Kiasmos DJ SET

  • Impreza

Kiasmos DJ SET

Piątek, 29 listopada 2019

22:00

od 40 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

ZMIANA MIEJSCA IMPREZY: z przyczyn technicznych impreza nie będzie mogła odbyć się w klubie Pralnia. Razem z Pralnią znaleźliśmy jednak miejsce zastępcze, jest nim przestrzeń na Stadionie Wrocław, w której m.in. w kwietniu br. wystąpił Chris Liebing. Zakupione dotąd bilety zachowują ważność. W związku z możliwościami, które oferuje nowa lokalizacja szykujemy większą od planowanej produkcję audiowizualną, więc będzie to z wielu względów wyjątkowy event. Za ewentualne niedogodności w związku z przenosinami serdecznie przepraszamy.
Organizatorzy: Distorted Animals booking i TBA Music

Po znakomitym, bardzo entuzjastycznie przyjętym przez publiczność secie na Fest Festival w Chorzowie Janus Rasmussen wraca do Polski, żeby znów reprezentować Kiasmos w DJ secie! Wrocławska publiczność będzie miała okazję zobaczyć producenta w akcji już 29 listopada na Stadionie Wrocław. Artysta powraca tam po dwóch latach nieobecności.

TT:
22:00 Kemot
01:00 Kiasmos DJ set
03:00 Marcin Czubala

Kiasmos DJ SET
Nieprzespane noce spędzone na szalonych, wolnych od zmartwień imprezach z minimal techno. Potańcówki z synthpopem rodem z lat 90. Dziecięce ogniska rozpalane gdzieś dziko na wsi. Te wszystkie wspomnienia potrafią wywołać sety Kiasmos, w których dominuje starannie wyselekcjonowana, melodyjna elektronika.

Twórczość istniejącego już dziesięć lat islandzkiego duetu to połączenie sznytu multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldsa i niebanalności producenta Janusa Rasmussena. W muzyce reprezentantów cenionej wytwórni Erased Tapes świeże podejście do gatunku modern classical łączy się z wyważonym, minimalistycznym techno. Wielominutowe, przemyślane kompozycje skandynawskiego tandemu łatwo wprowadzają w trans, z którego trudno się uwolnić. Niezależnie od tego, czy będzie to Wasz pierwszy czy siódmy raz z Kiasmos, hipnotyczne tańce do samego rana są gwarantowane. Niewielu artystów potrafi przenieść tyle emocji na klubowy parkiet.