiem" Patrykiem Matelą.Artysta od 2002 współtworzy zespół muzyki współczesnej Kwartludium, który w swoim dorobku artystycznym posiada kilkadziesiąt prawykonań polskich i światowych. Wraz z zespołem występował między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Finlandii, Ukrainie, Rosji, Turcji, Australii i Korei Południowej, koncertując na takich festiwalach, jak Warszawska Jesień, Unsound w Krakowie i Nowym Jorku, C3 w Berlinie, Loop Festival w Brukseli, Nuove Musiche Festival w Palermo, Kontrasty we Lwowie, Festiwalu Dni Muzyki Nowej i Avant Days w Gdańsku. Na płytowy dorobek Kwartludium składa się pięć albumów.Jako muzyk improwizujący współpracował m.in. z Peterem Kowaldem, Johnem Edwardsem, Zdzisławem Piernikiem (owocem współpracy był album "Energa One" z 2001 roku), Mikołajem Trzaską, Pawłem Szamburskim i Wacławem Zimplem (kwartet Ircha Pneumatic), Joe McPhee, Andrzejem Izdebskim, DJ Lenarem, Le Quan Ninhem, Fredericiem Blondy oraz zespołami: Cukunft, Pink Freud (album "Zawijasy", 2000), Zooplan, Boys Band Trio ("Curvatura Grande", 2000), Profesjonalizm ("Chopin Chopin Chopin", 2011), Details in the Air ("Open Containters", 2018). Warto też zwrócić uwagę na zespół Laar Farobiansah Gamelan - współtworzona przez Górczyńskiego grupa prezentuje tradycyjną muzykę indonezyjską z Jawy Środkowej, w 2018 roku ukazała się ich pierwsza płyta, "Bidadari".Ostatnie lata to dla Górczyńskiego okres nieustającej aktywności twórczej. Od 2012 roku współtworzy on wraz z Janem Emilem Młynarskim i Piotrem Zabrodzki trio Pole (obecnie - Polonka), inspirujące się muzyką ludową i mające na koncie dwa albumy. W 2013 roku ukazała się "Josela Rakovera rozmowa z Bogiem", płyta zawierająca pięć monologów na temat Holokaustu, muzykę do której opracował i wykonał Górczyński. Należy też wymienić takie projekty, jak album "Cut The Air" (2017), nagrany w duecie z pochodzącym z Gambii muzykiem Buba Badije Kuyatehem, czy oparty na poezji Williama Blake’a "William’s Things" (wspólnie z Seanem Palmerem i Tomaszem Wirackim) oraz "Solarium 2.0" Karoliny Czarneckiej, którego stronę muzyczną stworzył Górczyński wraz z Jackiem Kitą. Od 2017 Górczyński działa także w ramach interpretującego muzykę dawną projektu Bastarda (z Pawłem Szamburskim i Tomaszem Pokrzywińskim).(tekst: I CULTURE)***Koncert Michała Górczyńskiego odbywa się dzięki stypendium Ministra Kultury, DziedzictwaNarodowego i Sportu

 • DOMENICO LANCELOTTI / Macio Moretti / Piotr Zabrodzki / Piotr Domagalski

  DOMENICO LANCELOTTI / Macio Moretti / Piotr Zabrodzki / Piotr Domagalski

  Piątek, 25 czerwca 2021

  Warszawa

  Domenico LancellottiMuzyk, kompozytor, artysta.Urodził się na początku lat 70-tych w Niterói w BrazyliiBył członkiem zespołów:Mulheres que Dizem Sim (1994)+ 2 (Moreno, Domenico, Kassin) (2001-2009)Orquestra Imperial (2005)Wydał 3 solowe albumy:Cine Privê (2012, Coqueiro Verde / Plug Research)The Good Is A Big God (2018, Lab 344 / Luaka Bop)Raio (2021, Banana And Louie Records)Domenico współpracował także koncertując, bądź nagrywając z takimi artystami jak: Adriana Calcanhotto, Arto Lindsay, Caetano Veloso, Chrissie Hynde, Danilo Caymmi, Gal Costa, Gilberto Gil, Quartet em Cy, Quartet Jobim-Morelembaum.Komponował muzykę do teatru, tańca i instalacji artystycznych.Współpracował z artystami takimi jak: Lucia Koch, Christiane Jathay, Domingos de Oliveira, Luiz Zerbini, Shelpa Ferro, Hamilton Vaz Pereira, Pedro Brício, Grupo Corpo, Cristina Moura.Domenico mieszka obecnie w Lizbonie i wraz z portugalskim artystą Tomásem Cunha Ferreirą współpracuje z Radiem Estação Muzeum Miasta Porto przy cotygodniowym programie radiowym – Colapso.W Polsce wystąpi z Piotrem Zabrodzkim i Maciem Morettim znanymi chociażby jako duet LXMP oraz Piotrem Domagalskim z Lomi Lomi, Magneto czy nieistniejącego już tria Levity.***Bilety 40/50 (ilość miejsc ograniczona)

 • MISS LILLET SHOW | BURLESKA

  Piątek, 25 czerwca 2021

  Warszawa

  Burleska wraca do Spatifu: LILLET L'AMOUR / RED JULLIETTE / CIRQUE HIMERUS / prowadzenie: BETTY QMISS LILLET zaprasza na niezwykłe show pełne burleski, seksapilu, kobiecości, męskości i ognia...Wieczór poprowadzi słynna Betty Q !• bilet VIP (stolik przed sceną + welcome drink) 120pln• dalsze miejsca 80pln(ilość ograniczona)

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Rock
  Polskie
  W plenerze

  Dzisiaj, 19:00

  Letnia Scena Progresji, Warszawa, od 69 zł

  #PlenR Koncertowe Lato 2021WE PLEN_R YOU ☺!Zimne napoje, wygodne leżaki, gorące promienie słońca na twarzy, a do tego wszystkiego muzyka na żywo, śpiewy pod samą sceną i poranne zakwasy od tańca? Stęskniliśmy się za letnimi festiwalami i koncertami, a jeśli Wy też, to świetnie się składa. Panie i Panowie, czas na PlenR!Pozytywne wibracje i plenerowe szaleństwo to coś, czego chyba wszyscy teraz potrzebujemy. Cykl letnich koncertów w paru miastach Polski to kwintesencja tego, o co chodzi w wakacjach. Artyści, którzy rozgrzewają publiczność już od pierwszych utworów, pyszne jedzenie, świeże powietrze, idealnie chłodne wieczory i chillout z najbliższymi znajomymi. Wszystko to w maksymalnym bezpieczeństwie, a jednocześnie pełnej (muzycznej!) wolności.Zagramy w Warszawie, Gliwicach, Poznaniu i Żywcu, więc rezerwujcie swoje weekendy dla rodzin, przyjaciół i znajomych bo w bezpiecznych warunkach będzie się działo! Z sanah bez wątpienia będzie jazz (byle znów nie padał deszcz), Kękę i Paluch rozbujają nas w hip-hopowych rytmach, Nocny Kochanek doda energii, BARANOVSKi jak zawsze rozczuli nasze serca, Muniek i Przyjaciele wprowadzą niesamowity klimat, a Stachursky… Jak to Stachursky, zabierze nas w podróż do innego wymiaru razem ze swoją doskozzzą!!Najlepsze party tego lata tak blisko, a jednocześnie...tak bezpiecznie daleko! W specjalnych, PlenRowych maseczkach, przy ochronie pilnującej czy wszystko gra, no i wszechobecnych płynach dezynfekujących - to nasza PlenRowa rzeczywistość. Szykujcie kremy z filtrem, kolorowe maseczki, szorty i lniane koszule. Doskonały mix gatunków muzycznych, świeżego powietrza, wolności, emocji, radości z normalnego koncertowania na zielonej trawie w parku miejskim.WracaPrawdziweLato
Emocje
Nowa
Energia
RazemTego lata „WE PLENR YOU”!- Ze względów bezpieczeństwa liczba wejściówek mocno ograniczonaGramy:WARSZAWA, Letnia Scena Progresji/Gramy doWoli · NOCNY KOCHANEK, 19 czerwca · STACHURSKY, 16 lipca · MUNIEK I PRZYJACIELE, 5 września POZNAŃ, Skwerplay · STACHURSKY, 4 lipca ŻYWIEC, Amfiteatr pod Grojcem · SANAH, 27 czerwca · STACHURSKY, 18 lipca · MUNIEK I PRZYJACIELE, 20 sierpnia GLIWICE, Arena Gliwice · SANAH, 3 lipca · PALUCH, 9 lipca · BARANOVSKI, 30 lipca · KĘKĘ, 27 sierpnia Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

 • Koncert
  Alternatywa
  World music
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Jutro, 19:00

  Letnia Scena Progresji, Warszawa, od 105 zł

  DakhaBrakha wraca do Polski!Legenda ukraińskiej etno sceny zagra w Warszawie i Krakowie w czerwcu tego roku.DakhaBrakha, jeden z najbardziej ekscytujących zespołów Ukrainy jak i całej Europy wschodniej, doceniany na całym świecie za swój absolutnie wyjątkowy styl, wróci tego lata do Polski. Grupa zagra w naszym kraju dwa plenerowe koncerty, pierwszy na warszawskiej Letniej Scenie Progresji 20 czerwca, a drugi dzień później, 21 czerwca w Nowej Rezydencji w Krakowie.Muzyka DakhaBrakha, nazywana przez samych artystów “etno chaosem” łączy w sobie wpływy tradycyjnych pieśni ludowych Ukrainy z eksperymentalnymi improwizacjami na temat muzyki całego świata. Koncert DakhaBrakha to inspirujące, nieoczywiste show, które naprawdę zapada w pamięci na bardzo długo. Nie bez przesady nazywani są najbardziej rozpoznawalnymi ambasadorami kultury Ukrainy na świecie. Grali już przecież zarówno w potężnych salach koncertowych Europy, Azji i obu Ameryk, jak i na największych festiwalach muzyki popularnej, na czele z legendarnym Glastonbury, a video z sesji nagraniowych DakhaBrakha viralem roznoszą się po sieci.Wyjątkowość muzyki DakhaBrakha płynie z autentyczności i siły przekazu uzyskanej dzięki pozornie prostym środkom. Tradycyjne instrumentarium w połączeniu z poruszającymi wokalami artystów tworzy spektakl, których pochłania słuchacza w całości. Dwa plenerowe koncerty, jakie DakhaBrakha zagra w tym roku w Polsce, wiążą się z promocją nowego, wydanego w 2020 roku albumu “Alambari”, który zarejestrowany został podczas sesji nagraniowej w Brazylii. Nowe wpływy muzyczne jeszcze bardziej rozszerzyły dźwiękowy wachlarz zespołu i z całą pewnością zostawią również swój ślad na występach DakhaBrakha, które po prostu trzeba zobaczyć na żywo. Koncerty odbędą się na świeżym powietrzu oraz przy zachowaniu wszystkich obowiązujących przepisów sanitarnych.

 • Koncert

  Sobota, 26 czerwca 2021, 16:00

  Praga Centrum, Warszawa, od 79 zł

  Zapraszamy na Festiwal Muzyki Białoruskiej w Pradze Centrum! W geście solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami, będziecie mogli usłyszeć twórczość najpopularniejszych zespołów w Białorusi, którym udało się przyjechać do Polski.NIZKIZBiałoruski zespół powstał w 2012 roku w Mohylewie, grający rock, pop-rock. W ostatnich latach NIZKIZ stał się jednym z głównych zespołów rockowych na Białorusi - występują na wszystkich najważniejszych festiwalach w kraju, wyprzedają koncerty solowe i co roku zdobywają najważniejsze nagrody białoruskiego przemysłu muzycznego.Repertuar zespołu oparty jest na autorskich piosenkach w języku rosyjskim i białoruskim. Ich muzyka zdobyła wiele nagród i uznanie mediów, w tym nagrodę muzyczną "Single of the Year" od Euroradio.fm i nagrody muzyczne "Song of the Year" od Tuzin.fm.Zespół ma na swoim koncie 4 albumy studyjne i 12 singli. NIZKIZ pracuje obecnie nad nowym materiałem. a singiel „Pravila” stał się jedną z głównych piosenek białoruskiego lata 2020.VOLSKIVolski to białoruski muzyk rockowy, wokalista i gitarzysta zespołów Mroja, N.R.M., Krambambula oraz Zet. Grał również w zespole Nowaje Nieba.Wraz z innymi białoruskimi muzykami brał udział w licznych wspólnych projektach, takich jak Pieśniarok – album w hołdzie pierwszemu białoruskiemu zespołowi rockowemu, rock-opera Narodny albom oraz płyta z piosenkami patriotycznymi Ja naradziusia tut.NAVIBANDNaviband - Belarus to jeden z najbardziej znanych zespołów na Białorusi, założony przez Artema Łukjanienkę and Ksenię Żuk. W ciągu 6 lat grupa wydała cztery płyty studyjne, wiele razy występowała na międzynarodowych festiwalach muzycznych. W 2017 roku Naviband reprezentowali Białoruś w finale Eurovision Song Contest.10% ze sprzedaży biletów zostanie przekazanych na Białoruski Młodzieżowy Hub, który opiekuje się białoruskimi uchodźcami w Polsce.Data: 26.06.2021Miejsce: Praga Centrum WarszawaOtwarcie Bramy: 16:00Start: 17:30