Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Jazz w CSK | Artur Dutkiewicz Trio

 • Koncert

Jazz w CSK | Artur Dutkiewicz Trio

Czwartek, 8 lipca 2021

19:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Jazz w CSK | Artur Dutkiewicz Trio

Występy zespołu Artur Dutkiewicz Trio to prawdziwa muzyczna uczta dla osób kochających jazz. Każdy koncert utalentowanych muzyków jest grany z pasją i zaangażowaniem, które tworzą wręcz magiczną atmosferę. Przekonać się o tym można już niedługo podczas wyjątkowego lubelskiego wieczoru!

To wydarzenie doskonale łączy się z innym, które miało miejsce niedawno - 18 czerwca tego roku ukazała się nowa płyta Artur Dutkiewicz Trio pt. „Comets Sing”. Nadarza się zatem wspaniała okazja, żeby wysłuchać premierowych kompozycji z dopiero co wydanego albumu. To prawdziwy dźwiękowy pejzaż ujawniający wielki kunszt. Tradycyjny jazz, elementy free, muzyka współczesna, jak i ślady polskiej kultury ludowej i muzyki świata – to wszystko zawarte zostało na najnowszej płycie. Te elementy łączy także jeden charakterystyczny dla zespołu czynnik. Mowa oczywiście o fantastycznej improwizacji, z której słynie zespół.

Artur Dutkiewicz to znany i ceniony pianista jazzowy i kompozytor. Nazywany jest „ambasadorem jazzu” i to określenie jest jak najbardziej trafne. Muzyk z powodzeniem występował już w blisko 70 krajach, a każdy koncert pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Arturowi Dutkiewiczowi towarzyszą również znakomici muzycy: Michał Barański (bass) i Adam Zagórski (perkusja). To połączenie gwarantuje doskonały występ i bogaty jazzowy muzyczny krajobraz.

Koncert odbędzie się w lubelskim Centrum Spotkania Kultur 8 lipca w ramach Jazz w CSK. Nie przegap tej okazji i już teraz zaplanuj sobie udział w tym wydarzeniu!

informacja organizatora

Artur Dutkiewicz Trio to jeden z czołowych polskich zespołów jazzowych z wyrazistym i rozpoznawalnym stylem. Albumy tria PRANA oraz TRAVELLER spotkały się ze znakomitym przyjęciem krytyków muzycznych i publiczności.

Artur Dutkiewicz - pianista i kompozytor, „ambasador jazzu”, występował z koncertami w blisko 70 krajach świata. Nowe kompozycje lidera zawierają elementy world music, polskiej muzyki ludowej, free jazzu, a spoiwem łączącym muzykę jest głębia przekazu. Całość jest silnie osadzona w korzeniach improwizacji jazzowej.

podobne wydarzenia
 • Koncert

  Piątek, 4 marca 2022, 19:00

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 45 zł

  Po niespełna dwóch latach od premiery platynowego debiutu i świetnie przyjętej trasie "BANG DE DENG TOUR, Ero wraca z świeżym albumem i jeszcze mocniejszym materiałem koncertowym! Już 4 marca sprawdzimy formę reprezentanta JWP i nowy longplay "EROIZM" w lubelskim DK.Tak o wydawnictwie mówi sam raper: "Album "Eroizm" to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane" i mam nadzieje, że dobrze wybrałem...Jest to album o mnie i o nas... dla Was!"

 • Koncert

  Sobota, 12 marca 2022, 19:30

  Dom Kultury Lublin, Lublin, od 60 zł

  Głowa Brain Dead Familia, król horror rapu w Polsce, jeden z najlepszych lirycznie i bezkompromisowych artystów na rodzimym rynku - czyli SŁOŃ, wraca na trasę promującą ostatnie solowe wydawnictwo “REDRUM”. Podczas koncertów będzie można usłyszeć repertuar wzbogacony o utwory z najnowszego, przekrojowego albumu ekipy BDF oraz klasyki z blisko piętnastoletniego dorobku poznańskiego rapera. Koncerty Słonia to niepowtarzalny miks charyzmy, wieloletniego doświadczenia i ciętego humoru. Koncert w Lublinie odbędzie się 12 lutego w klubie Dom Kultury.SŁOŃ12.03.2022drzwi g.19:30 / start 21:00Lublin | Dom KulturyBILETY: Przedsprzedaż biletów startuje 26.11 (piątek) o godzinie 10:00. Oświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.➡ SŁOŃ (Brain Dead Familia)www.facebook.com/wsrh.slonwww.instagram.com/braindeadslon/www.vulgarus.pl“Clint Eastwood” - https://youtu.be/5uLfpiCIUw4“Wojna Totalna” - https://youtu.be/R1m8NOVmalk“Sierść” - https://youtu.be/KMJ1Q6NFDS4“Borderlands” - https://youtu.be/TJ9O4NEKzUY“Sicario” - https://youtu.be/pE0DdJf-tSo---------------------------------------Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagramPolub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz--Facebook

 • Koncert
  TYLKO DLA OS.ZASZCZEPIONYCH

  Niedziela, 15 maja 2022, 18:00

  Hala Globus, Lublin, od 50 zł

  Czas już na zimowy sen potem śpiewać będzie lżej. Sprawdź muzyczną ucztę u sanah!