Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kazik | Krynica Źródłem Kultury

 • Koncert

Kazik | Krynica Źródłem Kultury

Środa, 4 sierpnia 2021

20:00

od 79 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

4 sierpnia koncert Kazika w Krynicy-Zdroju

4 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:00 w Krynicy-Zdroju odbędzie się koncert Kazika. Ten charyzmatyczny, pewny siebie i odważny artysta wystąpi w Pijalni Głównej. Organizatorzy gwarantują niezapomniane emocje i wiele muzycznych wrażeń.

Kazik Staszewski na scenie występował już w 1979 roku. Jak widać zaskarbił sobie sympatię wielu fanów, ponieważ koncertuje do tej pory i cały czas cieszy się społecznym zaufaniem. Publiczność ceni jego otwartość, szczerość oraz uczciwe podejście do najważniejszych spraw, które dzieją się wokół każdego człowieka. W swoich utworach nie boi się podejmować trudnych tematów. Każdy fan polskiej muzyki powinien choć raz udać się na koncert Kazika. Okazja ku temu nadarza się już 4 sierpnia w Krynicy-Zdroju. Warto zapisać sobie tę datę w swoim osobistym kalendarzu.

Kazik jest znany przede wszystkim z występów w zespole KULT. Na jego koncie można znaleźć ogromną ilość singli. Warto wymienić te zdecydowanie największe, a są to chociażby: 12 groszy, Cztery pokoje, Most, Gdybym miał kogoś, Twój ból jest lepszy niż mój czy też 25 lat niewinności.

informacja organizatora

Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju oraz Kryniczanka zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu Krynica Źródłem Kultury! Szósta edycja będzie wyjątkowa, bo zazwyczaj spotykamy się w lutym i marcu - tym razem koncerty będą odbywać się podczas trzech letnich miesięcy. Od czerwca do lipca na scenie Pijalni Głównej zagra 17 największych gwiazd polskiej sceny. Zapraszamy na jeden z największych festiwali w południowej Polsce!Wszystkie koncerty będą odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym i z zachowaniem bezpiecznych odległości

miejsce

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3

inne wydarzenia w tym miejscu
 • Muzyczne Opowieści Wiesława Ochmana

  Sobota, 2 października 2021

  Krynica-Zdrój

  2 października w Krynicy-Zdroju szukuje się nie lada gratka dla melomanów!Spotkanie ze światowej sławy śpiewakiem, najwybitniejszym polskim tenorem ostatnich dekad, zdobywcą wszystkich liczących się scen operowych na świecie, począwszy od La Scalii po Metropolitan Opera.W gali koncertowej Mistrzowi towarzyszyć będą Soliści, Balet i Orkiestra, którzy zaprezentują najpiękniejsze arie, duety z operetek i musicali, przebije Wiednia oraz piosenki.Warto skorzystać!Serdecznie zapraszamy!

 • Krynica Źródłem Kultury | Dżem

  Piątek, 1 lutego 2019

  Krynica-Zdrój

  Największe przeboje m.in. Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych!Dżem to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego bluesa. W przyszłym roku zespół będzie świętował swoje 40 urodziny!Fantastyczny kontakt z publicznością, umiejętność stworzenia absorbującego w stu procentach nastroju, maestria instrumentalna i swoboda partii solowych sprawia, że publiczności zawsze jest mało Dżemu w składzie: Adam Otręba (gitara), Beno Otręba (gitara basowa), Jurek Styczyński (gitara), Zbyszek Szczerbiński (perkusja), Janusz Borzucki (klawisze) oraz Maciej Balcar (wokal, harmonijka).