Bednarek Inaczej Tour | Gdańsk [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Bednarek Inaczej Tour | Gdańsk [ZMIANA DATY]

Sobota, 16 października 2021

18:30

od 109 zł

Kamil Bednarek podbija polską scenę muzyczną od wielu lat.

Nie inaczej będzie w tym roku, ponieważ końcówka roku zarezerwowana jest na jego nową trasę koncertową o nazwie "Bednarek Inaczej Tour 2020". Jak wskazuje nazwa, podczas tej trasy będzie można poznać nieco innego Kamila Bednarka. Artysta pojawi się m.in. na terenie Gdańska, gdzie 22 października o 18:30, w klubie Stary Maneż zagra koncert dla zebranej publiczności.

Kamil w swoim nowym utworze "Bądź przy mnie" postawił na coś innowacyjnego i jak dotąd niespotykanego w swojej twórczości. Doświadczeni słuchacze mogą się więc zdziwić przekazem, który będzie płynął z jego nowego tekstu, ale warto posłuchać go z bliska w Gdańsku. Dotychczasowi fani artysty zobaczą go w zupełnie nowej odsłonie, a on sam przyznaje, że stworzenie tego wyjątkowego projektu muzycznego było dla niego sporym wyzwaniem. Na szczęście pomogli mu w tym inni artyści, w tym Maciek Mąka oraz Agnieszka Musiał. Bednarek nowy projekt przedstawił już w USA, gdzie publiczność była nim po prostu zachwycona, a bilety zostały wykupione w ekspresowym tempie.

informacja organizatora

Jedna z najbardziej wyczekiwanych tras koncertowych tego roku - #BednarekInaczej 2020 Tour zostaje przeniesiona na rok 2021.

Pandemia COVID – 19 i związane z nią obostrzenia nie pozwalają nam świętować koncertowego spotkania z najbardziej energetycznym polskim artystą, który stworzył w tym roku prawdziwy hymn nowych czasów – przebój „Bądź przy mnie”. W trosce o najwyższą jakość organizowanych wyjątkowych koncertów uznaliśmy, że w obecnej sytuacji trasa #BednarekInaczej 2020 Tour nie może zostać zorganizowana zgodnie z założeniami i standardami artysty oraz organizatora.

Kamil Bednarek przesyła Wam swoją energię.

Do tego co się dzieje dookoła nas zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale nie do końca się z tym godzimy… Trasa #BednarekInaczej czeka od początku roku, aby została w pełnej krasie Wam pokazana. Musi jeszcze chwilę poczekać, bo Pan, którego nie zdążyłem jeszcze poznać, a na imię mu Covid pokrzyżował plany koncertów masowych na nadchodzącą jesień…

Dobra wiadomość to taka, że wracam do Was z terminami, w których zaprezentuję Wam materiał z projektu #BednarekInaczej ale przede wszystkim promował będę najnowszy album,którego premierę już teraz zapowiadam Wam na wiosnę 2021 :)

W międzyczasie dam Wam trochę ciekawych projektów muzycznych, które realizuję i przygotowuje dla Was sam, ale także we współpracy z innymi Artystami. Na pewno Was tu czymś zaskoczę!

Żeby trochę zrekompensować Wam i sobie tą jesienną koncertową absencję kilka projektów odpalę w naszym złośliwym 2020 roku :)

Przy przewadze dobrych wiadomości nad słabymi doszukuję się motywacji i optymizmu!

Tęsknie za sceną i za Wami bardzo! Do usłyszenia niebawem!…

Przyszłoroczna trasa to podwójna dawka koncertowego nowego szaleństwa z muzyką z nowej płyty i największymi przebojami Bednarka zagranymi #INACZEJ w nowych aranżacjach. Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, informujemy, że bilety zakupione na koncerty trasy #BednarekInaczej 2020 Tour zachowują ważność. Pełna lista nowych terminów dostępna poniżej:

▪ WROCŁAW A2, 7.10.2021
▪ CZĘSTOCHOWA Hala Sportowa Częstochowa, 8.10.2021
▪ SZCZECIN Netto Arena, 14.10.2021
▪ POZNAŃ B17, 15.10.2021
▪ GDAŃSK Stary Maneż, 16.10.2021
▪ LUBLIN Hala Globus, 21.10.2021
▪ KRAKÓW Klub Kwadrat, 29.10.2021
▪ KATOWICE Międzynarodowe Centrum Kongresowe, 30.10.2021
▪ WARSZAWA Klub Progresja, 31.10.2021
▪ ŁÓDŹ Wytwórnia, 05.11.2021

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

miejsce

Stary Maneż

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23