Kid Francescoli [ZMIANA DATY]

  • Koncert
  • Elektronika
  • Alternatywa
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

Kid Francescoli [ZMIANA DATY]

Sobota, 2 października 2021

19:00

od 59 

28 kwietnia 2021 roku o godzinie 19.00 w klubie Hydrozagadka w Warszawie odbędzie się koncert francuskiego Kid Francescoli.

Hydrozagadka to przystanek w międzynarodowej trasie koncertowej promującej krążek ''Lovers". Na tej płycie electro - popowe brzmienie zostało wzbogacone nutą melancholijnego tanecznego akcentu. To ukłon autora w stronę marsylskiego wybrzeża, co przejawia się w brzmieniu kojarzącym się ze słońcem, radością. Wszystko ułożyło się w ciepłe dźwięki, które zachwycą wszystkich fanów tego rodzaju muzyki. Wydarzenie ubogaca fakt, że Kid Francescoli to teraz grupa artystów w nowym składzie, który dotąd nie występował w Polsce. Mowa o takich artystach, jak Samantha, Nasze, Ioni i Sarah Rebecca. Wyjątkowy klimat imprezy podkręci specyficzna atmosfera, która panuje w klubie. Sprawi ona, że każdy będzie dobrze się bawił i podrygiwał w rytm ciepłych dźwięków bezsprzecznie przywracających letnie wspomnienia wakacyjne. To również prawdziwa ambrozja dla fanów, jeśli chodzi o muzykę w takim właśnie brzmieniu.

informacja organizatora

Kid Francescoli to francuski projekt elektro-popowy stworzony przez Mathie Hocine’a w 2002 roku.

W 2009 dołączyła do niego Julia Minkin, która była m.in. współautorką piosenek tworzonych przez grupę. W 2013 ukazał się ich pierwszy wspólny album „With Julia”, promowany przez świetnie przyjęty singiel „Blow Up”. Po 5 latach światło dzienne ujrzał ich drugi wspólny krążek, „Play Me Again”, który potwierdził mocną pozycję zespołu na rynku. Promocji płyty towarzyszyła dwuletnia międzynarodowa trasa koncertowa. Z albumu pochodzi m.in. największy przebój Kid Francescoli - „Moon” (ponad 18 milionów odtworzeń na Spotify, 11 milionów wyświetleń klipu na YouTube, viralowy hit na TikTok).

Twórczość Kid Francescoli została dostrzeżona przez wiele międzynarodowych marek, takich jak Lanvin, Lacoste, Lancôme czy Chanel, które użyły ich muzyki w swoich reklamach.

Pod koniec stycznia 2020 na rynku ukazał się ich najnowszy album „Lovers”. Tym razem Mathie Hocine zaprosił do współpracy czterech nowych wokalistów - Samantha, Nassee, Ioni i Sarah Rebbecca. Longplay inspirowany jest marsylskim wybrzeżem, co wyraźnie słychać w jego brzmieniu - słońce, morze, ciepłe dźwięki z delikatną nutą melancholijnego tanecznego akcentu.

Kid Francescoli odwiedzi Polskę w ramach międzynarodowej trasy promującej „Lovers”.

Data: 02.10.2021
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu, jedynie poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.