Jak dobrze pisać wnioski o granty? Warsztat on-line

  • Warsztat

Jak dobrze pisać wnioski o granty? Warsztat on-line

Wtorek, 3 listopada 2020

11:00

0 zł

Zapraszamy na bezpłatne dwudniowe warsztaty on-line „Jak dobrze pisać wnioski o granty?”. Warsztaty odbędą się 3 i 10 listopada w godz. 11:00-13:00, poprowadzi je Mikołaj Maciejewski. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących. Podczas warsztatów dowiecie się m.in.:
- dlaczego warto dokładnie przeczytać dokumentację konkursową?
- czym charakteryzuje się dobry wniosek dotacyjny?
- jak pisać o projekcie by zainteresować nim grantodawcę?
- jaka jest różnica między celami projektu, a jego rezultatami?
- jak unikać błędów (w tym także błędów formalnych)?
- jak konstruować i czy warto naciągać budżet projektu?
- gdzie szukać informacji o: grantach, konkursach i trwających naborach?

Warsztaty odbędą się na platformie Clickmeeting. Zakładają pracę własną uczestników przed pierwszym i pomiędzy spotkaniami. Uczestnicy otrzymają niezbędne do przygotowania się do warsztatów materiały z odpowiednim wyprzedzeniem na podany podczas rejestracji adres e-mail. Praca warsztatowa opierać się będzie na dokumentacji konkursowej „Konkursu na Działania Kulturalne” ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Gdańska na 2020r. Na warsztaty obowiązują zapisy (limit uczestników to 15 osób). Pierwszeństwo mają twórcy i artyści mieszkający w Gdańsku.

Prowadzący:
Mikołaj Maciejewski - kulturoznawca z wykształcenia, z zawodu koordynator i producent wydarzeń artystycznych, doradca i szkoleniowiec. Przez kilkanaście lat związany był z fundacją poznańskiego festiwalu Malta i Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk. Realizował liczne projekty kulturalne w Polsce i zagranicą. Jako pełnomocnik zarządu ASF odpowiadał za stronę organizacyjną i finansową działań fundacji, w tym także za pisanie i rozliczanie wniosków grantowych. Jest współtwórcą poznańskiej fundacji NU Foundation, której celem jest wspieranie rozwoju kadr kultury i właścicielem firmy szkoleniowo-produkcyjnej AudienceLab.
www.linkedin.com/in/mikolajmaciejewski
www.audiencelab.pl
www.nufoundation.pl

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.