Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kazy Lambist | Poznań [ZMIANA DATY - TBA]

 • Koncert
 • Elektronika
 • Pop
 • Zagraniczne
 • Pod dachem

Kazy Lambist | Poznań [ZMIANA DATY - TBA]

Czwartek, 7 października 2021

21:00

od 49 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Kazy Lambist | Poznań

Kazy Lambist powraca do Polski! Ten niezwykły artysta, którego muzyka ożywia nawet najbardziej oschłych ludzi, zagra w Poznaniu w Projekt Lab już w czwartek 7 października 2021 roku. Kazy Lambist grał dla Polaków podczas FEST Festival 2021 i z pewnością jego koncert w Poznaniu wywoła niemniejszy podziw niż wtedy.

Artysta prezentuje pogodną muzykę disco, która połączona jest z elektronicznymi dźwiękami. Całokształt jego twórczości oparty jest na utworach wesołych, słonecznych, które pobudzają i zagrzewają do życia. Nie ma co się więc martwić ewentualną brzydką pogodą, bo jego koncert z pewnością obudzi słońce w całej publiczności. Kazy Lambist pochodzi z południowej Francji. Każdy, kto choć raz tam był, bez problemu usłyszy klimat francuskiego wybrzeża w muzyce artysty. Każdy utwór stanowi odrębną całość, która od początku do końca wprowadza słuchacza w niezwykły świat muzycznych wrażeń. Jednak kiedy słuchamy całego koncertu, wrażenie to potęguje się, tak jakby każdy utwór był idealnie spójny z kolejnym. Taki występ na długo zostaje w pamięci.

informacja organizatora

Jego występ na Silesia Stage podczas FEST Festival 2021 zachwycił polską publiczność. Teraz powraca do Polski na dwa koncerty - w Poznaniu (7.11) oraz w Warszawie (8.11).

Muzyka Kazy Lambist wypełniona jest słonecznym disco, które połączone z przyjemnymi, świeżymi dźwiękami electro pozwoli nam ponownie poczuć wakacyjny klimat mimo, że za oknami panować będzie jesienna aura. Artysta swoim setem zabierze Was na chwilę na dalekie południowe wybrzeże Francji skąd pochodzi. Można określić go jako perfekcjonistę, a każdy jego utwór to swego rodzaju arcydzieło.

Data: TBA Miejsce: Projekt LAB, Poznań Wejście: 19:00 Start: 21:00

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że zgodnie z decyzją Organizatora nie ma możliwości zmiany danych na zakupionych biletach.

miejsce
inne wydarzenia w tym miejscu
 • The Black Lips | Poznań

  Środa, 3 listopada 2021

  Poznań

  Gitarowe granie prosto z Atlanty! Zdefiniowana przez zespół mieszanka garażowego punku i pseudo-psychodelicznego mroku była najlepiej słyszalna na krążkach "Let It Bloom" z 2005 roku i "Good Bad Not Evil" z 2007 roku i chociaż od tego czasu wydali kilka dobrych albumów, nie spoczęli na laurach. W poszukiwaniu nowych pól do podbicia, The Black Lips udają się w podróż w stronę zrujnowanej muzyki country na swoim dziewiątym albumie studyjnym z 2020 roku "Sing in a World That's Falling Apart". Swoje największe hity oraz utwory z nowej płyty zagrają podczas koncertów w Polsce.Data: 3.11.2021Miejsce: Projekt LABDoors: 19:00Start: 21:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulamin

 • Homeshake | Projekt LAB

  Środa, 28 września 2022

  Poznań

  Homeshake to solowy projekt muzyczny pochodzącego z Montrealu piosenkarza, autora tekstów i muzyka Petera Sagara, byłego członka zespołu Mac’a DeMarco. Jego muzyka określana była jako niecodzienny, przepełniony gagami psych-pop. Najnowszym, czwartym albumem “Helium” zaskoczył publikę - zrezygnował z gitar na rzecz syntezatorów, powołując się na eksperymentalne wpływy. Sagar ukazał zupełnie nowe oblicze Homeshake i właśnie to zaprezentuje swoim fanom podczas wrześniowych koncertów w Polsce. Homeshake wystąpi już 28 września tego roku w Projekt LAB, w Poznaniu oraz 29 września w warszawskiej Hydrozagadce.Miejsce: Projekt Lab, PoznańData: 28.09.2022

podobne wydarzenia
 • Koncert
  Techno
  House
  Muzyka klasyczna
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Piątek, 28 stycznia 2022, 19:00

  Tama, Poznań, od 79.00 zł

  When the bass drops and the confetti blows up: MEUTE breaks the code. The Techno Marching Band combines hypnotic driving techno and expressive brass band music, freeing electronic music from the DJ desk and overhauling the image of marching bands.They started as an experiment and evolved to a world-acclaimed phenomenon in a minimum of time. Just drums and brass, no computers involved, this is all they need to revolutionize techno music and bring it back to its roots at the same time.The eleven musicians in their iconic red jackets have managed to spread their love for hand- made electronic music all over the planet. The videos of their impromptu street gigs regularly attract millions of views.After more then 300 concerts on four continents the band invites to unveil a world of electronic indulgence at Tama, Poznań.Tickets available now.Poznań, TamaDoors: 19:00Support: 20:00Start: 21:00Organizator: Follow The StepUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert
  Indie
  Elektronika
  Pop
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 19 marca 2022, 20:00

  Tama, Poznań, od 101 zł

  METRONOMY to brytyjski zespół, który powstał w 1999 roku. Obecnie tworzą go Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior, Olugbenga Adelekan i Michael Lovett.Ich oryginalna wizja muzyki to swojego rodzaju międzygatunkowy slalom, bo choć śmiało czerpią z wpływów popu, elektroniki czy indie, to często nie dają się jednoznacznie szufladkować. Na swoim koncie mają kilka długogrających albumów, w tym "Pip Paine (Pay The £5000 You Owe)", "Nights Out" czy "The English Riviera". Najbardziej znane kawałki METRONOMY to chociażby "The Bay” „Heartbreaker” oraz „The Look”.Do Polski zespół przyjedzie w ramach trasy, promującej najnowszy album pt. "Metronomy Forever".Data: 19.03.2022Doors: 19:00Start: 20:00Miejsce: TamaBilety dostępne na www.followthestep.com, Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik.Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert
  Indie
  Elektronika
  Pop
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Niedziela, 20 marca 2022, 19:00

  Tama, Poznań, od 99 zł

  METRONOMY to brytyjski zespół, który powstał w 1999 roku. Obecnie tworzą go Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior, Olugbenga Adelekan i Michael Lovett.Ich oryginalna wizja muzyki to swojego rodzaju międzygatunkowy slalom, bo choć śmiało czerpią z wpływów popu, elektroniki czy indie, to często nie dają się jednoznacznie szufladkować. Na swoim koncie mają kilka długogrających albumów, w tym "Pip Paine (Pay The £5000 You Owe)", "Nights Out" czy "The English Riviera". Najbardziej znane kawałki METRONOMY to chociażby "The Bay” „Heartbreaker” oraz „The Look”.Do Polski zespół przyjedzie w ramach trasy, promującej najnowszy album pt. "Metronomy Forever".Data: 20.03.2022Doors: 19:00Start: 21:00Miejsce: TamaOrganizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulamin