Kayah & Bregović | Katowice [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Kayah & Bregović | Katowice [ZMIANA DATY]

Środa, 27 października 2021

18:00

od 129 zł

Kayah i Bregović w Katowicach!

Chyba każdy z nas zna duet Kayah i Bregović. Jest to duet, który wydał wspólnie wiele znanych piosenek. Na pewno największym hitem jest utwór "Prawy do lewego". Nie da się ukryć, że do dzisiejszego dnia nie ma wesela czy też innej ważnej uroczystości bez tego właśnie utworu. Każdy lubi tego rodzaju klimaty, które sprawiają, że nóżka nam rytmicznie chodzi o zaczynamy podbijać parkiet.

Już niedługo, bo jesienią będziemy mogli duet Kayah i Bregović podziwiać na żywo. Mieszkańcy Śląska będą mogli gościć Kayah i Bregovicia w Spodku w Katowicach. Gwiazdy wystąpią w Spodku już 27 października 2021 roku. Warto już dzisiaj kupić bilety. Zachęcamy do tego nie tylko mieszkańców Śląska, ale także bardziej oddalonych regionów. Jest to także świetna okazja, aby zwiedzić ten niestandardowy obiekt, w którym odbywają się najlepsze i największe koncerty.

Kayah i Bregović w Katowicach: 27 października 2021 roku, start koncertu od 19.30, miejsce: Katowice, Spodek.

Nie może Was tam zabraknąć!

informacja organizatora

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 21-lecie wydania kultowego albumu – „Kayah i Bregović”.

Album „Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. To na nim znajdują się takie hity, jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochany, śpij”, „Byłam Różą” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń. Wyjątkowa energia, którą na scenie tworzy ten polsko-bałkańskiego duet, udziela się każdemu.

Po licznych, zupełnie wyprzedanych koncertach i ogólnopolskich trasach koncertowych, Kayah i Goran Bregović powracają. Na rok 2020 przypada tzw. „oczko”, czyli 21. rocznica wydania kultowego albumu „Kayah i Bregović”. Z tej właśnie okazji, artyści wystąpią w trzech miastach - Katowicach, Gdańsku i Warszawie.

Data: 27.10.2021
Doors: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Spodek, Katowice

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.