Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kabe – King Kong Tour | Sopot

  • Koncert
  • Polski rap
  • Rap
  • Polskie
  • Pod dachem
  • Trasa

Kabe – King Kong Tour | Sopot

Sobota, 15 października 2022

19:00

od 59 zł

występują

informacja organizatora

King Kong Tour 2022 to trasa, podczas której Kabe w towarzystwie Opiata i członków GCBW zaprezentuje najmocniejsze utwory z najnowszego albumu. Nie zabraknie także singli z poprzednich płyt składających się na trylogię. To wszystko w specjalnie przygotowanej oprawie wizualnej i scenograficznej. Do zobaczenia u Ciebie w mieście. Be be beng!

Kabe - King Kong Tour

bilety
Pula 1
od 59
miejsce

Sfinks700

Sopot, Mamuszki 1

Sfinks700 to mieszczące się przy sopockiej plaży imprezowe centrum Trójmiasta, które na stałe zapisało się na klubowej mapie Polski. W latach dziewięćdziesiątych gdański SFINKS był pionierską przystanią muzyki techno. To jeden z pierwszych klubów w Polsce, który wprowadził ten gatunek na stałe do repertuaru.

inne wydarzenia w tym miejscu
  • Piątek, 26 sierpnia 2022

    Tegoroczne lato w Trójmieście niestety nie rozpieszcza nas w temacie wydarzeń sound systemowych, tak więc Moonshine Recordings i Pandadread planują solidną dubową noc na pożegnanie sezonu festiwali i ciepłych dni. Rezerwujcie więc wolny wieczór na 26.08., gdyż gościem głównym 31. edycji cyklu Dub Club Trójmiasto będzie robiący w ostatnich latach na międzynarodowej scenie dub spore zamieszanie, niezwykle płodny, muzyczny spadkobierca legendarnego brytyjskiego duetu Alpha&Omega - Ben Woodbridge, znany też jako Alpha Steppa. Bena słyszeliśmy w Trójmieście już niejeden raz, jednak za każdym razem był to zaskakujący świeżością dubowy live act na najwyższym, światowym poziomie!więcej info wkrótce...----- --- - ------------ALPHA STEPPA to syn i siostrzeniec legendarnego brytyjskiego duetu Alpha & Omega. Jako młody chłopak otoczony był przez kulturę dubplejtów i sound systemów. Teraz utalentowany producent działający na własną rękę, którego produkcje łączą muzykę, wśród której się wychował z nową generacją brytyjskiej muzyki basowej, której jest częścią. Jego wydubowany styl, dzięki eksploracji nowych brzmień muzyki dubstep wykracza daleko poza dźwięki swojego muzycznego dziedzictwa.Założony przez niego w 2010 roku label Steppas Records jest niezależną wytwórnia specjalizującą się w jakościowej muzyce dub. Skrupulatna dbałość o jakość graficznej i muzycznej zawartości wydawnictw oraz unikalny styl łączący dźwięki jamajskiego roots, brytyjskiego dubu i world music, przefiltrowane przez elektroniczne brzmienia nowoczesnej muzyki basowej, szybko wyrobiły wytwórni szacunek słuchaczy i wysoki status na rynku płytowym. Konsekwentna współpraca zarówno z szerzej nieznanymi, undergroundowymi artystami, jak również legendami sceny, jak Gregory Isaacs, Lee ‘Scratch’ Perry czy Mad Professor, a także duża aktywność sceniczna związanych z labelem artystów, skutecznie pomagają w docieraniu świadomej muzyki sound systemowej do wciąż nowej publiczności.https://steppas.com/https://soundcloud.com/alphasteppahttps://www.instagram.com/alphasteppa/https://www.facebook.com/alphasteppa/