Kino detektywów online - długi weekend z Kinem Dzieci na tropie zagadek!

  • Film

Kino detektywów online - długi weekend z Kinem Dzieci na tropie zagadek!

19-22.11.2020

TBA
Kup biletundefinedGoing.

Najbardziej wciągające zagadki detektywistyczne dla dzieci do zobaczenia także online! Zapraszamy na długi weekend z Kinem detektywów bez wychodzenia z domu.

Od 19 do 22 listopada zapraszamy na filmowe przygody młodych tropicieli. W programie m.in. przedpremierowo najnowsze śledztwo Lassego i Mai oraz kolejne wyzwanie Tiril i Olivera. Dodatkowo przypomnimy ulubione filmy detektywistyczne ostatnich sezonów: poprzednie przygody Lassego i Mai oraz Tiril i Olivera, a także animacje: „Gordon i Paddy” oraz „Superagentka”.

Kino detektywów to idealna przygoda dla wielbicieli książkowych kryminałów dla dzieci! Ukochani bohaterowie książek skandynawskich mistrzów zagadek po raz kolejny zaskakują na wielkim ekranie. Dreszczyk przygody nadchodzi! A wszystko bez wychodzenia z domu!

Kino detektywów to przedpremierowe pokazy filmów:
„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”
„Operacja Mumia”
oraz wielki powrót ulubionych bohaterów:
„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”
„Operacja Człowiek w Czerni”
„Gordon i Paddy”
„Superagentka”.

Informacje na temat biletów i karnetów podamy już wkrótce na www.kinodzieci.pl!

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.