Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Jazz w CSK | Artur Dutkiewicz Trio

 • Koncert

Jazz w CSK | Artur Dutkiewicz Trio

Czwartek, 8 lipca 2021

19:00

od 40 zł
Kup bilet

Jazz w CSK | Artur Dutkiewicz Trio

Występy zespołu Artur Dutkiewicz Trio to prawdziwa muzyczna uczta dla osób kochających jazz. Każdy koncert utalentowanych muzyków jest grany z pasją i zaangażowaniem, które tworzą wręcz magiczną atmosferę. Przekonać się o tym można już niedługo podczas wyjątkowego lubelskiego wieczoru!

To wydarzenie doskonale łączy się z innym, które miało miejsce niedawno - 18 czerwca tego roku ukazała się nowa płyta Artur Dutkiewicz Trio pt. „Comets Sing”. Nadarza się zatem wspaniała okazja, żeby wysłuchać premierowych kompozycji z dopiero co wydanego albumu. To prawdziwy dźwiękowy pejzaż ujawniający wielki kunszt. Tradycyjny jazz, elementy free, muzyka współczesna, jak i ślady polskiej kultury ludowej i muzyki świata – to wszystko zawarte zostało na najnowszej płycie. Te elementy łączy także jeden charakterystyczny dla zespołu czynnik. Mowa oczywiście o fantastycznej improwizacji, z której słynie zespół.

Artur Dutkiewicz to znany i ceniony pianista jazzowy i kompozytor. Nazywany jest „ambasadorem jazzu” i to określenie jest jak najbardziej trafne. Muzyk z powodzeniem występował już w blisko 70 krajach, a każdy koncert pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Arturowi Dutkiewiczowi towarzyszą również znakomici muzycy: Michał Barański (bass) i Adam Zagórski (perkusja). To połączenie gwarantuje doskonały występ i bogaty jazzowy muzyczny krajobraz.

Koncert odbędzie się w lubelskim Centrum Spotkania Kultur 8 lipca w ramach Jazz w CSK. Nie przegap tej okazji i już teraz zaplanuj sobie udział w tym wydarzeniu!

informacja organizatora

Artur Dutkiewicz Trio to jeden z czołowych polskich zespołów jazzowych z wyrazistym i rozpoznawalnym stylem. Albumy tria PRANA oraz TRAVELLER spotkały się ze znakomitym przyjęciem krytyków muzycznych i publiczności.

Artur Dutkiewicz - pianista i kompozytor, „ambasador jazzu”, występował z koncertami w blisko 70 krajach świata. Nowe kompozycje lidera zawierają elementy world music, polskiej muzyki ludowej, free jazzu, a spoiwem łączącym muzykę jest głębia przekazu. Całość jest silnie osadzona w korzeniach improwizacji jazzowej.

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Wodecki Twist | Lublin

  Środa, 2 listopada 2022

  Lublin

  Wodecki Twist z jesienną trasą koncertową!Po raz kolejny Wodecki Twist zabierze nas w cudowny świat najbardziej znanych i lubianych utworów artysty, w wykonaniu wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej. Na scenie staną wybitni polscy artyści, którzy odtworzą i odświeżą najbardziej znane i lubiane utwory artysty. Trasa jest kontynuacją czerwcowych koncertów, które miały miejsce 10-12 czerwca w Krakowie (Gala “Wodecki Uroczysty” - 5.Wodecki Twist Festival / Koncert Galowy 5.Wodecki Twist Festival). Na koncertach wystąpili m.in.: Ania Rusowicz, Natalia Szroeder, Alicja Majewska, Ralph Kaminski, Krzysztof Zalewski, Joanna Kulig, Maciej Musiałowski, Andrzej Lampert, Maciej Maleńczuk oraz Sound’n’Grace i orkiestra pod batutą Tomka Szymusia, który był autorem aranżacji.Czerwcowe wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zaplanowane zostały kolejne jesienne występy. Nic zaskakującego, iż trasa koncertowa Wodecki Twist już od lat cieszy się zainteresowaniem w całej Polsce. Na jesień zawita do Warszawy, Lublina, Krakowa, Bielsko-Białej, Katowic, Łodzi, Poznania, Gdańsk, Wrocławia i Torunia. Zbigniew Wodecki został zapamiętany jako artysta wielkiego formatu, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer. Jego największe hity skradły serca Polaków i do dziś są mocno popularne. Uwielbiane przez wszystkie pokolenia “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Zacznij od Bacha”, “Pszczółka Maja”, “Lubię wracać tam gdzie byłem”, “Rzuć to wszystko co złe”, “Oczarowanie” - to jedne z najbardziej popularnych hitów artysty, które do dziś emitowane są w radiu i słuchane przez tłumy. Właśnie tę muzykę - niosącą za sobą historię i wartościowe treści, zaprezentują podczas jesiennej trasy koncertowej najbardziej wybitni artyści polskiej sceny muzycznej. Autorem aranżacji kolejnych koncertów będzie Tomek Szymuś, pod jego batutą zagra orkiestra.[Wodecki Twist](https://goingapp.pl/polecamy/wodecki-twist)

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  W plenerze
  Trap

  Czwartek, 25 sierpnia 2022, 18:00

  Plener Lublin, Lublin, od 99 zł

  Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!Żabson, Oki i Jacuś to mieszanka trzech wybuchowych temperamentów, które już pod koniec wakacji podbiją lubelską scenę, występując na jednym koncercie!ŻABSON X OKI X JACUŚ25.08.2022drzwi g.18:00 / start 20:00Lublin | PlenerBILETY: https://bit.ly/ŻABSON_OKI_JACUŚ_LBN️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzicaRegulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_RegulaminW trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.Obserwuj nas na Instagramie i nie przegap żadnego wydarzenia ➡ www.instagram.com/latowplenerze

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Trasa

  Sobota, 3 września 2022, 16:00

  Secret Location, Lublin, od 79 zł

  W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!

 • Koncert
  Rock
  Zagraniczne
  W plenerze

  Środa, 3 sierpnia 2022, 20:00

  Plener Lublin, Lublin, od 119 zł

  29.07.2022 - 03.08.2022 у Польщі відбудуться перші благодійний концерти світвого туру БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ!БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – популярний український рок-гурт. На початку 2022 року хлопці вирушили у тур під назвою «Вільні Люди», в рамках якого повинні були зіграти 100 концертів Україною з фінальним виступом на стадіоні НСК «Олімпійський» у Києві 24 серпня 2022 року.29/07/2022 20:00 Kraków, Klub Kwadrat30/07/2022 20:00 Warszawa, Progresja Music Zone31/07/2022 20:00 Gdańsk, Klub koncertowy B9001/08/2022 20:00 Poznań, Klub Muzyczny B1702/08/2022 20:00 Wrocław, Centrum Koncertowe A203/08/2022 20:00 Lublin, Klub PlenerВхід з 18:30. Початок концерту о 20:00.З перших днів війни БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ займаються волонтерством і виступають з концертами перед військовими та жителями звільнених від окупації міст.Гурт вирушає у благодійний тур BE BRAVE LIKE UKRAINE, щоб розповідати світу про те, що відбувається на українських землях. Кошти, зібрані на концерті, підуть на допомогу українцям, які постраждали від війни, а також на допомогу українським військовим.Квитки:99 zł - пуля Early Bird - перші 100 білетів119 zł - пуля II - 200 білетів129 zł - пуля аж до дня концерту139 zł - білети в дню концертуБЕЗ ОБМЕЖЕНЬ — один з найпопулярніших рок-гуртів України. Хлопці збирають тисячні зали і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Переможці музичних премій: M1 Music Awards, Золота Жар-Птиця.