Jak zostać youtuberem | Warsztaty online #wiemikropka​

  • Warsztat
  • Online
  • Free

Jak zostać youtuberem | Warsztaty online #wiemikropka​

Bezterminowo

Free

Chyba nie ma osoby na świecie, która nie zna YouTuba. Jest to obecnie najpopularniejszy serwis internetowy, który umożliwia ludziom z każdej części globu bezpłatne umieszczanie filmów, a także ich ocenianie i komentowanie. Ciebie również fascynuje ta niezwykła platforma? Chcesz dowiedzieć się o niej więcej?

Dzięki „Wielkiej księdze youtubera” Wydawnictwa Wilga zyskasz praktyczną wiedzę o działaniu na platformie, ale nie tylko! Dowiesz się też więcej o środowisku znanych i mniej znanych youtuberów, poznasz ich pasje i tajniki pracy. W książce znajdziesz informacje o najbardziej popularnych twórcach, słownik YouTube’a, netykietę oraz wiele, wiele innych interesujących zagadnień! Jeśli marzysz o karierze w sieci, koniecznie zobacz ten film i poznaj tajniki pracy youtubera. Dowiesz się o tym jak nagrywać filmy, o czym trzeba pamiętać zanim zaczniesz tworzyć, jaki sprzęt wybrać i jak się przygotować do swoich pierwszych nagrań.

Patronem warsztatów jest Onet

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.