Karolina Czarnecka ::: Trasa Cud ::: Gliwice [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Karolina Czarnecka ::: Trasa Cud ::: Gliwice [ZMIANA DATY]

Niedziela, 25 października 2020

20:00

od 37 zł

Karolina Czarnecka w Gliwicach!
Gliwice - Dobry Zbeer (ul. Zygmunta Starego 11a)
niedziela, 25 października 2020, godz. 19:00

Bilety: 37 zł – w przedsprzedaży / 45 zł – w dniu koncertu
(do kupienia przez internet oraz w klubie)

Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.
W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.
15 listopada 2019 ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.
Pierwsza część trasy promującej „Cud” odbyła się jesienią 2019 r., aktualnie artystka gra kolejne koncerty. A już w marcu pojawi się trzeci singiel z płyty „Cud”.

Karolina Czarnecka w sieci:
www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial
www.instagram.com/Karolina_Czarnecka_
www.youtube.com/KarolinaCzarneckaOfficial
https://spoti.fi/2KzS8lW

Posłuchaj i zobacz:
„Módl się za nami”: https://youtu.be/GFygQ1B0Z3E
„Trzydzieści”: https://youtu.be/Z2it2DKiSjA
„Mój pokój”: https://youtu.be/1Dl-4D6qwLI
„Anaruk”: https://youtu.be/agc_pOojTvQ
„Za siedmioma blokami”: https://youtu.be/FSegFlhFYrg
„Hera koka hasz LSD”: https://youtu.be/i_yIxAsR534

miejsce

Dobry Zbeer

Gliwice, Zygmunta Starego 11a