#jazzevening: Shachar Elnatan Trio feat. Julia Biłat & Dima Gorelik

  • Koncert

#jazzevening: Shachar Elnatan Trio feat. Julia Biłat & Dima Gorelik

Shachar Elnatan – gitarzysta, multiinstrumentalista, kompozytor, w 2016 r. wydał swój pierwszy album zatytułowany „One Word” – płyta powstała w wytwórni muzycznej Razdaz Recordz należącej do kontrabasisty Avishai Cohena.

Od 2015 r. mieszka w Nowym Jorku. Występował w USA, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Rosji czy Austrii. Współpracował między innymi z Avishaim Cohenem, Ravim Coltranem, Kellylee Evensem, Eli Degibrim czy Kurtem Rosenwinkelem.

Shachar Elnatan Trio
Shachar Elnatan - gitara
Michał Barański - kontrabas
Peter Somos - perkusja

Goście specjalni:
Julia Biłat - wiolonczela
Dima Gorelik - gitara

▎Sobota 12.09.2020 | 16:00

▎BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej https://12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).

// Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube.
Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach.

// Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.