Jan-Rapowanie / Uśmiech / Warszawa (II termin)

  • Koncert

Jan-Rapowanie / Uśmiech / Warszawa (II termin)

Środa, 2 września 2020

18:00

od 0 zł

Jan-rapowanie wystąpi w Warszawie podczas koncertu promującego najnowszy album “Uśmiech”! Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu “Lato na Pradze”.

W związku z ograniczeniami musimy podzielić koncert na trzy terminy. Wszystkie zakupione bilety na wcześniejszy koncert mający odbyć się w Warszawie zachowują ważność. W celu otrzymania biletu na odpowiedni termin należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:
1. Otwórz jedno z poniższych wydarzeń na datę, która Cię interesuje.
2. Kliknij w belkę „KUP BILET”
3. Uzupełnij dane. Uwaga! Należy podać adres mailowy, na który zostały zakupione pierwsze bilety i liczbę biletów zakupionych w pierwotnej transakcji.
4. Jeśli wszystkie dane się zgadzają po kliknięciu „ZAPŁAĆ” nowe bilety zostaną automatycznie wysłane na Twojego maila.

Ilość miejsc na każdy termin jest OGRANICZONA. Prosimy o dokonanie wyboru do dn. 10.08.2020 r.
Jeśli kupiliście bilet stacjonarnie w salonie Empik, prosimy o wysłanie maila na adres: kontakt@empikbilety.pl ze wskazaniem konkretnej daty koncertu, na który chcecie przepisać bilet.


UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania:
http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Na miejscu będzie merch koncertowy dedykowany trasie Uśmiech. W sklepie z pełnym asortymentem będzie można kupić płyty i ubrania w promocyjnych cenach!
AKREDYTACJE MEDIA/FOTO:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ola@soldoutagencja.pl
Sponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: magda@soldoutagencja.pl