Kelly Lee Owens [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Alternatywa
  • R&B
  • Zagraniczne

Kelly Lee Owens [ZMIANA DATY]

Niedziela, 7 listopada 2021

21:00

od 39 

Kelly Lee Owens producentka utworów techno, piosenkarka i autorka tekstów, będzie promować w naszym kraju w pierwszej dekadzie 2021 roku swój drugi album o nazwie „Inner Song”.

Kelly Lee Owens swój pierwszy album wydała w 2017 roku. Ten krążek uzyskał wiele pozytywnych recenzji między innymi podkreślających doskonałe połączenie poruszających ciało rytmów z introspekcyjnym pisaniem tekstów piosenek.

Płyta była sukcesem i to - jak przyznaje sam artystka - było dla niej nie lada wyzwaniem przy tworzeniu nowego wydawnictwa. Ponieważ - jak mówi - nie była pewna, czy będzie w stanie zrobić cokolwiek nowego. Przez długi czas zbierała się na odwagę, „aby dojść do punktu, w którym mogłabym zrobić coś ponownie".

Według recenzentów, artystka na swojej nowej płycie znów zanurza się w głębiny własnej psychiki, zmaga się z problemami, z którym stawiała czoła przez ostatnie trzy lata oraz bada swój osobisty ból. Warto więc sprawdzić, jak sobie z tym poradziła.

informacja organizatora

Kelly Lee Owens na koncercie w Polsce! Producentka techno i piosenkarka/autorka tekstów wystąpi 7.11.2021 r. w klubie Smolna w ramach trasy Inner Song Tour 2021, promującej jej drugi album o tym samym tytule.

Na swojej nowej płycie Owens zanurza się w głąb własnej psychiki, potępiając zmagania, którym stawiała czoła przez ostatnich kilka lat oraz badając swój osobisty ból. "Inner Song" jest następstwem gwiazdorskiego debiutu Owens z 2017 roku, będącego niezwykle idealistycznym połączeniem poruszających ciało rytmów i introspekcyjnego pisania piosenek, czego efektem były liczne pozytywne recenzje krążka.

Jej najnowszy album powstał w wyniku tego, co sama Owens opisuje jako "najtrudniejsze trzy lata w moim życiu". Był to niezwykle trudny emocjonalnie czasy, który jak mówi: "zdecydowanie wpłynął na moje twórcze życie i wszystko na co do tej pory pracowałam. Nie byłam pewna, czy będę w stanie cokolwiek zrobić i zajęło mi sporo odwagi, aby dojść do punktu, w którym mogłabym zrobić coś ponownie".


„Siła konceptualizacji tego, kim jesteś, naprawdę wpłynęła na ten album” - mówi Owens o istocie "Inner Song", a jej drugi album jest naprawdę odkryciem samej siebie - najnowszym wyrażeniem siebie fascynującej artystki, która wciąż zaskakuje.

Data: 7.11.2021 r
Doors: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Klub Smolna

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce