Kino Plenerowe | Bajka w Centrum: Żubr Pompik

  • Film

Kino Plenerowe | Bajka w Centrum: Żubr Pompik

Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

10:00

TBA
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Zapraszamy dzieci na bezpłatne pokazy w Kinie Plenerowym w ramach projektu LATO NA PATIO. Dla miłośników cyklu "Bajka w Centrum" przygotowaliśmy "Żubra Pompika", uroczy współczesny serial animowany dla najmłodszych.

ŻUBR POMPIK

Gdzieś w głębinach wielkiej, dzikiej, zielonej puszczy mieszka żubr Pompik. Właściwie to żuberek Pompik, jako że w porównaniu z innymi żubrami jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy.

Niezbyt się nadaje do tradycyjnych żubrzych zabaw w przepychanie rogami, wbęcywanie na drzewa czy żubrzego berka dookoła polany, ma za to inne zainteresowania. Pompik jest bowiem najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego, chce się wszystkiego dowiedzieć, wszystkiego dotknąć i o wszystkim sam się przekonać.

Nie ma takiej leśnej tajemnicy, której Pompik by nie rozwiązał dzięki obserwacji, cierpliwości i zadawaniu mnóstwa pytań. Dzielnie sekunduje mu w tym jego młodsza siostra, mała Polinka, która jednak jest przeciwieństwem Pompika – to żubrzyczka czynu, zamiast się zastanawiać, woli biegać, skakać i wykonywać całe mnóstwo najdziwniejszych czynności.

Mama żuberków, Porada, cierpliwie odpowiada na ich pytania, a kiedy trzeba – pociesza. Żubr Pomruk, czyli tatuś Pompika i Polinki, największy ze wszystkich żubrów w puszczy, służy z kolei swoją siłą, kiedy trzeba wyciągnąć maluchy z tarapatów.

W ramach filmowych poranków plenerowych z cyklu "Bajka w Centrum" pokażemy wybrane odcinki serii.

10 czerwca: Meszki, Zapach wiosny, Smaki
12 czerwca: Barwy ochronne, Dziki dzik, Apetyt ryjówki
15 czerwca: Żubr Pompik : Duże i Małe, Do góry nogami, Polinka i Pajęczynka

POKAZY SĄ BEZPŁATNE

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Regulamin Czerwonego Patio dostępny na stronie:
http://gcf.org.pl/wydarzenia/aktualne/750,_lato_na_patio._plenerowe_kino_i_wydarzenia._regulamin.html