Jak namalować autoportret? Warsztaty online #wiemikropka wokół książki „Idol. Frida Kahlo”

  • Warsztat
  • Free

Jak namalować autoportret? Warsztaty online #wiemikropka wokół książki „Idol. Frida Kahlo”

Bezterminowo

Free

Frida Kahlo to jedna z najsłynniejszych malarek na świecie. Na czym polegał jej fenomen? Dlaczego malowała autoportrety? I jak spróbować własnych sił w trudnej sztuce malowania z obserwacji?

Zapraszamy na warsztaty plastyczne wokół książki "Idol.Frida Kahlo” (Wydawnictwo Widnokrąg). Autorka Justyna Styszyńska przybliży nam dziś postać tej wybitnej artystki i pokaże, jak stworzyć wyjątkowy autoportret!

Kolekcja gadżetów inspirowanych życiem i twórczością Fridy Kahlo dostępna jest w salonach Empik i na Empik.com: https://www.empik.com/szukaj/produkt?seriesFacet=frida+kahlo

Patronem warsztatów jest Onet

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.