Kasia & Cynamon & Szucher

  • Koncert

Kasia & Cynamon & Szucher

Piątek, 7 sierpnia 2020

20:00

od 10 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Katarzyna Antosiewicz - Niespokojna dusza miłująca mocne brzmienia. Wokalistka z krwi i kości - wykorzysta każdą okazję, by uczestniczyć w muzycznej ekscytacji. Po przeprowadzce z Helu do Białegostoku została wokalistką bluesowego zespołu Gęsia Skórka Blues Band, z którym jako frontmenka wygrała konkurs muzyczny Otwock Bazar Blues. W 2017 r. Jej nazwisko znalazło się w Ankiecie Blues Top kwartalnika Twój Blues (jeszcze jako Katarzyna Pisula) wśród takich wokalistek jak m.in Natalia Przybysz czy Grażyna Łobaszewska. Obecnie wraz z kilkoma białostockimi muzykami tworzy projekt muzyczny, którego szczegóły poznacie niebawem.
Paweł Szucher Szuszkiewicz – kompozytor, autor tekstów, aranżer. Współzałożyciel zespołu Bracia i Siostry z którym zagrał na najważniejszych scenach w kraju („Blues Colours”, „Blues w Ostródzie”, „Blue Blues”, „Jesień z Bluesem”, „Festiwal im. Ryśka Riedla Ku Przestrodze”, ‚Festiwal im. Pawła Bergera Gramy nad Prosną”, „Bluesonalia” i wiele innych…) i zagranicą (USA, Czechy). Zapraszany do wielu projektów muzycznych. Od 2016 gitarzysta Muzzy Friends Band. Od 2017 do 2019 roku gitarzysta w zespole Jan Gałach Band. Pomysłodawca i dyr. Artystyczny Supraskich Spotkań Okołobluesowych w rodzinnym Supraślu. W ciągu 10 lat trwania imprezy prezentował największe nazwiska polskiej scen okołobluesowej w niespotykanych powszechnie konfiguracjach. W 2018 roku uhonorowany imienną tabliczką pamiątkową na Alei Bluesa w Białymstoku.
Tomek Cynamon Kamiński – polski muzyk bluesowy, blues-rockowy, funkowy; harmonijkarz; pedagog i popularyzator muzyki; producent muzyczny. Jest czołową postacią polskiej sceny bluesowej i blues-rockowej, wirtuozem harmonijki ustnej i jednocześnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych popularyzatorów tego instrumentu w Polsce. Od lat jest cenionym nauczycielem gry na harmonijce ustnej, zapraszanym na liczne warsztaty w Polsce i za granicą. Wraz z różnymi projektami prezentował swój harmonijkowy kunszt na największych festiwalach w Polsce (m.in. Rawa Blues Festiwal, Jesień z Bluesem, Olsztyńskie Noce Bluesowe, Suwałki Blues Festival, Augustowski Blues Maraton) i wschodniej Europie (węgierski Sziged Festival). Wielokrotnie znajdował się w czołówce zestawienia Blues Top magazynu „Twój Blues”. Pomysłodawca i jeden z filarów projektu Harmonijkowy Atak - jednej z najlepiej rozpoznawalnych blues-rockowych marek w Polsce. W 2003 roku Tomasz Kamiński dołączył do zespołu countrowego Last Train, z którym wystąpił na scenie XXII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Country „Piknik Country Mrągowo 2003. W 2004 roku nagrał wspólnie z harmonijkową elitą Polski, czyli ze Sławkiem Wierzcholskim, Bartkiem Łęczyckim oraz Tomaszem Kiersnowskim, płytę Harmonijkowy atak. Pod szyldem Tomek Kamiński Band wydał w roku 2013 płytę Groove, która jest prezentacją jego możliwości w zupełnie nowym kontekście. Od 2013 roku bierze udział w projekcie Cynamonowa Kaczka. W 2015 nawiązał współpracę z Markiem Tykoffem gitarzystą m in Bandy i Wandy.
Tomasz Kamiński zagrał na harmonijce ustnej białostocki hejnał miejski, który odtwarzany jest cyklicznie od 2012 roku, z wieży ratuszowej w Białymstoku, podczas festiwalu bluesowego „Jesień z Bluesem”. Wraz z zespołem Kasa Chorych zagrał w serialu M jak miłość (odc. 495) w 2007 roku. Kamiński jest również endorserem harmonijek ustnych firmy C. A. Seydel Söhne. W 2017 roku Tomasz „Cynamon” Kamiński został uhonorowany imienną tabliczką pamiątkową na Alei Bluesa w Białymstoku, jako zasłużony artysta i popularyzator muzyki bluesowej.
Bilety w 6-Ścian PUB Sześcian
10 pln