Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Katowice Tattoo Konwent 2021

 • Festiwal
 • Pod dachem
 • Tattoo

Katowice Tattoo Konwent 2021

Katowice Tattoo Konwent 2021

Katowice Tattoo Konwent to wydarzenie, którego nie może opuścić żaden miłośnik tatuażu. Dwa dni na Śląsku, kręcące się wokół ozdabiania skóry, wśród najlepszych tatuażystów. Konwenty tatuażu to dla niektórych styl życia.

W dniach 2-3.10.2021 bądź z nami w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Czekają na Ciebie pokazy światowych artystów, świetne koncerty, jedzenie w food-truckach, wystawy prac fotografów, strefy mody oraz tatuaże!

A to nie Wszystko!

informacja organizatora

Kliknij i zostań wystawcą na Katowice Tattoo Konwent -> http://www.tattookonwent.pl/rejestracja

Po dwuletniej przerwie Tattoo Konwent powraca na Śląska, aby porwać was do szalonej zabawy w rytmie wszechobecnych tatuaży. Poczujcie na własnej skórze atmosferę święta, gdzie odnajdziecie dziesiątki atrakcji. Bo Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże! To także:

 • Wielka z scena z koncertami i odjechanymi pokazami,

 • Strefa foodtrucków,

 • Strefy naszych sponsorów,

 • Wystawy prac fotografów,

 • Strefa mody z wystawcami handmade,

 • Konkursy na najlepsze tatuaże!

 • Alternatywne modelki,

 • Strefa motoryzacyjna Hotball,

 • Strefa kawowa,

 • A to dopiero początek…

Przygotuj się na weekend 2-3.10 i bądź z nami w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, aby:

 • Wesprzeć ulubionych artystów,

 • Wystawić swoje tatuaże w konkursach,

 • Zainspirować się i obejrzeć najlepsze tatuaże w Polsce,

 • Zobaczyć setki pracujących w pocie czoła, topowych artystów z Polski i gości zagranicznych,

Zaproś znajomych, wpadajcie do nas wspólnie i uczyńmy z Katowic święto tatuażu i sztuki alternatywnej, jakiego nie widziano od lat! Spotkajmy się na żywo, aby porozmawiać, uśmiechnąć się do siebie, zwyczajnie spędzić ze sobą czas!

bilety
Jednodniowy
od 45
Dwudniowy
od 55
VIP
od 300
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Beth Hart Solo [ZMIANA DATY]

  Czwartek, 1 grudnia 2022

  Katowice

  1 grudnia 2022 Beth Hart po raz pierwszy w Polsce zagra Solo! Teraz nadarza się wyjątkowa okazja  by móc zobaczyć po raz pierwszy w Polsce 6 grudnia 2021 o g.20.00 w katowickim Spodku koncert Beth Hart Solo. Przed koncertem na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019 pisaliśmy o Niej za zachwyconymi krytykami muzycznymi: „nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność”. Po tym koncercie doszły  do tego najważniejsze przymioty artystki – PRAWDZIWA, SZCZERA, OTWARTA i PEŁNA CHARYZMY. Tak, proszę Państwa, koncert Beth Hart to spotkanie z artystą prawdziwym. Tu uczuć nie owija się w bawełnę, tu śpiewa się prawdę wprost z trzewi, uczucia płyną z serca i tkwią głęboko i gęsto w każdej nucie. Na scenie tym razem będzie tylko Ona. Ani odrobiny plastiku, pudru czy pomady, które sączą się z wielu innych wydarzeń muzycznych. I nie przypadkowo najnowsza płyta Beth Hart nosi tytuł „War In My Mind”… Wszechstronnie wykształcona muzycznie, od Bacha przez Otisa Reddinga po Ettę James i Led Zeppelin. Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem oraz  z Joe Bonamassa. Ma na swym koncie wraz z najnowszą sześć płyt, DVD, nominację do Grammy, musical na off Broadway i stale rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną. Beth Hart to jedno z tych nazwisk świecących obecnie największym blaskiem.

 • Anawa Voo Voo

  Czwartek, 18 listopada 2021

  Katowice

  Anawa 2020 w Katowickim Spodku, już 18.11.2021r.50 lat temu ukazała się jedna z najważniejszych polskich płyt wszechczasów - "Marek Grechuta. Anawa”. W okrągły jubileusz ukazał się specjalny album pt. "Anawa 2020" z udziałem zespołu Voo Voo i zaproszonych gości.Wojciech Waglewski w odpowiedzi na zaproszenie Narodowego Centrum Kultury do przygotowania autorskich interpretacji piosenek z kultowego albumu Anawa, stworzył wyjątkowe interpretacje ponadczasowych przebojów takich, jak: "Niepewność", "(W dzikie wino) zaplątani", "Nie dokazuj" czy "Będziesz moją panią”.Koncert w Katowickim spodku to artystyczne spotkanie legend - Marka Grechuty i zespołu Anawa, z gwiazdami współczesnej muzyki rockowej i alternatywnej. Wraz z zespołem Voo Voo, wystąpią przed Państwem: Maria Peszek, Krzysztof Zalewski, Hubert”Spięty”Dobaczewski i Katarzyna”Kasai”Piszek.Anawa 2020 - jest największym muzycznym wydarzeniem ostatnich lat. Każdy z artystów wniósł do tej płyty swoją wrażliwość i styl, nadając klasycznym nagraniom autorski koloryt."Niestety, nigdy nie spotkałem i nie słyszałem Grechuty na koncercie. Grałem za to lata całe w Osjanie, który stanowił kiedyś trzon Anawy. Do nagrania płyty i udziału w koncercie zaprosiłem artystów, którzy nie dość, że umieją śpiewać, to w dodatku posiadają wyrazistą osobowość. 'Marek Grechuta. Anawa' to płyta szczególna, bo zapoczątkowała fantastyczny okres tego zespołu w polskiej kulturze. Nie była to jeszcze Anawa w pełni hipisowska, którą najbardziej lubiłem, tym trudniejsze było to wyzwanie i ciekawiej się nad tym materiałem pracowało. A czy utwory Grechuty zachowały swą uniwersalność? Mam nadzieję, że odpowiedź na to pytanie przyniesie płyta i koncert… Choć dla mnie jest ona oczywista" - mówi Wojciech Waglewski.

podobne wydarzenia
 • Festiwal
  Eksperymentalna
  Festiwale muzyczne
  Alternatywa
  Polskie
  Zagraniczne

  Sobota, 23 lipca 2022, 05:00

  Strefa Kultury w Katowicach, Katowice, od 199 zł

  Powrót w środku lata: zmiana daty 16. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice! • Nowa data festiwalu to 21-24.07.2022 • Zakupione bilety i karnety zachowują ważność

 • Festiwal
  Techno
  House
  Festiwale muzyczne
  Polskie
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 9 lipca 2021, 22:00

  Walcownia, Katowice, od 65 zł

  Pierwsza edycja pełnowymiarowego wydarzenia pod szyldem ASID już 9 i 10 lipca. Industrialne wnętrze katowickiej Walcowni stanie się przestrzenią niezapomnianych doznań. Do tego widowiskowa oprawa świetlna, wizualizacje oraz przede wszystkim najlepsza selekcja klubowej elektroniki w wykonaniu polskich I zagranicznych gości. Nie może Was zabraknąć!