Bednarek Inaczej Tour | Częstochowa [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Bednarek Inaczej Tour | Częstochowa [ZMIANA DATY]

Piątek, 8 października 2021

18:30

od 109 zł

Kamil Bednarek po niespełna roku powraca ze swoim nowym singlem i niezmiennie zachwyca!

"Bądź przy mnie" to utwór, który zwłaszcza teraz napawa optymizmem, daje wiarę i nadzieje na lepszy czas. Kamil już niebawem wyrusza w trasę koncertową. Wydarzenie będzie utrzymane w nieco innej stylistyce niż dotychczas. Będzie bardziej jazzowo-rockowo, energetycznie i kolorowo. Kamil powraca z przesłaniem, aby zerwać z utrwalonymi schematami i nie przejmować się opinią innych.

Trasa zaplanowana jest na drugą połowę roku. Już 8 października Bednarek wystąpi w częstochowskiej Hali Sportowej, tworząc niesamowite widowisko. Podczas koncertów będzie można usłyszeć znane już utwory, ale w zupełnie nowych, totalnie zaskakujących aranżacjach. Każda piosenka, jaką wierni fani znają i cenią, dostanie inny charakter. Muzykowi w projekcie towarzyszyć będzie wielu znanych artystów, którzy są nieodłączną i ważną częścią tej trasy, bez których zobaczenie Kamila w nowej odsłonie nie byłoby możliwe. Bezsprzecznie żadnego fana Bednarka nie może zabraknąć podczas tego wydarzenia!

informacja organizatora

Jedna z najbardziej wyczekiwanych tras koncertowych tego roku - #BednarekInaczej 2020 Tour zostaje przeniesiona na rok 2021.

Pandemia COVID – 19 i związane z nią obostrzenia nie pozwalają nam świętować koncertowego spotkania z najbardziej energetycznym polskim artystą, który stworzył w tym roku prawdziwy hymn nowych czasów – przebój „Bądź przy mnie”. W trosce o najwyższą jakość organizowanych wyjątkowych koncertów uznaliśmy, że w obecnej sytuacji trasa #BednarekInaczej 2020 Tour nie może zostać zorganizowana zgodnie z założeniami i standardami artysty oraz organizatora.

Kamil Bednarek przesyła Wam swoją energię.

Do tego co się dzieje dookoła nas zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale nie do końca się z tym godzimy… Trasa #BednarekInaczej czeka od początku roku, aby została w pełnej krasie Wam pokazana. Musi jeszcze chwilę poczekać, bo Pan, którego nie zdążyłem jeszcze poznać, a na imię mu Covid pokrzyżował plany koncertów masowych na nadchodzącą jesień…

Dobra wiadomość to taka, że wracam do Was z terminami, w których zaprezentuję Wam materiał z projektu #BednarekInaczej ale przede wszystkim promował będę najnowszy album,którego premierę już teraz zapowiadam Wam na wiosnę 2021 :)

W międzyczasie dam Wam trochę ciekawych projektów muzycznych, które realizuję i przygotowuje dla Was sam, ale także we współpracy z innymi Artystami. Na pewno Was tu czymś zaskoczę!

Żeby trochę zrekompensować Wam i sobie tą jesienną koncertową absencję kilka projektów odpalę w naszym złośliwym 2020 roku:)

Przy przewadze dobrych wiadomości nad słabymi doszukuję się motywacji i optymizmu!

Tęsknie za sceną i za Wami bardzo! Do usłyszenia niebawem!…

Przyszłoroczna trasa to podwójna dawka koncertowego nowego szaleństwa z muzyką z nowej płyty i największymi przebojami Bednarka zagranymi #INACZEJ w nowych aranżacjach. Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, informujemy, że bilety zakupione na koncerty trasy #BednarekInaczej 2020 Tour zachowują ważność. Pełna lista nowych terminów dostępna poniżej:

▪ WROCŁAW A2, 7.10.2021
▪ CZĘSTOCHOWA Hala Sportowa Częstochowa, 8.10.2021
▪ SZCZECIN Netto Arena, 14.10.2021
▪ POZNAŃ B17, 15.10.2021
▪ GDAŃSK Stary Maneż, 16.10.2021
▪ LUBLIN Hala Globus, 21.10.2021
▪ KRAKÓW Klub Kwadrat, 29.10.2021
▪ KATOWICE Międzynarodowe Centrum Kongresowe, 30.10.2021
▪ WARSZAWA Klub Progresja, 31.10.2021
▪ ŁÓDŹ Wytwórnia, 05.11.2021

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19