Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Katowice Tattoo Konwent powered by Perła

  • Festiwal
  • Pod dachem
  • Tattoo

Katowice Tattoo Konwent powered by Perła

informacja organizatora

Szukasz mocnych wrażeń i chcesz je poczuć na własnej skórze? Lubisz otwartych ludzi pełnych pasji i dobrej energii? Jeśli czytając to kiwasz twierdząco głową, to koniecznie wpadnij na Katowice Tattoo Konwent 2022!

Czekamy na Ciebie w weekend 20-21 sierpnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym!

W programie:

► konkursy na najlepsze tatuaże, ► koncerty: Komety oraz Vermona Kids,

► sety DJskie, ► pokazy sztuk alternatywnych, ► strefy tematyczne - między innymi: mody i designu, foodtrucków i kawowa, HotBall, dla dzieci… i wiele wiele więcej!

Spotkajmy się na żywo, pochillujmy, zabawmy się! WIDZIMY SIĘ ????

bilety
Karnet Dwudniowy
od 60
Bilet Jednodniowy
od 50
inne wydarzenia w tym miejscu
  • Piątek, 25 listopada 2022

    BUSINESS CLASS TOUR to jesienna trasa koncertowa Pezeta promująca album „Muzyka Komercyjna”. Oprócz utworów z nadchodzącego albumu „Muzyka Komercyjna” Pezet zagra swoje najpopularniejsze kawałki. Nowa trasa to również nowe wizualizacje oraz oprawa świetlna.[Pezet - Business Class Tour](https://goingapp.pl/polecamy/pezet)

  • Środa, 15 lutego 2023

    Queen Machine – jeden z najlepszych tribute bandów w Europie – niebawem po raz drugi wystąpi w Polsce.Napisać, że trasa w Polsce w marcu 2020 roku była udana, to nic nie napisać. To było istne szaleństwo na scenie i widowni. Nie wierzysz? Zapytaj tych, którzy już ten koncert widzieli. Ty razem nie czekaj z zakupem biletu. W tym wydarzeniu trzeba uczestniczyć.Queen Machine to prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu QUEEN. Od momentu powstania w 2008 roku Queen Machine zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz… jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii. Muzycy mają na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis – odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu „We will rock you”, regularnie koncertującą też z Brianem Mayem. W trakcie olśniewająco barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury’ego lider bandu wyjątkowo autentycznie oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora. Każdy z koncertów Queen Machine to pełne rozmachu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak „I want to break free”, ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych utworów.