Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

JASNA 4th BDAY — VTSS, Vladimir Ivkovic, The Hacker, Rene Wise + 14. Warszawski Salon Ambientu

 • Impreza
 • Techno
 • Elektronika
 • Polskie
 • Pod dachem

JASNA 4th BDAY — VTSS, Vladimir Ivkovic, The Hacker, Rene Wise + 14. Warszawski Salon Ambientu

Piątek, 1 października 2021

23:00

od 80 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Jasna ma cztery lata! Bardzo cieszymy się, że możemy Was zaprosić na nasze kolejne urodziny, szczególnie ze świadomością tego, czego nasza branża i społeczność doświadczyły przez ostatnie półtora roku.

To dzięki Wam istniejemy, rozwijamy się i możemy kontynuować naszą misję dostarczania najlepszej muzyki klubowej do uszu i serc, które najciekawsze są nowych doznań i doświadczeń.

Odwdzięczamy się Wam tak, jak umiemy najlepiej — organizując weekend pełen muzyki od zagranicznych i lokalnych DJów, producentów, przyjaciół i rezydentów, którzy najbardziej nas inspirują, zaskakują i motywują.

Naszą dotychczasową urodzinową formułę dwudniową powiększamy o dzień trzeci, czyli długo wyczekiwany Czternasty Warszawski Salon Ambientu!

PROGRAM:

PIĄTEK — 1.10

MAIN: VTSS b2b Abu Zeinah, Cyryl, Ola Teks

BAR: Vladimir Ivkovic, Eltron, Kovvalsky, R.Kamionek

SALON: dzuma, Facheroia, Galas

SOBOTA — 2.10

MAIN: The Hacker, Olivia, Pitti Schmitti

BAR: Rene Wise, Chino LIVE, MKO, Sept

SALON: Charlie, Jealo, Kinzo Chrome

NIEDZIELA — 3.10

Czternasty Warszawski Salon Ambientu: Multicast Dynamics LIVE, dtekk

Bilety jednodniowe na piątek i sobotę dostępne na bramce w cenie 50PLN (płatne gotówką lub kartą).

3 ROOMS & NO RULES EXCEPT: STAY SAFE. NO RACISM. NO SEXISM. NO HOMOPHOBIA.

miejsce

Jasna 1

Warszawa, Jasna 1

Jasna 1 należy bez wątpienia do czołówki polskich klubów. Intrygujące i odważne bookingi, muzyka wychodząca poza taneczną elektronikę, niezapomniane dekoracje i atmosfera sprawiły, że miejsce to stało się ważnym punktem na klubowej mapie Warszawy.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • HAŁASTRA "SZTUKA DRUGIEGO OBIEGU" - KONCERT PREMIEROWY

  Sobota, 4 grudnia 2021

  Warszawa

  Krytyczne spojrzenie na otaczającą, miejską rzeczywistość, podane w oryginalny i bezpośredni sposób, właściwy dla grupy HAŁASTRA. Nieszablonowa aranżacja i najwyższej jakości bity dostarczone przez 10 różnych producentów, zaowocowały wyjątkowym materiałem - SZTUKA DRUGIEGO OBIEGU, którą wraz ze specjalnymi gośćmi zaprezentuje Hałastra już 4 grudnia w warszawskim klubie Jasna 1.

podobne wydarzenia
 • Impreza
  Techno
  Elektronika
  Pod dachem
  UK Bass

  Jutro, 22:00

  Studio Tęcza, Warszawa, od 50 zł

  Cześć, to będzie wydarzenie muzyczne i będziemy na nim słuchać muzyki. To imprezka bez tak zwanego lineupu więc nie zobaczysz tu żadnych nazwisk. Gorąco zapraszamy 3 grudnia na Rydygiera 8, to jest na Żoliborzu. Będzie Wam się podobało. ---It is about time to finally listen to some music instead of names. There will be no lineup and do not anticipate any aliases. Nevertheless, you can expect some surprises and artists that should have visited Warsaw way earlier. Let’s catch up.

 • Impreza

  Sobota, 11 grudnia 2021, 22:00

  Opera Club, Warszawa, od 80.00 zł

  ✫ FETISH ✫ TECHNO ✫ HOUSE ✫ TABOO ✫ FUN ✫ KINK ✫ DANCE ✫FREEDOM ✫ NUDITY ✫ FRIENDSHIP ✫ TOLERANCE ✫✫ TEASING ✫ EXPLORATION ✫ SELF-EXPRESSION ✫WAŻNE: Wstęp tylko z kartą klubową. Czujesz że to impreza dla Ciebie? [Aplikuj o kartę!](https://docs.google.com/forms/d/1bz5ATb7zSkcVZld3nASFnHKiSzLcy0p-Y64AMIxf8-g/edit)Co na Ciebie czeka?✫ **dzieła Kejt Mariji** - które przenoszą w inny wymiar ✫✫ **muzyka house i techno** która ewoluuje wraz z upływem nocy ✫✫ **wymarzony klub** do takiej imprezy - Opera Club w Warszawie ✫✫ **dancefloor ze sceną** i genialnym nagłośnieniem ✫✫ **6 świetnych DJów** ✫✫ **7 darkroomów** - dużych i małych ✫✫ **playroom** z meblami i zabawkami BDSM ✫✫ **3 chill area** gdzie można swobodnie rozmawiać ✫✫ **i dużo więcej…!** ✫ WAŻNE: Wstęp tylko z kartą klubową. [Aplikuj o kartę!](https://docs.google.com/forms/d/1bz5ATb7zSkcVZld3nASFnHKiSzLcy0p-Y64AMIxf8-g/edit)[Dołącz do wydarzenia](https://www.facebook.com/events/421509846196761?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D)

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH!

  Sobota, 26 lutego 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 79 zł

  Niemiecki wirtuoz Ben Böhmer ogłasza swój powrót do Warszawy, z monumentalnym liveshow w miejscu wydarzenia!Wyrobiwszy sobie nazwisko jako wielostronny, cudowny talent, wejście Bena Böhmer na scenę muzyki elektronicznej było skazane na sukces. Nieustannie zdobywając szczyty list przebojów dzięki wyjątkowym hitom, takim jak "After Earth", "Promise You" i remix "Father Ocean", jeden z filarów wytwórni Anjunadeep w pełni ugruntował swoją pozycję. Z kolei wydanym w 2019 roku niesamowitym debiutanckim albumem "Breathing" Ben zdobył serca fanów na całym świecie.Od tego czasu Böhmer zaczął rosnąć w siłę, a jego porywający livestream dla Cercle zwieńczył serię znakomitych wydawnictw w Anjunadeep i Future Classic.Jesteśmy podekscytowani, że jego wysoce spersonalizowany, unikalny i improwizowany występ na żywo w Warszawie uświetni wydanie jego drugiego albumu "Begin Again".Jako support wystąpi Rezident.Data: 26.02.2022Miejsce: ProgresjaDoors: 22:00End: 6:00Organizator: Follow The Step