MTV Unplugged - Kasia Kowalska + goście specjalni

  • Koncert

MTV Unplugged - Kasia Kowalska + goście specjalni

Sobota, 1 lutego 2020

19:30

od 89 zł
Kup biletundefinedGoing.

Już 1 lutego 2020 roku o godzinie 19:30 na warszawskim Torwarze wystąpi niezapomniana Kasia Kowalska podczas swojego koncertu akustycznego.

Artystka zaprezentuje nam swoje największe przeboje w specjalnie skomponowanych na tę okazję aranżacjach. Dodatkowo wokalistka do współpracy zaprosiła gości specjalnych, którzy będą jej towarzyszyć podczas MTV Unplugged w Warszawie.

Autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna, a przede wszystkim piosenkarka z enigmatyczną barwą głosu. Pochodząca z Sulejówka artystka swoją karierę zaczynała w zespole Evergreen, a później współpracowała z takimi zespołami jak Piersi, Hetman czy Talking Pictures. Ostatecznie zdecydowała się na karierę solową. Wielokrotnie nagradzana, zyskała swoją popularność dzięki ciężkiej pracy, niezwykłemu talentowi i niesamowitej pasji. Jej płyty z takimi piosenkami jak "Oto ja", "A to, co mam", "Pełni obaw", "Być tak blisko", "Pieprz i sól", "Antidotum" czy "Aya" sprzedały się łącznie w ponad milionowym nakładzie. Przez 25 lat obecności na polskiej scenie muzycznej zyskała sobie grono wiernych fanów, którzy towarzyszą jej do dzisiaj.

informacja organizatora

Kasia Kowalska zagra akustycznie na warszawskim Torwarze!

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert z kultowego cyklu MTV Unplugged - w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Płyta z zapisem tego koncertu ukazała się 25 października. Kto nie miał okazji zobaczyć i posłuchać Kasi Kowalskiej w Gdańsku, będzie mógł wkrótce nadrobić koncertowe zaległości w Warszawie. Artystka wyrusza bowiem w trasę koncertową pod szyldem MTV Unplugged i już 1 lutego swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach zaprezentuje na warszawskim Torwarze. Jak przystało na koncerty pod szyldem MTV - na scenie nie zabraknie również gości specjalnych. Ponadto, oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi na scenie, koncerty w ramach trasy MTV Unplugged wzbogacone są o sekcję dętą i fortepian.

Podczas premierowego i wydanego na płycie koncertu w Gdańsku, na scenie pojawili się gościnnie: Edyta Bartosiewicz (w coverze „Move Over” Janis Joplin) oraz Stanisław Sojka, który razem z bohaterką wieczoru wykonał swój największy przebój „Tolerancja”, wybrany zresztą na singla promującego wydawnictwo. Czy podobnych atrakcji możemy spodziewać się na Torwarze? Na razie niech pozostanie to niespodzianką...

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych artystek na polskiej scenie muzycznej. Laureatka Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponad milionowym nakładzie. ”Pieprz i sól”, „Antidotum”, „Prowadź mnie”, „Oto ja”, „Chcę znać swój grzech”, „Coś optymistycznego”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko” - to tylko niektóre z najpopularniejszych piosenek, jakie wylansowała przez 25 lat obecności na polskiej scenie muzycznej. Jej ostatni studyjny album „AYA” został uhonorowany nominacją do Fryderyka 2018.

miejsce

Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6a