Kłamstewko - pokaz przedpremierowy

  • Film

Kłamstewko - pokaz przedpremierowy

Wtorek, 28 stycznia 2020

20:30

od 23 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Jeden z najlepszych filmów roku – 99% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, z nagrodzoną Złotym Globem dla Najlepszej Aktorki w Komedii lub Musicalu Awkwafiną!

28 stycznia o 20:30 zapraszamy do Agrafki na przedpremierowy pokaz filmu „Kłamstewko” – pełnej wdzięku, serca i humoru opowieści o rodzinie, w której wszystkie tajemnice są dozwolone!

„Rewelacyjny pod każdym względem film Lulu Wang ze zjawiskową Awkwafiną to zabawny, wzruszający, pełen życia film o relacjach rodzinnych w każdej kulturze”. The Rolling Stone

O filmie:

KOMEDIA NA PODSTAWIE... PRAWDZIWEGO KŁAMSTWA!

„Kłamstewko” to pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego „Między słowami” Sofii Coppoli.

W rolach głównych: nagrodzona Złotym Globem Awkwafina, wschodząca gwiazda Hollywood i niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła już nominacje m.in. do Film Independent Spirit Awards i Satellite Awards.

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

Zwiastun: https://youtu.be/Ywx-ON0ocZc

miejsce