KILLY | Warszawa

  • Koncert
  • Rap
  • Zagraniczne
  • Pod dachem

KILLY | Warszawa

Wtorek, 21 września 2021

19:00

od 69 

Killy wystąpi w Warszawie

Znakomita okazja do przerwania koncertowego impasu w dobrym stylu! Kanadyjski raper Killy na żywo w warszawskim klubie Pogłos we wrześniu 2021 roku. Jego muzyczny rodowód to niezwykle popularne na scenach Toronto cloud rap i trap, a najlepszymi przykładami tego stylu są pokryte platyną single „Killamonjaro” i „No Sad No Bad”, osiągające zawrotne liczby odtworzeń na całym świecie. Młody hip-hopowiec bezceremonialnie wdarł się na globalną scenę raptem dwa lata po rozpoczęciu przygody z muzyką, a już chwilę później ukoronował swoją krótką karierę trzema nominacjami do „kanadyjskich Grammy’s”, czyli Juno Awards. Dotychczasowa dyskografia rapera zamyka się w trzech pozycjach: sukces dostrzeżonych przez fanów i media "Surrender Your Soul" i EP-ki "Killstreak" zostały przekute w pełnoprawny debiut "Light Path 8", przy którym pracował m.in. z Jam City. W tym roku powinien pojawić się kolejny album, a nową muzykę Killy na pewno zaprezentuje na wyjątkowym koncercie w Warszawie. Zapraszajcie znajomych i sprawdźcie umiejętności nowej gwiazdy rapu!

informacja organizatora

KILLY to kanadyjski artysta hip-hopowy i raper. Rozgłos przyniósł mu numer "Killamonjaro", który dotarł na szczyt kanadyjskiej listy przebojów i zdobył status Platynowego Singla.

W 2018 na rynku pojawił się jego debiutancki album "Surrender Your Soul", z którego pochodził kolejny singiel "No Sad No Bad". Do tej pory młody Artysta wydał trzy krążki, a jego dyskografię zamyka płyta "Light Path 8". Obecnie Killy przygotowuje się do wydania kolejnego albumu, którego premiera już wkrótce.

Data: 21.09.2021 r.
Miejsce: Pogłos
Drzwi: 19:00
Start: 21:00

Bilety dostępne w sprzedaży o 9 kwietnia 2021 r.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

miejsce

Pogłos

Warszawa, ul. Burakowska 12