Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Janusz Radek z zespołem 'The Best Of' | TORUŃ

 • Koncert
 • Pop
 • Polskie
 • Pod dachem

Janusz Radek z zespołem 'The Best Of' | TORUŃ

Dzisiaj

19:00

od 89 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Janusz Radek powraca do Torunia z koncertem 'The Best Of', czyli programem złożonym z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Artysty m.in z recitali: Serwus Madonna, Dom za miastem, Opowieść Niemenem, Gdzieś-Po-Między, Z Ust do Ust, Popołudniowe Przejażdżki, Poświatowska/Radek.

Wszystko to już 13 lutego (niedziela) 2022 roku w Lizard King.


Rezerwacja stolików (bezpłatne):

e-mail: lizardkingtorun@gmail.com

Bilety grupowe / rezerwacje:

pod numerem telefonu: 668-963-904


Koncert 'The Best Of' to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka m.in z recitali: Serwus Madonna, Dom za miastem, Opowieść Niemenem, Gdzieś-Po-Między, Z Ust do Ust, Popołudniowe Przejażdżki, Poświatowska/Radek.

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie, z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Podczas tego wieczoru nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takich jak: 'Kiedy U-kochanie', 'Dziękuję za miłość', 'Groszki i róże', 'Na moście w Avignone', 'Dziwny jest ten świat', 'Domek bez adresu'.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Punk/HC
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 4 marca 2022, 18:00

  Klub Od Nowa, Toruń, od 70 zł

  Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji – ToruńToruń – 27.11.2020 – Klub Od Nowa ul Gagarina 37aOtwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00Bilety przedsprzedaż 70zł, w dniu koncertu 80zł

 • Koncert
  Polski rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 20 maja 2022, 17:30

  Arena Toruń, Toruń, od 0 zł

  Taco wysłał do Was “Pocztówkę z Polski” już jakiś czas temu. Nie otrzymaliście jej w 2020, ani w 2021. Odbierzecie ją już w 2022, ale za to z potężnym bonusem. Nowa trasa Taco Hemingwaya to zwieńczenie kilku lat pracy. Na koncertach poza kawałkami z “Pocztówki” usłyszycie także materiał z “Jarmarku” i “Europy”. I bardzo dobrze. Polska rapgra bez Taco to nie to samo. Tęskniliśmy!

 • Koncert
  TYLKO DLA OS.ZASZCZEPIONYCH

  Niedziela, 22 maja 2022, 18:00

  Arena Toruń, Toruń, od 50 zł

  Czas już na zimowy sen potem śpiewać będzie lżej. Sprawdź muzyczną ucztę u sanah!