Kelly Lee Owens

  • Koncert

Kelly Lee Owens

Wtorek, 30 marca 2021

19:00

od 39 zł

Kelly Lee Owens producentka utworów techno, piosenkarka i autorka tekstów, będzie promować w naszym kraju w pierwszej dekadzie 2021 roku swój drugi album o nazwie „Inner Song”.

Kelly Lee Owens swój pierwszy album wydała w 2017 roku. Ten krążek uzyskał wiele pozytywnych recenzji między innymi podkreślających doskonałe połączenie poruszających ciało rytmów z introspekcyjnym pisaniem tekstów piosenek.

Płyta była sukcesem i to - jak przyznaje sam artystka - było dla niej nie lada wyzwaniem przy tworzeniu nowego wydawnictwa. Ponieważ - jak mówi - nie była pewna, czy będzie w stanie zrobić cokolwiek nowego. Przez długi czas zbierała się na odwagę, „aby dojść do punktu, w którym mogłabym zrobić coś ponownie".

Według recenzentów, artystka na swojej nowej płycie znów zanurza się w głębiny własnej psychiki, zmaga się z problemami, z którym stawiała czoła przez ostatnie trzy lata oraz bada swój osobisty ból. Warto więc sprawdzić, jak sobie z tym poradziła.

informacja organizatora

Kelly Lee Owens na koncercie w Polsce! Producentka techno i piosenkarka/autorka tekstów wystąpi 30 marca 2021 w klubie @Smolna w ramach trasy Inner Song Tour 2021, promującej jej drugi album o tym samym tytule.

Na swojej nowej płycie Owens zanurza się w głąb własnej psychiki, potępiając zmagania, którym stawiała czoła przez ostatnich kilka lat oraz badając swój osobisty ból. "Inner Song" jest następstwem gwiazdorskiego debiutu Owens z 2017 roku, będącego niezwykle idealistycznym połączeniem poruszających ciało rytmów i introspekcyjnego pisania piosenek, czego efektem były liczne pozytywne recenzje krążka.

Jej najnowszy album powstał w wyniku tego, co sama Owens opisuje jako "najtrudniejsze trzy lata w moim życiu". Był to niezwykle trudny emocjonalnie czasy, który jak mówi: "zdecydowanie wpłynął na moje twórcze życie i wszystko na co do tej pory pracowałam. Nie byłam pewna, czy będę w stanie cokolwiek zrobić i zajęło mi sporo odwagi, aby dojść do punktu, w którym mogłabym zrobić coś ponownie".


„Siła konceptualizacji tego, kim jesteś, naprawdę wpłynęła na ten album” - mówi Owens o istocie "Inner Song", a jej drugi album jest naprawdę odkryciem samej siebie - najnowszym wyrażeniem siebie fascynującej artystki, która wciąż zaskakuje.

Data: 30.03.2020
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: @Smolna

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileterii @Goingapp

Organizator: @Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce