Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kaz Bałagane - Rzeszów / Przystań na Lato

 • Koncert

Kaz Bałagane - Rzeszów / Przystań na Lato

Piątek, 26 sierpnia 2022

20:00

od 70 zł
informacja organizatora

???? Kaz Bałagane jako muzyk znany jest z bitów w klimacie sench trapu oraz cloudu. Na polskiej scenie muzycznej wyróżnia się przede wszystkim oryginalnymi tekstami. Skrywają w sobie głębszy i bardziej wartościowy przekaz. Już 26 sierpnia możesz posłuchać autorskich kawałków w trakcie jednego z jego solowych koncertów w Rzeszowie. Przyjdź i daj się porwać niepowtarzalnej charyzmie i wyróżniającej się barwie głosu tego artysty.

???? I pula - 50 PLN ???? II pula - 60 PLN ???? III pula - 70 PLN Nie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!

➡️ Kiedy - 26.08.2022 ➡️ Gdzie - Rzeszów | Przystań na Lato ➡️ Start - 20:00 ➡️ Wiek - 16+


Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

bilety
III PULA
od 70
inne wydarzenia w tym miejscu
 • Koncert - MAŁPA / RZESZÓW / Przystań na Lato / "Bóg nie gra w kości"

  Sobota, 9 lipca 2022

  Rzeszów

  Po trzech latach ciszy Małpa kolejny raz podbija polską scenę. Już 9 lipca w Rzeszowie będziecie mieli możliwość posłuchać premierowych kawałków solowego albumu "Bóg nie gra w kości". Osobiste przemyślenia, wspomnienia czasów dzieciństwa i starych osiedli w klipie "Drogi dres" to tylko niektóre smaczki czekające tego wieczoru na was.I pula - 50 PLNII pula - 60 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!Kiedy - 09.07.2022Gdzie - Rzeszów | Przystań na LatoStart - 20:00Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

 • Koncert - DWA SŁAWY / RZESZÓW / Przystań na Lato / "Z Archiwum X2"

  Piątek, 19 sierpnia 2022

  Rzeszów

  Najpopularniejszy rapowy duet powraca z nowym albumem!Po ostatnim wielkim sukcesie płyty "Pokolenie X2", Rado i Astek postanowili tym razem zacieśnić współpracę z duetem The Returners i powierzyć im po raz pierwszy pełną produkcję swojego materiału.Czego możemy się spodziewać?Na pewno ogromu jakościowej muzyki, zarówno lirycznie jak i dźwiękowo, co zwiastuje już singiel "Nie znasz wad".To co, widzimy się pod sceną w Rzeszowie?I PULA - 55 PLNII PULA - 65 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!Kiedy - 19.08.2022Gdzie - Rzeszów | Przystań na LatoStart - 20:00Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Trasa

  Sobota, 10 września 2022, 16:00

  Secret Location, Rzeszów, od 79 zł

  W tym roku polecimy jeszcze wyżej! Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu. Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety już w sprzedaży!