Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kanaba Fest - Bilet Wsparcia

 • Inne

Kanaba Fest - Bilet Wsparcia

Czwartek, 24 marca 2022

09:00

od 10 zł
informacja organizatora

My, organizatorzy targów Kanaba Fest jesteśmy poruszeni wywołaną za naszą wchodnią granicą wojną oraz eskalującym cierpieniem tamtejszej ludności. Z tego powodu postanowiliśmy wesprzeć Ukrainę, ponieważ między innymi, dzięki pomocy dobrych ludzi Ukraińcy stawią czoła agresorowi, który nieproszony wkroczył na ich ziemie i z zimną krwią zabija cywilów.

Nie wyobrażamy sobie, żeby taka sytuacja mogła wydarzyć się w naszym kraju, jednak z drugiej strony nie możemy nie dopuszczać do siebie takich myśli, gdyż wydają się one być zbyt rzeczywiste. Musimy nie tylko wspierać Ukraińców, musimy bronić Polski i Europy przed bandytami, którzy postanowili zburzyć ład i porządek panujący na naszym kontynencie.

Z tego powodu prosimy was o wsparcie Fundacji Otwarty Dialog, w której nasi przyjaciele z Wolnych Konopi angażują się w pomoc naszym sąsiadom.

Fundacja Otwarty Dialog (ODF) powstała w Polsce w 2009 roku z inicjatywy ukraińskiej studentki i działaczki obywatelskiej Lyudmyly Kozlovskiej (obecnie sprawującej funkcję prezeski Fundacji). Od momentu założenia cele statutowe Fundacji obejmują ochronę praw człowieka, demokracji i praworządności na obszarze postsowieckim. Pracujemy z Fundacją Otwarty Dialog, gdyż wspólnie z nimi jesteśmy w stanie najsprawniej przerzucać Ukraińcom artykuły pierwszej potrzeby, tj. paliwo, sprzęt noktowizyjny, asortyment polowy i pierwszej pomocy, kamizelki kuloodporne, hełmy, ubrania oraz mnóstwo innych rzeczy potrzebnych do codziennej egzystencji. Dostarczamy też paczki na terenie Ukrainy, a z powrotem wozimy kobiety i dzieci. Codziennie kupujemy i grupujemy w magazynach powyższy asortyment, a następnie pakujemy tiry i ruszamy w podróż na Ukrainę.

Prosimy was, nie bądźcie obojętni i brońcie wolności Ukrainy i naszej, bo niebawem nie tylko rodzimi politycy będą ją nam odbierać!

UWAGA - bilet wsparcia nie upoważnia do wejścia na Targi Kanaba Fest.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu kup bilet tutaj

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.

podobne wydarzenia
 • Inne

  Sobota, 31 grudnia 2022, 00:00

  Platforma Santa Herba, Internet, od 299.00 zł

  Jest to wgląd w autorską metodę Samii Al-Hameri, którą przez lata pracy z podopiecznymi Fundacji Santa Herba opracowała system terapeutyczny oparty na medycynie naturalnej, psychologii poznawczej oraz neurobiologii.Kurs jest dedykowany wszystkim chcącym pogłębić swój warsztat pracy z pacjentami. Konwencja połączenia ducha, ciała i umysłu pozwala na stworzenie bezpiecznej i stabilnej relacji pacjent-terapeuta. Poruszane zagadnienia prowadzą do wielowymiarowego postrzegania procesu zdrowienia, a także stanowią fundament terapii chorób psychosomatycznych.Prowadząca kurs to ekspertka terapii konopnej:- Samia Al-Hameri – mgr farm. Kurs jest dedykowany:- przedstawicielom opieki medycznej m.in: lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, ratownicy medyczni,- przedstawicielom zdrowia publicznego, - pracownikom punktów konsultacji konopnej,- osobom zajmujące się promocją i ochroną zdrowia w sektorze konopnym,- studentom kierunków medycznych,- naturoterapeutomKurs autorski.

 • Inne

  Sobota, 31 grudnia 2022, 00:00

  Platforma Santa Herba, Internet, od 399.00 zł

  To kolejny stopień komplementarnej edukacji konopnej. Kurs jest dedykowany wszystkim, którzy posiadają podstawy terapii konopnej i pracują w bezpośrednim kontakcie z pacjentami, podopiecznymi czy klientami w branży produkcji i przetwórstwa konopi. Uczestnicy tego szkolenia zdobywają wiedzę oraz umiejętności sprawnej komunikacji interpersonalnej, typologii osobowości, a także zasady skutecznego doradztwa w medycynie. Kurs zawiera istotne zagadnienia związane ze specjalistyczną konsultacją konopną, telemedycyną oraz higieną pracy.Prowadząca kurs to ekspertka terapii konopnej:* Samia Al-Hameri – mgr farm. Kurs jest dedykowany:* przedstawicielom opieki medycznej m.in: lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, ratownicy medyczni,* przedstawicielom zdrowia publicznego, * pracownikom punktów konsultacji konopnej,* osobom zajmujące się promocją i ochroną zdrowia w sektorze konopnym,* studentom kierunków medycznych,* naturoterapeutomPoziom kursu: ZAAWANSOWANY

 • Inne

  Sobota, 31 grudnia 2022, 00:00

  Platforma Santa Herba, Internet, od 499.00 zł

  Wszystkim, którzy opanowali podstawy, proponujemy specjalistyczny kurs terapii kannabidiolem. Szkolenie zawiera wytyczne odnośnie efektywnej terapii CBD, wskazań i przeciwwskazań, metod podania oraz dawkowania. Omówione zostały również zasady bezpiecznego łączenia kannabidiolu z równolegle przyjmowanymi lekami. Całość materiału została stworzona w oparciu o najnowsze badania oraz doświadczenia empiryczne specjalistów terapii konopnej. Nabyte umiejętności pozwolą na rozróżnienie i prawidłowe wdrożenie zarówno konopi dostępnych na receptę lekarską, jak i produktów na bazie CBD. Prowadzący kurs to specjaliści w dziedzinie zdrowia i eksperci terapii konopnej:- Samia Al-Hameri – mgr farm. - Krzysztof Góra – mgr farm. Kurs jest dedykowany:- przedstawicielom opieki medycznej m.in: lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, ratownicy medyczni,- przedstawicielom zdrowia publicznego, - pracownikom punktów konsultacji konopnej,- osobom zajmujące się promocją i ochroną zdrowia w sektorze konopnym,- studentom kierunków medycznych,- naturoterapeutomPoziom kursu: ŚREDNIOZAAWANSOWANY