Kąpiel w dźwiękach - warsztaty dla maluchów

  • Spotkanie

Kąpiel w dźwiękach - warsztaty dla maluchów

Czwartek, 23 stycznia 2020

10:00

od 350 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 mcy do 4 lat na zajęcia relaksacyjne połączone z warsztatami muzycznymi. Grupa młodsza uczestniczy w zajęciach wraz z rodzicami.

Zabawa z dźwiękiem pomaga osiągnąć stan odprężenia i wyciszenia , wpływa na podniesienie poczucia własnej wartości.

Podczas zajęć dzieci poznają historię i rodzaje instrumentów (misy, gongi, kije deszczowe, kalimby, bębny i wiele innych…), wykonują wspólnie koncert, bawią się i odpoczywają jednocześnie trenując swoją uwagę i skupienie.

Dodatkowo będziemy wykonywać ćwiczenia, które pozwolą dzieciom poradzić sobie w różnych sytuacjach: gdy jest zdenerwowane, aby radziło sobie ze zmartwieniami oraz rozluźniające i wyciszające gdy nie może zasnąć.
Stres i zdenerwowanie występują również u dzieci już w wieku przedszkolnym i może mieć hamujący wpływ na odbiór bodźców zmysłowych.

Poznawanie dźwięków mis i gongów angażuje wszystkie zmysły i wzmacnia ich współpracę. Poprzez pracę z dźwiękiem i wibracją mis - dzieci rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Praca z dźwiękami poprzez zabawę jest doskonałą metodą pobudzenia komunikacji, otwarcia się na otaczający świat.

Warsztaty poprowadzi Kasia Grabowska - wielbicielka muzyki, z wykształcenia dyrygentka, z pasji terapeutka dźwiękiem.

GDZIE I KIEDY?
Klubokawiarnia Tapataj, ul.Kryształowa 8/u9 Lublin
23.01.2020 godz. 10.00

Cena: 35zł

Rezerwacje:
☎ telefon: 571 232 964
✉ lub przez FB Tapataj
Osoby zapisane na listę uczestników, prosimy o dokonanie wpłaty 35 zł na numer konta 75 1140 2004 0000 3102 7890 3161, w tytule wpisując: misy.

miejsce