JP Saxe [ZMIANA DATY - TBA]

  • Koncert
  • Pop
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

JP Saxe [ZMIANA DATY - TBA]

Piątek, 31 grudnia 2021

19:00

od 29 

Kanadyjski wokalista JP Saxe wystąpi 13 października 2020 roku na terenie Warszawy w klubie muzycznym Pogłos. Start tego wyjątkowego przedsięwzięcia zaplanowano na godzinę 19:00.

Jonathan Percy Starker Saxe urodził się co prawda w Kanadzie, jednak mieszka w Stanach Zjednoczonych. W jego twórczości publiczność docenia najbardziej emocjonalność, otwartość i możliwość zagłębienia się w każdy wers słuchanego utworu. Niosą za sobą wartościowe przesłania, które warto niekiedy odnieść do własnego życia.

Olbrzymią popularność przyniósł mu singiel pod tytułem "The Few Things", który powstał w 2018 roku. To jego sukces spowodował, że artysta z Ameryki Północnej mógł udać się na pierwszą trasę koncertową, a teraz przyjedzie do Polski. Z pewnością zagra dla swoich fanów najnowsze utwory, ale też te najbardziej znane ze swojej kolekcji, aby każda przybyła osoba mogła je sobie dobrze przypomnieć i zakochać się w nich na nowo. W 2020 roku światło dzienne ujrzała jego debiutancka EP-ka pod tytułem "Hold It Together".

informacja organizatora

Kanadyjski piosenkarz JP Saxe wystąpi w Polsce na jesieni. Jego koncert odbędzie się 13 października w warszawskim Pogłosie.

Jonathan Percy Starker Saxe - bo tak naprawdę się nazywa - urodził się w Toronto, ale mieszka w Los Angeles. Jego twórczość charakteryzuje się głęboką emocjonalnością, co udowodnił już w singlu „The Few Things” z 2018 roku. To dzięki niemu wyruszył w pierwszą trasę koncertową i związał się z wytwórnią Arista Records (Sony Music). Jesienią 2019 roku ukazał się jego duet z Julią Michaels, czyli utwór „If the World Was Ending”, który został doceniony przez takich artystów jak Gwen Stefani, Shawn Mendes czy Lewis Capaldi.

Na początku 2020 roku premierę miała wyczekiwana, debiutancka EP-ka JP Saxe pt. „Hold It Together”. Amerykański magazyn „Time” chwalił ją za odkrywanie „dziwnych, czasem uroczych, a czasem bolesnych emocji, wybuchających w związkach”.

Data: TBA
Doors: 19:00
Support: 20:00
Start: 21:00
Miejsce: Pogłos

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

Pogłos

Warszawa, ul. Burakowska 12