Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

KLIMAT pres. Lśnienie

 • Impreza
 • Techno
 • House
 • Elektronika
 • Pod dachem

KLIMAT pres. Lśnienie

Piątek, 21 stycznia 2022

23:00

40/50 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Po dwóch krokach, czas i na trzeci - już ciut większy. Spodobała nam się wizja niecodziennych miejscówek. Takich, do których co tydzień nie zawitasz, mimo chęci. Do takich na pewno należy Czasoprzestrzeń, która za sprawą Lśnienia nabierze niespotykanego wymiaru

Aby ten Czas i ta Przestrzeń nabrały odpowiedniego kolorytu, zaprosiliśmy topowych artystów z naszego krajowego podwórka, którzy mają ogromny wkład w budowaniu świadomości muzycznej (tej lżejszej brzmieniowo) w największych miastach w Polsce - i od lat robią to skutecznie i ze smakiem.

Be there, dance it!

Za stronę wizualną odpowie niezawodna ekipa Lumen Art

LINE UP:

Senthia

https://www.facebook.com/senthia.music

https://soundcloud.com/senthia

Nowosad

https://www.facebook.com/nowosad

https://soundcloud.com/nowosad

Kacpa

https://www.facebook.com/kacpa.heartbeats

https://soundcloud.com/djkacpa

Fideshi

https://www.facebook.com/fideshimusic

https://soundcloud.com/fideshi

Syrius

https://www.facebook.com/syriusmusic

https://soundcloud.com/syrius1

Trusst

https://www.facebook.com/Trusst.themusic

https://soundcloud.com/trusst_themusic

Oprawa wizualna:

Lumen Art

https://www.facebook.com/pokazy.laserowe

miejsce

Czasoprzestrzeń

Wrocław, Tramwajowa 1/3

Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3 to miejsce, która stawia na rozwój, budowanie świadomości tolerancji, prospołecznej i proekologicznej oraz promowanie zdrowego stylu życia. Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych to miejsce, które zrzesza niezliczoną ilość uczestników każdego rodzaju spotkań, warsztatów i wydarzeń kulturalnych. Poprzez wydarzenia, które odbywają się wewnątrz wrocławskiej Czasoprzestrzeni zbudowali wizerunek miejsca, które integruje uczestników niezależnie od wieku. Każdy event w Czasoprzestrzeni porusza i łapie za serce, buduje wzorce i intryguje. Imprezy tematyczne stają się ciekawym doświadczeniem dla każdego, dają alternatywę na produktywne spędzenie czasu i edukują.  W Czasoprzestrzeni obyły się wydarzenia takie jak warsztaty, targi i spotkania, zawiązane z budowaniem wzorców w społeczeństwie. Centrum jest otwarte na młodzież, inicjatywy studentów i osób zainteresowanych przekazaniem wartości społecznych. Dodatkowo, organizowane tam eventy oddają ducha industrialnej przestrzeni i miasta, które jest jednym z najpiękniejszych w Polsce. Obiekt to dwie byłe hale tramwajowe. Wydarzenia, jakie miały miejsce w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych to między innymi pokazy filmów, koncerty i występy kabaretowe. Klimat, z jakim spotkamy się w Czasoprzestrzeni to luźna atmosfera, kreatywne i wyraziste osobowości oraz tematy, które po prostu trzeba rozstrzygnąć. Miejsce rozwoju i wyrażania siebie, edukacja i rozrywka - to właśnie oferuje nam to miejsce. Wkrótce w Czasoprzestrzeni będzie możliwość wzięcia udziału w koncercie Neony+Frankenstein Children, Synestezji czy Katedry+Cinemon. Zaplanowano także długą i wciąż aktualizowaną listę zajęć warsztatowych i targów. Najbliższe z nich to Wrocławski festiwal Kawy i Czekolady. Ciekawą inicjatywą jest organizowanie przez Czasoprzestrzeń Przeglądu Kultury Studenckiej, która ma za zadanie wyłowić talenty, a publiczności daje możliwość zetknięcia się ze świeżym i alternatywnym brzmieniem.

podobne wydarzenia
 • Impreza

  Piątek, 14 stycznia 2022, 22:00

  Sala Gotycka w Starym Klasztorze, Wrocław, od 25 zł

  BAŁKAŃSKI SYLWESTER - "Doček Nove Godine 2022" w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza miłośników bałkańskich dźwięków 13 stycznia na wyjątkowego Sylwestra DOČEK NOVE GODINE 2022!Doček Nove Godine to nic innego jak świętowanie Nowego Roku według kalendarza juliańskiego, którym posługują się wierni obrządku greckokatolickiego oraz prawosławnego.Zgodnie z tym kalendarzem Boże Narodzenie, a więc i Nowy Rok, wypadają 13 dni później niż w kalendarzu gregoriańskim. Tam, gdzie mieszkają prawosławni, więc również na większej części obszaru Bałkanów (oraz we Wrocławiu), ten wieczór, to okazja do świętowania Sylwestra po raz drugi!

W piątek 14 stycznia zapraszamy do Sali Witrażowej w Starym Klasztorze, na wspólną zabawę przy porywającej bałkańskiej muzyce granej na żywo przez zespół BALKAN FOLK ACOUSTIC oraz najlepszą w Polsce specjalistkę od bałkańskich bitów - DJ SZOSZANĘ XD!
W programie sylwestrowej imprezy dużo tanecznej zabawy, nauka bałkańskich tańców oraz degustacja potraw i wina z różnych regionów Półwyspu Bałkańskiego.Gospodarzem pierwszej części wieczoru będzie zespół BALKAN FOLK ACOUSTIC, tworzony przez mieszkających we Wrocławiu muzyków pochodzących z Bałkanów.Zespół BALKAN FOLK ACOUSTIC popularyzuje folklor i tradycje ludowe Bułgarii oraz muzykę i tańce krajów bałkańskich - Macedonii, Serbii, Chorwacji, Rumunii, Grecji. W zespole występowało wielu muzyków i tancerzy z Bułgarii, Grecji, Serbii, Rumunii, Macedonii, Niemiec i Ukrainy. Podczas koncertów można się nauczyć najbardziej popularnych bułgarskich tańców czy pośpiewać z zespołem przyśpiewki ludowe, a także przeboje Gorana Bregovica. Repertuar oparty jest na źródłowym folklorze bałkańskim o nieparzystych konfiguracjach rytmicznych we własnych aranżacjach, porywających do tańców korowodowych i wspólnej zabawy.W drugiej części imprezy, tanecznym parkietem dyrygować będzie, znana miłośnikom bałkańskich bitów, DJ SZOSZANA XD - samozwańcza cygańska księżniczka, baronowa dobrej zabawy.DJ SZOSZANA XD pochodzi z krainy, gdzie The Pussycat Dolls właśnie podbijają listy przebojów, a zły gust przybiera ludzką postać i namawia do niecnych czynów. Jej romans z muzyką bałkańską rozpoczął się w 2013 roku od nieszczęśliwej, jednostronnej miłości do Gorana Bregovica, czynnie zaś zaraża tym bakcylem od kilku lat, siejąc zamęt na imprezach z Bałkańską Rozpierduchą i Warsaw Balkan Madness. Graniem zajęła się w 2016 roku, ucząc się w ogniu krakowskich imprez. Można u niej usłyszeć klimaty retro rozumiane na różne sposoby, jednak to Bałkany zajmują szczególne miejsce w jej sercu i repertuarze.Można będzie nabyć bilety na całą bałkańsko -sylwestrową imprezę, która rozpocznie się o godz. 20.00 lub tylko na bałkańską potańcówkę z Dj Szoszaną, która rozpocznie się ok. godz. 20.00Niedawno otwarta Sala Witrażowa idealnie nadaje się na sylwestrową imprezę, a jej klimat z pewnością przypadnie do gustu bywalcom Starego Klasztoru i Sali Gotyckiej. Znajduje się ona w tym samym budynku, wejście od parkingu przy ul. Purkyniego.Osoby zainteresowane rezerwacją stolików prosimy o kontakt pod adresem: rezerwacja@staryklasztor.com.pl