Jak stworzyć własnego audiobooka?

  • Warsztat

Jak stworzyć własnego audiobooka?

Bezterminowo

Free

Czy wiecie, że czytanie książek może być sztuką? Szczególnie tych książek dla dzieci, w których czytający może wcielać się w różne postaci i zmieniać swój głos. Zawodowy "czytacz audiobooków", aktor Janusz Zadura pokaże Wam, w jaki sposóbr pzygotować buzię do takiego niezwykłego czytania, zdradzi Wam kilka lektorskich trików, a także opowie, jak sami możecie stworzyć własnego audiobooka!

Nie znamy może recepty na mroźne i białe ferie. Wiemy jednak, co zrobić, by ten czas spędzony w domu był wartościowy, kreatywny i pozbawiony nudy. Startują empickie ferie z #wiemikropka! W programie: fascynujące eksperymenty i rozbudzające ciekawość warsztaty online dla całej rodziny.

A już dziś w zakładce Filmy na Facebooku i na empik.com/warsztaty znajdziecie ponad 70 dotychczasowych zajęć z naszego cyklu!

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.