Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Jessy Lanza | Warszawa [NOWE MIEJSCE KONCERTU]

 • Koncert
 • Elektronika
 • Zagraniczne
 • Pod dachem
 • Soul

Jessy Lanza | Warszawa [NOWE MIEJSCE KONCERTU]

31.05 - 31.05.22

20:00

od 49 zł

Jessy Lanza Warszawa

Jessy Lanza to kanadyjska producentka i wokalistka. Swoją przygodę z muzyką zaczynała od od nauki gry na fortepianie oraz klarnecie. Kolejnym krokiem w jej muzycznej edukacji były studia jazzowe na Uniwersytecie Concordia. Zanim rozpoczęła światową karierę piosenkarki i producentki muzycznej uczyła w szkole muzyki.

Jessy Lanza wydała do tej pory trzy albumy: "Pull My Hair Back", "Oh no" oraz "All the Time". Każdy z nich zyskał sympatię słuchaczy oraz krytyków. Wokalistka ta wyróżnia się sopranowym zakresem wokalnym co sprawia, że jej twórczość jest tak wyjątkowa. Fani wokalistki będą mogli usłyszeć ją na żywo 31 maja 2022 roku podczas koncertu w Warszawie. Jej piosenki pełne są dojrzałości, a jednocześnie zachwycają swoją popową i nowoczesną formą. W jej twórczości wyczuwa się wyraźne wpływy muzyki funkowej, soulowej oraz R&B. Postmodernistyczne podejście do pisania piosenek sprawia, że każda z jej płyt jest niesamowita ucztą dla uszu. Jej czarujący głos sprawia, że podczas koncertu można wręcz odpłynąć.

występują

informacja organizatora

Jessy Lanza wystąpi w Warszawie, w klubie Chmury, 31 maja 2022. Artystka pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego albumu "DJ-Kicks: Jessy Lenza".

Jessy Lanza to kanadyjska artystka specjalizująca się w elektronicznych brzmieniach, techno-popie połączonym z muzyką R&B. Na początku swojej kariery, w 2013, została wybrana jako jedna z najlepszych nowych artystów przez XLR8R. The Guardian pisząc o jej debiutanckim albumie "Pull My Hair Back", nazwał ją "najnowszą i prawdopodobnie największą z nowych, eterycznych dziewczyn soulu".

W 2014 roku Lanza współpracowała z Caribou przy jego albumie "Our Love", a w 2015 nagrała swoje wokale na EPkę The Galleria "Calling Card/ Mezzanine". Współpracowali ponownie w 2019 przy singlu "Stop & Go".

Artystka ma na koncie trzy albumy - wspomniany "Pull My Hair Back" (2013), "Oh No" (2016), "All The Time" (2020). Wśród jej najpopularniejszych utworów są takie kawałki jak "Lick in Heaven", "Kathy Lee" oraz "It Means I Love You".

Teraz na rynku pojawił się jej własny mix, który przygotowała dla DJ-Kicks. Promuje go singiel "Seven 55", nagrany we współpracy z Loraine James. Kompilacja Jessy dla DJ-Kicks ukazała się w odpowiednim momencie - świat powoli zaczyna się ponownie otwierać, a sam krążek jest portalem na parkiet taneczny, który przenosi słuchaczy w stan czystej euforii. "Zrobiłam ten mix, żeby połączyć kropki. Utwory, które na nim umieściłam, to takie, na które ludzie entuzjastycznie reagują, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie gram. W każdym kawałku zawsze musi być melodia - czy to wokalna czy rytmiczna. Musi być coś chwytliwego, radosnego i coś, co połączy Cię ze słuchaczem".

Data: 31.05.2022
Miejsce: Chmury, Warszawa
Wejście: 19:00
Start: 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

bilety
Pula 1
od 49
miejsce

Chmury

Warszawa, 11 listopada 22

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Projekt Leśmian | Warszawa | Klubokawiarnia Chmury

  Czwartek, 7 lipca 2022

  Warszawa

  **Projekt Leśmian** to duet autorstwa Moniki Bubniak i Przemka Książka, który pokazuje słuchaczom całkowicie inną stronę poezji śpiewanej. W towarzystwie elektronicznych brzmień, inspirowanych HVOB, twórczością Stephana Bodzina oraz muzyką ludową, chce przybliżyć poezję Bolesława Leśmiana. EP-ki zespołu można posłuchać na SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4WoTdpxbKwOsP9LJXBQ78x?si=VY9DnSsmQLO77uv9DtnnJwKanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCTZcU7A-prGpECnfNlES9Iw/videosInstagram: www.instagram.com/projektlesmianFacebook: www.facebook.com/projektlesmianBilety 30 zł19:00 otwarcie bramek20:00 start koncertu**Klubokawiarnia Chmury** ul. 11 listopada 22, Warszawa

 • Will And The People [ZMIANA DATY]

  Wtorek, 27 września 2022

  Warszawa

  Koncert Will And The People zostaje przeniesiony na 27 września 2022. Brytyjczycy w swojej twórczości myślą przyszłościowo, łącząc rock, reggae, hip-hop, punk i folk, a ich teksty przywołują na myśl takich uznanych autorów jak Denis Johnson czy Raymond Carver.Z obszernym arsenałem swoich najlepszych utworów, Will And The People przygotowują się obecnie do wydania swojego najhuczniejszego do tej pory albumu. Zespół obiecuje, że po płycie możemy spodziewać się kontrkulturowej mieszanki, która przypadnie do gustu skate-punkom, surferom, ludziom wypalonym i fanatykom hip-hopu, którzy wszyscy zgromadzą się wokół jednego iPhone’a.Muzyka Will And The People oferuje słuchaczom melancholijny optymizm wspierany przez satysfakcjonujące melodie i żywe gitary. Na swoich koncertach zespół jest w stanie utrzymać uwagę każdej widowni – od występów w kawiarni po stadiony, przeskakując od ska przez thrash przez dub do ogniskowych przyśpiewek.Will And The People zaprezentują się w warszawskim klubie Chmury 27 września 2022.

 • Death Bells [ZMIANA DATY]

  Niedziela, 16 października 2022

  Warszawa

  Death Bells zagrają w Polsce!Postpunkowa rewelacja ostatnich lat, genialnie wypadający na żywo Death Bells zagrają po raz pierwszy w Polsce. Pochodzący z Australii ale tworzący obecnie w Stanach Zjednoczonych artyści wystąpią 16 października 2022 roku w warszawskim klubie Chmury. Bilety na to wydarzenie w cenie 49 złotych są już w sprzedaży.Death Bells zadebiutowali w 2017 roku albumem “Standing at the Edge of the World”, po czym opuścili rodzinne Sydney i zaczęli koncertować po całych Stanach Zjednoczonych. Pobudzeni tym impulsem muzycy zaczęli eksplorować nowe obszary gitarowego grania czego efektem jest najnowszy krążek “New Signs Of Life”, pełen rozbudowanych i dojrzałych kompozycji.

 • GENTS | 04.06 | Warszawa, Chmury

  Sobota, 4 czerwca 2022

  Warszawa

  Od czasu swojej debiutanckiej EP-ki "Embrace the Future" (2015) kopenhaski duet GENTS, na którego czele stoi wokalista Niels Fejrskov Juhl, zyskał fanów na całym świecie. Wraz z syntezatorowym zapaleńcem Theisem Vesterløkke, ci dwaj samozwańczy cyber balladziści przeszli drogę od początkowych supportów do występów na na dużych festiwalach (SPOT Festival, Roskilde Festival). Poza ojczystą Danią wyprzedali koncerty w Paryżu i Berlinie oraz odbyli niezliczone trasy po Europie i Rosji, w tym grając na takich festiwalach jak Iceland Airwaves, By:Larm czy Reeperbahn.25 lutego wydali swój trzeci album "souvenir".

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Eksperymentalna
  Elektronika
  Festiwale muzyczne
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 18 czerwca 2022, 17:00

  Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”, Warszawa, od 70 zł

  Polski artysta Bogusław Schaeffer był ceniony za nowatorskie podejście do komponowania, eksperymenty z elektroniką oraz radykalny teatr. Stał się również bohaterem ostatniej płyty Matmos, zatytułowanej „Regards​/​Ukłony dla Bogusław Schaeffer”. Amerykański duet podczas pracy nad nowym materiałem miał dostęp do całego katalogu z utworami kultowego kompozytora. Fragmenty dawnych kompozycji zostały potraktowane niczym kod DNA, na podstawie którego Matmos stworzyło nowe organizmy muzyczne. Teraz będziemy mieli okazję posłuchać ich na żywo w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy".Wieczór otworzy nowopowstałe polskie trio Leggerezza, składające się z Olgi Mysłowskiej (głos), Michała Pepola (skrzypce) oraz Patryka Zakrockiego (gitara preparowana), którzy przygotowali dźwiękowe interpretacje wybranych tekstów z „Wykładów amerykańskich” – poetycko-filozoficznego testamentu Italo Calvino, w którym pisarz „drobne, świetliste ślady rzeczy” przeciwstawia mrocznej katastrofie.

 • Koncert
  Techno
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Środa, 1 czerwca 2022, 20:00

  Progresja, Warszawa, od 89 zł

  When the bass drops and the confetti blows up: MEUTE breaks the code. The Techno Marching Band combines hypnotic driving techno and expressive brass band music, freeing electronic music from the DJ desk and overhauling the image of marching bands.They started as an experiment and evolved to a world-acclaimed phenomenon in a minimum of time. Just drums and brass, no computers involved, this is all they need to revolutionize techno music and bring it back to its roots at the same time.The eleven musicians in their iconic red jackets have managed to spread their love for hand- made electronic music all over the planet. The videos of their impromptu street gigs regularly attract millions of views.After more then 300 concerts on four continents the band invites to unveil a world of electronic indulgence at Progresja, Warszawa.Tickets available now.Venue: Warszawa, Progresja Date: 01.06.2022 Doors: 19:00 Support: 20:00 Start: 21:00 Organizator: Follow The StepUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora..

 • Koncert
  Elektronika
  Pop
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 3 czerwca 2022, 19:00

  Progresja, Warszawa, od 100 zł

  Gary Numan powraca do Polski z nowym albumem “Intruder”! Twórca takich hitów jak “Cars” czy “M.E.” wystąpi 3 czerwca 2022 roku w warszawskiej Progresji! Gościem specjalnym będzie Jayce Lewis!GARY NUMAN Special guest: Jayce Lewis3.06.2022 g. 19:00 Progresja / WarszawaOdwiedź naszą stronę -> www.winiarybookings.plOświadczenie COVID-19 do pobraniahttps://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WBRegulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.