Bednarek Inaczej Tour | Poznań [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Bednarek Inaczej Tour | Poznań [ZMIANA DATY]

Piątek, 15 października 2021

18:30

od 109 zł

W niedzielę 18 października 2020 roku mieszkańcy Poznania oraz okolic będą mogli udać się do klubu muzycznego B17 na koncert Kamila Bednarka.

Wszystko to za sprawą jego ciekawego projektu muzycznego "Bednarek Inaczej Tour 2020". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30.

Bednarek przygotował dla publiczności zupełnie nowy utwór, który całkowicie zaskoczy dotychczasowych fanów artysty. Mowa o singlu "Bądź przy mnie". Żywiołowy muzyk, który zdobywa coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale też za granicą (m.in. na terenie Stanów Zjednoczonych) podbije serca następnych słuchaczy. Jego jazzowo-rockowa aranżacja przeniesie odbiorców w zupełnie inny wymiar, a jeśli ktoś nie miał styczności z niepowtarzalną atmosferą podczas koncertów Bednarka, powinien to jak najszybciej zmienić. Okazja ku temu nadarza się pod koniec roku w Poznaniu. Tego przedsięwzięcia absolutnie nie można przegapić. Kamil zaprezentuje się w oryginalnej odsłonie i odkryje przed słuchaczami nową część swojej osobowości.

informacja organizatora

Jedna z najbardziej wyczekiwanych tras koncertowych tego roku - #BednarekInaczej 2020 Tour zostaje przeniesiona na rok 2021.

Pandemia COVID – 19 i związane z nią obostrzenia nie pozwalają nam świętować koncertowego spotkania z najbardziej energetycznym polskim artystą, który stworzył w tym roku prawdziwy hymn nowych czasów – przebój „Bądź przy mnie”. W trosce o najwyższą jakość organizowanych wyjątkowych koncertów uznaliśmy, że w obecnej sytuacji trasa #BednarekInaczej 2020 Tour nie może zostać zorganizowana zgodnie z założeniami i standardami artysty oraz organizatora.

Kamil Bednarek przesyła Wam swoją energię.

Do tego co się dzieje dookoła nas zdążyliśmy się przyzwyczaić, ale nie do końca się z tym godzimy… Trasa #BednarekInaczej czeka od początku roku, aby została w pełnej krasie Wam pokazana. Musi jeszcze chwilę poczekać, bo Pan, którego nie zdążyłem jeszcze poznać, a na imię mu Covid pokrzyżował plany koncertów masowych na nadchodzącą jesień…

Dobra wiadomość to taka, że wracam do Was z terminami, w których zaprezentuję Wam materiał z projektu #BednarekInaczej ale przede wszystkim promował będę najnowszy album,którego premierę już teraz zapowiadam Wam na wiosnę 2021 :)

W międzyczasie dam Wam trochę ciekawych projektów muzycznych, które realizuję i przygotowuje dla Was sam, ale także we współpracy z innymi Artystami. Na pewno Was tu czymś zaskoczę!

Żeby trochę zrekompensować Wam i sobie tą jesienną koncertową absencję kilka projektów odpalę w naszym złośliwym 2020 roku:)

Przy przewadze dobrych wiadomości nad słabymi doszukuję się motywacji i optymizmu!

Tęsknie za sceną i za Wami bardzo! Do usłyszenia niebawem!…

Przyszłoroczna trasa to podwójna dawka koncertowego nowego szaleństwa z muzyką z nowej płyty i największymi przebojami Bednarka zagranymi #INACZEJ w nowych aranżacjach. Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, informujemy, że bilety zakupione na koncerty trasy #BednarekInaczej 2020 Tour zachowują ważność. Pełna lista nowych terminów dostępna poniżej:

▪ WROCŁAW A2, 7.10.2021
▪ CZĘSTOCHOWA Hala Sportowa Częstochowa, 8.10.2021
▪ SZCZECIN Netto Arena, 14.10.2021
▪ POZNAŃ B17, 15.10.2021
▪ GDAŃSK Stary Maneż, 16.10.2021
▪ LUBLIN Hala Globus, 21.10.2021
▪ KRAKÓW Klub Kwadrat, 29.10.2021
▪ KATOWICE Międzynarodowe Centrum Kongresowe, 30.10.2021
▪ WARSZAWA Klub Progresja, 31.10.2021
▪ ŁÓDŹ Wytwórnia, 05.11.2021

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19