Juwenalia Gdańskie 2020 [ODWOŁANE]

  • Koncert

Juwenalia Gdańskie 2020 [ODWOŁANE]

Sobota, 1 maja 2021

18:00

od 89 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Juwenalia Gdańskie, czyli jedno z największych wydarzeń rozrywkowych Gdańska, nagrodzone w ogólnopolskim plebiscycie „Pro Juvenes” w kategorii na najlepsze juwenalia w Polsce, rozpoczną się 8 maja na Placu Zebrań Ludowych. Tego dnia wystąpią czołowi artyści współczesnej muzyki miejskiej i polskiej sceny hip-hopowej.

TACO HEMINGWAY | OTSOCHODZI |
FLIRTINI LIVE + GOŚCIE (Piotr Zioła, Otsochodzi / Ras / Klaudia Szafrańska / Holak / Michał Sobierajski / Gverilla / Lena Osińska).

Otwarcie bram: 18:00
Start koncertu: 18:30

Wstęp na imprezę dla osób NIEPEŁNOLETNICH tylko i wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego oraz dla osób PEŁNOLETNICH po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Wstęp na wydarzenie jest DARMOWY dla:
- wszystkich studentów i doktorantów posiadających ważną legitymację studencką lub doktorancką (z całej Polski) oraz studentów posiadających ważną legitymację ISIC,
- wszystkich osób posiadających ważną Gdańską Kartę Mieszkańca.

Dla kogo BILETY?
Osoby, które nie spełniają tych kryteriów a chcą uczestniczyć w piątkowym wydarzeniu zapraszamy do zakupienia biletów uprawniających do wstępu. Cena biletów to 89 zł w pierwszej puli i 99 zł w drugiej (liczba biletowanych miejsc jest ograniczona). Sprzedaż będzie prowadzona do wyprzedania biletów lub do 24 kwietnia 2020.

Posiadanie biletu umożliwia wchodzenie i wychodzenia z wydarzenia w dowolnej chwili z gwarantowanym miejscem powrotu.
Na wydarzenia odbywające się 9 maja w ramach Juwenaliów Gdańskich wstęp jest darmowy.

Juwenalia Gdańskie 2020 to dwa dni wydarzeń (8 i 9 maja), podczas których na ponad 10 scenach wystąpi kilkudziesięciu artystów polskiej sceny muzycznej. Wiele scen realizowanych w tym samym czasie zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie dużej grupie uczestników o różnych gustach muzycznych.

Zakup biletu oznacza akceptację regulaminu wydarzenia dostępnego na stronie www.juwenaliagdanskie.pl/regulamin/
Organizator nie przewiduje możliwości zwrotu biletów przez kupującego w przypadku niespełnienia przez niego warunków wskazanych w wyżej wymienionym regulaminie.