Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

  • Impreza

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

Sobota, 18 maja 2019

23:00

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Sezon nieciekawej aury w totalnej pełni, ale mamy już na co czekać. Wraz ze słonecznymi dniami przybędzie do nas gość, którego płytami wypełnione są nasze kejsy. Doceniamy go nie tylko za rodzaj muzyki, którą gra i produkuje, ale także za podejście do procesu twórczego oraz „biznesu” muzyki elektronicznej. Skupiony na jakości, cierpliwy, niesamowicie precyzyjny w swym działaniu, hiszpański DJ i producent Julian Perez będzie prowadził naszą majową karawanę 18.05 w Projekt LAB.

Od lat zakochani w produkcjach jego wyłącznie winylowego labelu Fathers & Sons Productions, którego działalność zakończył świetnym, debiutanckim albumem „Solemnity”, z ciekawością obserwujemy jego kolejne projekty z nową, także wierną czarnemu krążkowi oficyną Girada Unlimited. Na obydwóch labelach prócz twórczości samego Pereza znajdziecie kawałki takich artystów jak S. A. M., Malin Genie, Livio & Roby czy Franco Cinelli. Uwielbiamy jego sety, produkcje, zarządzanie labelem więc czego chcieć więcej. Julian to cierpliwy podróżnik, który doskonale wie, że trzeba przejść drogę przez noc, aby doczekać upragnionego świtu. A ty już wiesz?


--


Biografia:

JULIAN PEREZ (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

Julian Perez rozwinął swoją miłość do muzyki elektronicznej na początku lat 90., pod silnym wpływem wydawnictw z USA i Wielkiej Brytanii.

Jest uznawany za unikalnego i wszechstronnego DJ-a. Jego osobisty styl i podejście do fachu można streścić w czterech prostych słowach: poświęcenie, wnikliwość, szacunek i cierpliwość.

W 2010 roku wydał pierwszą płytę i wkrótce stało się dla niego jasne, że następnym logicznym krokiem będzie założenie własnej wytwórni. W ten sposób narodziła się „Fathers & Sons Productions” - wytwórnia wyłącznie winylowa, którą założył wraz z przyjacielem w 2012 roku. Dzięki tej inicjatywie Julian zyskał platformę, która umożliwiła mu w krótkim czasie wypromowanie swojego brzmienia na całym świecie.

Dzięki występom w ponad dwunastu krajach i solidnemu katalogowi, wytwórnia zyskała międzynarodowy rozgłos wśród najbardziej szanowanych artystów na scenie. Co zaowocowało późniejszymi wydawnictwami w Cocoon Recordings, Raum...musik i Subwax Bcn. Każda płyta spod szyldu FAS wyprzedawała się w pierwszych dniach sprzedaży, co świadczy o nieskazitelnym guście Juliana, a także o tym, że ma dobre ucho, by dostrzegać nowych, ciekawych artystów. Działalność Fathers & Sons zakończył swoim pierwszym debiutanckim albumem „Solemnity”. Świadectwo oddania artysty jego rzemiosłu, wykazującego się umiejętnością tworzenia czystego dźwięku.

Jego nowy projekt „Girada Unlimited” szybko przyciągnął do siebie prawdziwych diggerów. Ta winylowa wytwórnia zyskała już sporo uwagi, zanim na dobre zorientowano się, kto za nią stoi.

Julian Perez zyskał imponującą międzynarodową reputację, grając na najważniejszych festiwalach, takich jak Outline w Moskwie i Sunwaves w Rumunii, a także na jednych z najlepszych undergroundowych imprez i często w najważniejszych klubach na całym świecie, takich jak Rex w Paryżu, Fabric w Londynie czy Robert Johnson w Offenbach. Od lat grywa na Ibizie, gdzie regularnie gości w klubie Underground, imprezach ENTER Richiego Hawtina w Space i Cocoon Svena Vatha w Amnesii.

Website: http://julianperez.com
Discogs: https://www.discogs.com/artist/54394-Julian-Perez
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/julianperez
Soundcloud: https://soundcloud.com/julianperez
Facebook: https://www.facebook.com/JulianPerezOfficial
Twitter: https://twitter.com/julianperezcom
YouTube: https://www.youtube.com/user/julianperezcom
Instagram: https://www.instagram.com/julianperez


--


Line-up:


Main:

Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons Productions)
Dawid Sieradzki (Karawana)
Exilim (Karawana)
Vladimir Kozakov (Karawana)

Bar:

Genique
minimalico
Saxone


--


Start: 23:00

Wstęp: 20/25 PLN (przedsprzedaż online) / 30 PLN (w dniu imprezy)

Przedsprzedaż online: <wkrótce>

miejsce